De dienstbaarheid van het gebouw is het fundament FIcrRLOOS AANTREKKELIJK EN TOEKOMSTGERICHT Vernieuwingen, uitbreidingen en investeringen zijn in de zeehavens van Vlissingen en Terneuzen aan de orde van de dag. Als havenschap geeft Zeeland Seaports sturing aan die ontwikkelingen, onder meer om de havens aantrekkelijk te maken als vestigingslocatie voor nieuwe bedrijvigheid. Eén van die locaties is de Axelse Vlakte. In totaal is hier nu 70 hectare beschikbaar voor kadegebonden activiteiten. Door de verlenging van de Autrichehaven (met een diepgang van 12,50 meter), is de Axelse Vlakte een sterk op de toekomst gericht terrein. Zeeland Seaports geeft u graag een toelichting op de mogelijkheden voor uw bedrijfsactiviteiten; op de Axelse Vlakte of op één van de andere locaties binnen het derde havengebied van Nederland -Vlissingen - Terneuzen po rt@z e e l and-seapo rts.com www.zeeland-seaports.com Zeeland Seaports Schelpenpad Haven 1151 Postbus 132 4530 AC Terneuzen T 0115 647400 F 0115 647500 F ierloos Architecten ontwerpt voor mensen. De architecten en technisch specialisten vertalen de es sentie van de opgave in een uitge sproken vormgeving. Kernwaarden daarbij zijn: Realistische Architec tuur, Duurzame Architectuur en Professionaliteit. Deze inspiratie geeft Fierloos Architecten al ruim 35 jaar de ambitie om vooruitziend, innovatief en met karakter de meest uiteenlopende panden te ontwerpen: de essentie uitgesproken. GOES -Fierloos Architecten is in 1973 door Hans Fierloos opgericht. Inmiddels leidt hij twee vestigingen, in Goes en Terneuzen, samen met zijn zoon Mar tin Fierloos en neef Nico Fierloos. Naast deze drie architecten bestaat het team uit technisch specialisten. Deze hebben be halve hun bouwtechnische kennis en er varing ook elk hun specifieke vakgebied zoals kostendeskundigheid, brandveilig heid, constructies en bouwfysica. Daar door worden al in een vroeg stadium alle aspecten onderzocht en adequaat in het ontwerp opgenomen. Fierloos Architecten kent een no-non- sense mentaliteit. Door de platte bureau structuur zijn er korte communicatielij nen tussen de opdrachtgever, de archi tect, de eigen technisch specialisten en de uitvoerende partijen. Dit zorgt voor duidelijke aanspreekpunten en mondt uit in heldere afspraken. Meer dan ontwerpen Fierloos Architecten is landelijk actief voor onder andere particulieren, onder nemers, woningbouwverenigingen, ont wikkelende partijen, kerkelijke organisa ties, zorgaanbieders. "Naast het ontwerpen van woningen, woongebouwen, kerken, kantoren, zorg- woningen en -instellingen, kindcentra, praktijkgebouwen en winkelcentra, advi seren wij onder meer bij haalbaarheids studies, beeldkwaliteitplannen, brand beveiligingsconcepten en gebruiksver gunningen", licht Martin Fierloos toe. "Tevens onderkennen wij de kracht van totaalontwerpen. Wanneer de opdracht gever ook opdracht heeft verstrekt aan bijvoorbeeld een interieur en/ of tuin- of landschapsarchitect, versterkt de samen voeging van hun en onze plannen de beeldkwaliteit van het ontwerp". stijlelementen, die typerend zijn voor de gebouwen die Fierloos Architecten heeft ontworpen, nooit verloren. Ethiek, esthetische toepasbaarheid, eigenheid, herkenning en functionaliteit vormen de basis van het creëren van de goede, realistische, duurzame en vooral tijdloze Fierloos architectuur. "Hiermee hebben wij 'de essentie uitgesproken", besluit Martin Fierloos. GOES: Stationspark 43 4462 DZ Goes T 0113 23 04 70 E info@fierloos.nl TERNEUZEN: Axelsestraat 8b 4537 AJ Terneuzen T 0115 64 94 29 E terneuzen@fierloos.nl WWW. FIERLOOS. NL De essentie uitgesproken De visie van Fierloos Architecten is dat de dienstbaarheid van het gebouw al tijd het fundament vormt. Van daaruit start de flexibele en innovatieve uitvoe ring van de opdracht, waarbij de plan nen voortdurend worden getoetst te gen het licht van de uitgangpunten en het budget. Daarbij gaan de herkenbare

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 166