Opvallend veelzijdig Niet vergeten t ndernemer Meer weten 7 6e' mBN DeStem PZC' Va" 076 531 22 77 Installatie Partners Zierikzee B.V. (IPZ) is gespecialiseerd in het ontwikke len en realiseren van een opvallend veelzijdig en uniek totaalpakket kleine en grote installatietechnische producten en diensten voor nieuwbouw-, ver bouw-, renovatie- en restauratieprojecten. ZIERIKZEE - Als allround installatiebe drijf voor zowel de zakelijke als de par ticuliere markt is IPZ hét aanspreekpunt voor verwarming, sanitair, elektra, dakbe dekking en gevelbekleding, goten en he- melwaterafvoeren en klimaatbeheersing- systemen. Naast uitgebreide technische kennis, ervaring en flexibiliteit staat het twintighoofdige team van directeur/eige naar Werner Kafoe garant voor optimale kwaliteit en service tegen messcherpe prijzen. Van traditioneel tot ultramodern Werner Kafoe: "Onze werkzaamheden zijn opvallend veelzijdig en laten zich typeren van traditioneel tot ultramodern. Onder elektrotechniek verstaan, wij dan ook zowel het aanleggen van een enkel stopcontact als het meedenken over en de aanleg van geavanceerde toepassingen, zoals gebouwenbeheerssystemen, afstand bediening via de radiofrequentie, datanet werken en brand- en inbraakbeveiliging. Hetzelfde geldt voor onze dak en gevel bekleding. Wij beheersen nog de eeu wenoude loodgietertechnieken van het ambachtelijk bewerken van zink en ko per, maar eveneens die van de EPDM en kunststof dakbedekking. Onze afdeling installatietechniek beschikt over de knowhow voor het leveren, plaat sen en onderhouden van conventionele c.v-installaties, maar ook van duurzame energiesystemen, zoals zonnepanelen en warmtepompinstallaties. Tot onze werkzaamheden behoren van zelfsprekend de aanleg van water en rio leringsleidingen en het aanpassen van-hg- staande voorzieningen. Voor de levering van sanitair en tegels werken wij samen met een aantal gerenommeerde leveran ciers bij wie de klant zijn badkamer of toilet kan uitzoeken. Vervolgens verzor gen wij de aanschaf, levering, plaatsing en het werkend opleveren van het meest uiteenlopende sanitair. Indien de klant het wenst, verzorgen wij tevens een professi onele tegelzetter, waardoor hij slechts één aanspreekpunt heeft voor de renovatie van zijn badkamer of toilet: IPZ. Klimaatbeheersing is een actueel en veel besproken onderwerp. Mechanische ven tilatiesystemen zijn al ingeburgerd, maar warmteterugwinning en airconditioning winnen ook snel aan terrein. Graag infor meren wij belangstellenden over de vele mogelijkheden op dit gebied." Onderhoud en service Niets is erger dan een installatie die slecht of helemaal niet werkt. De service-ex perts van IPZ doen er alles aan, storingen zo snel mogelijk te verhelpen. Problemen voorkómen is nog beter. Daartoe biedt IPZ diverse onderhoudscontracten voor alle installaties. Webwinkel "Internet is voor ons geen bedreiging. Potentiële klanten die kiezen voor onze expertise, geven wij regelmatig links naar productwebsites door, waarop zij de bij zonderheden van de aan te schaffen in- Werner Kafoe Foto: Marijke Folkertsma stallatie uitvoerig kunnen bestuderen.Via onze webwinkel ten slotte, leveren wij circa 240.000 verschillende producten. Ook daarin zijn wij... opvallend veelzij dig!", aldus Werner Kafoe: Installatie Partners Zierikzee B.V. Groeneweegje 13e 4301 RN Zierikzee T 0111 41 47 22 F 0111 41 23 36 E info@ipz-installaties.nl i www.ipz-installaties.nl 'MS '.hb segment^"1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 170