Contacta.nl 2010 focust op de Delta Nieuwe onderwijsorganisatie: Innofun contacta 23 Edux Onderwijsadvies en Ci- towoz hebben elkaar gevon den en vol enthousiasme en inspi ratie de handen in een geslagen. Een samenwerking die een om slag gaat betekenen voor het Pri mair, Voortgezet en MBO/ROC Onderwijs in Nederland. En een samenwerking die leidt tot de ge boorte van een nieuwe organisa tie; Innofun! BREDA - Edux Onderwijsadvies heeft haar complementaire partner ge vonden in de innovator van oplei dingsconcepten Citowoz bv. Twee krachtige partijen die samen indruk wekkende ontwikkelingen inzetten om het Primair, Voortgezet en MBO/ROC Onderwijs in Neder land verder te ontwikkelen en te ver nieuwen. Zo hebben deze partijen samen een methode ontwikkeld die leerlingge- stuurd onderwijs in het Primair On derwijs met ondersteuning van socia le media mogelijk maakt: VAL ju nior. Een toekomstgerichte didactiek die aansluit bij het opleiden van jonge ren in de 21-ste eeuw en past bij de belevingswereld en leerstijlen van de kinderen van nu! Om de mogelijkhe den die deze samenwerking biedt wer kelijkheid te laten worden in de on derwijspraktijk, hebben beide partijen besloten om Citowoz bv. over te la ten nemen door Edux. Vanuit deze sa menwerking is een nieuwe organisa tie opgericht, Innofun, voor innova tieve oplossingen in het onderwijs! In nofun richt zich op het primair onder wijs met de gezamenlijk ontwikkelde innovatieve producten en diensten, zoals VAL junior. En dit is nog maar het topje van de ijsberg van alle moge lijkheden die Innofun kan bieden om uw onderwijs te innoveren en maxi male leeropbrengsten en. meer plezier voor leerkracht en leerling te realise ren. Innofun werkt met haar klanten aan scholen die midden in de maat schappij staan en klaar zijn voor de toekomst. Edux Onderwijsadvies bv. en Ci towoz bv. richten zich samen op on derwijsvernieuwing en —verbetering in het voortgezet onderwijs en mbo/roe onderwijs. Hans van den Dungen (links), commercieel manager van IN AC toast met Frank de Bot. Foto: Kees Bennema Zowel voor nieuwe als be staande activiteiten richt Contacta.nl 2010 zich meer dan voorheen op een groter werkge bied. Vanuit Midden-Zeeland waaiert het beursprogramma uit naar Zuid-Holland, Vlaanderen en West-Brabant. Dit geldt zowel voor standhouders als voor bezoe kers. door Loes van der Hoeven GOES - "Het resultaat van de extra aandacht aan de aan Zeeland grenzen de provincies is dat wij dit jaar meer dan voorheen, pleinen van buiten de provinciegrenzen mogen verwelko men. Concreet werken wij aan de in vulling van het Vlaanderen Paviljoen en het West-Brabantplein. Voor de coördinatie van een Goeree-Overflak- keeplein zoeken wij nog eèn enthou siaste kartrekker. Als ook zij present zijn is Contacta.nl 2010 een weerspie geling van ons werkgebied: de Zuid westelijke Delta van Nederland", al dus projectmanager Frank de Bot. "In liet kader van de herpositionering van Zeelandhallen. Goes denken wij graag mee met ondernemers/ organi saties die een evenement bij ons wil len organiseren in co-productie, op dat wij door onze gezamenlijke inves tering tot een aantrekkelijk evene ment kunnen komen. Wij bestuderen momenteel of wij vanuit veelbeloven de initiatieven zoals de biobased eco nomy in samenwerking met het on derwijs en overheid op dit gebied een symposium met een bijbehorende beurs kunnen organiseren, die in de toekomst een internationaal karakter kan krijgen. Tijdens Contacta.nl 2010 presenteren wij de eerste try-outs." Grensoverschrijdend zakendoen staat al enkele jaren, op de beursagenda. Momenteel vindt een inventarisatie plaats van ondernemers die concreet willen deelnemen aan een Vlaanderen Paviljoen. West- Brabantplein O.p het West-Brabantplein heeft de bvo NAC Breda ook een eigen stand. NAC wil zich steeds meer profileren in het Zuidwest-Nederlandse en ziet deze Contacta.nl dagen als uitgelezen kansen. Daar NAC een grote «aantrek kingskracht heeft op de zakelijke markt in Zuidwest-Nederland, gaat zij haar businessclubleden (circa 600) enthousiasmeren voor deelname. Het plein zal een duidelijk herkenbare blikvanger zijn, die is onderverdeeld in uniforme, gemeubileerde stands met variabele afmetingen, waar de ex posant alleen zijn eigen materiaal hoeft te plaatsen. Daarmee neemt de organisatie hem alle zorgen op het ge bied van standbouw en inrichting uit handen. Tevens gaat zij, bij voldoen de belangstelling, de fysieke afstand tussen West-Brabant en Goes verklei nen met het inzetten van pendelbus sen. Duurzaam Ondernemenhal Duurzaam Ondernemen in Techniek is het hoofdthema van Contacta.nl 2010. Onder die noemer wordt een aparte hal ingericht met pleinen en in dividuele stands van organisaties die actief zijn in technische branches. Die exposanten krijgen bij hun aanmel ding huiswerk! Van hen verwacht de beursorganisatie namelijk dat zij presenteren op welke wijze zij duurzaam ondernemen, bij voorbeeld doordat zij hun organisatie duurzaam hebben ingericht, duurza me producten maken of diensten leve ren. Die presentaties worden getoetst door een vakjury en dingen mee naar de felbegeerde Contacta.nl trofee. Ver der worden gedurende' de gehele beurs op het Thema Podium in deze hal workshops georganiseerd die zijn gelieerd aan Duurzaam Ondernemen in Techniek. Demopleinen Een van de andere noviteiten vormen de demopleinen. Frank de Bot: "Voor ondernemers met grote producten/machines zijn grote stands in deze tijden erg kostbaar. Juist voor hen creëren wij dit jaar demopleinen bij elke beurshal, waar zij deze kun nen demonstreren. Momenteel me ten wij de interesse daarin bij exposan ten. De entourage van deze demoplei nen wijkt af van de beursvloer, want demopleinen zijn niet gestoffeerd, hebben geen basisstands of chique ver lichting, noch horeca-uitgifte. Daar door zijn deze demoruimtes wel 50% goedkoper dan de commerciële vier kante meters. Digitale uitnodigingstraiecten Frank de Bot: "Contacta.nl is de grootste netwerkbeurs van Zuid west-Nederland. Samen met specialis ten op het gebied van matching wil len zij die contacten beter gaan onder steunen en het beursrendement verho gen via een digitaal uitnodigingstra ject, waarbij standhouders de gelegen heid krijgen om zowel gedrukte als di gitale uitnodigingen aan hun relaties te versturen die zich door middel van een persoonlijke bezoekerscode kun nen aanmelden en hun interessege bied kunnen aangeven. Hetzelfde con cept ontwikkelen wij voor de stand houders, opdat wij beide partijen kun nen matchen. De exposanten krijgen vervolgens een overzicht van alle aan meldingen met de daarbij behorende bezoekerscodes en de geregistreerde bezoekers ontvangen een plattegrond met routing naar de bedrijven die zij willen ontmoeten." Netwerkbijeenkomsten In september organiseert Zeelandhal len Goes voor beursstandhouders net werkbijeenkomsten en beurstrainin- gen, waarin onder meer aan de orde komen beursgedrag en commerciële slagvaardigheid, opdat men zich nog beter kan voorbereiden op de beursda- gen. Deelname is gratis, mits men zich vóór 1 september heeft ingeschre ven als beursdeelnemer. Werk en Opleiding "Op woensdagochtend 3 november willen wij Contacta.nl openstellen voor ontmoetingen tussen vertegen woordigers van de overheid, het on derwijs en het bedrijfsleven met als thema Werk en Opleiding", vervolgt Frank de Bot. "Daarin zullen onder werpen, zoals (technische) opleidin gen, werving en selectie, jeugdwerk loosheid, vroegtijdige schoolverlaters, werkwijze uitzendbureaus en liet UWV centraal staan. De stands zullen die ochtend bemenst zijn door mede werkers P&O, logistiek, productont wikkeling, productie enzovoort.Deze beursaanpassing willen bij voldoende belangstelling ontplooien. Belangstel lenden kunnen mailen naar f.de.bot@libema.nl." www. contacta. nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 163