II I9M AMAH CONSTRUCTEUR DOCENTEN 40 banen STAAL BOUW Adviseur Bedrijfsvoering Buisleidingenstraat Nederland DA Drogisterij en luxe parfumerie FASSAERT 6 c! Schoonheidsspecialiste verkoopmedewerkster Vereniging Radar 'ar VERENIGING VOOR PROTESTANTS CHRISTELIJK ONDERWIJS SCHOUWEN zaterdag 19 juni 2010 O JobTrack.nl Is een nationaal en internationaal opererende middelgrote staalbouwonderneming. Wij realiseren projecten in utiliteitsbouw, industrieelgebouwen, on- en offshore projecten, waterbouwkundige werken en kranenbouw, waarbij kwaliteit en service een vereiste zijn. Wij zijn voorzien van het kwaliteitscertificaat volgens NEN-ISO 9001 en het V.C.A. Petrochemie veiligheidscertificaat. Voor onze engineeringafdeling zijn wij op zoek naar een: U bent gewend constructies te ontwerpen en te berekenen in zowel offerte, ontwerp als ook in de uitvoeringsfase. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Opleidingsniveau H.T.S. w.t.b. H.T.I. B.m.S. H.B.O.+ Vertrouwd met hoofd- en detailberekeningen. Praktische instelling en goede communicatieve eigenschappen. Enige jaren ervaring in een soort gelijke functie is gewenst. Beheersing van de Duitse en Engelse taal is een pré. Wij bieden: Een leuke baan binnen een informele, dynamische en vernieuwende organisatie. Afwisseling en verantwoordelijkheid. Mogelijkheid tot vólgen van opleidingen. De voor bovengenoemde functie geschikte kandidaat bieden wij een goed salaris en een prettige werkomgeving met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u geïnteresseerd stuur dan uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van c.v. binnen 14 dagen aan DE KOK STAALBOUW B.V., Postbus 82, 4724 ZH Wouw, tel. 0165-303756 t.a.v. dhr. E.L. de Kok. Meer informatie over onze organisatie kunt u vinden op www.kokstaal.nl ItflhfilMffiffTOfïiftftTirf ifaftMQw Wie zijn wij? Buisleidingenstraat Nederland beheert en exploiteert een buisleidingenstraat tussen de havens van Rotterdam, Moerdijk,Vlissingen en Antwerpen. Deze buisleidingenstraat is een ongestoord tracé voor het leggen van kabels en leidingen voor ondergronds transport.Het uitvoeringsapparaat van Buisleidingenstraat Nederland wordt gevormd door een zelfstandig Bureau, bestaande uit 12 fte. Dit Bureau legt verantwoording af aan een Raad van Beheer, bestaande uit vertegenwoordigers van overheden en private leiding-eigenaren. Meer info: www.buisleidingenstraat.nl Wat zoeken wij? Wij zijn binnen het Bureau op zoek naar een gemotiveerde adviseur bedrijfsvoering 36 uur per week) die ons team komt versterken. Als adviseur bedrijfsvoering ondersteun en adviseer je gevraagd en ongevraagd de directie van het Bureau op economisch, financieel en juridisch gebied.Je houdt de financiële bedrijfsvoering, informatievoorziening en administratieve organisatie op orde. Je genereert management-informatie waarmee je in belangrijke mate de directie ondersteunt bij de aansturing van het Bureau. Leuk aan het werken in deze relatief kleine organisatie is dat je echt allround kunt zijn en dat dit ook van je wordt verwacht. Wat zijn je taken? Het ontwikkelen van visie en beleid op het brede gebied van de bedrijfsvoering Het (doen) ontwikkelen van instrumenten en processen op het gebied van de bedrijfsvoering Het opstellen van management-informatie Het zorgdragen voor een kwaliteitsmanagement-systeem Het deelnemen aan het Managementteam van het Bureau als adviseur van de directie Het dagelijks leidinggeven aan de medewerkers van het cluster Bedrijfsvoering Wat vragen we van je? Je hebt een bedrijfseconomische opleiding afgerond op minimaal HBO-nivo.Verder heb je een aantal jaren relevante ervaring.Je beschikt over een goed ontwikkeld bedrijfsmatig en financieel inzicht, gecombineerd met uitstekende advies-vaardigheden. Je bent enthousiast en je durft initiatieven te nemen. Je sociale- en communicatieve vaardigheden zijn goed, zowel schriftelijk als mondeling. Last but not least: je bent klantgericht, ondernemend en een inspirerende sparring-partner voor je collega's. Wat bieden wij? Het bruto maandsalaris bedraagt maximaal 4965,= (afhankelijk van opleiding en ervaring).Verder beschikt de Stichting Buisleidingenstraat Nederland over een aantrekkelijk pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Bijzonderheden Een assessment-onderzoek kan deel uitmaken van de selectie-procedure. Stuur uw brief en CV uiterlijk 3 juli naar Stichting Buisleidingenstraat Nederland, t.a.v. drs. P. Donk, Postbus 234,4700 AE Roosendaal. Contact? Informatie over deze uitdagende functie is te verkrijgen bij Peter Donk, directeur van de Stichting Buisleidingenstraat Nederland. Het telefoonnummer is: 0165 - 542916 DA Fassaert is een luxe DA. Momenteel zijn wij depositair van Lancöme, Biotherm, Clinique, Clarins, RoC en Collistar. Tevens hebben wij alle vooraanstaande luxe geuren. Ook is er een beautysalon en pedicuresalon. Genoeg uitdagingen dus om een leuke werkdag mee te vullen. Iets voor jou om hier deel van uit te maken? Want wij zoeken voor in de drogisterij/parfumerie en de beautysalon. Weet jij alles van verzorging make-up, gezondheid, lijf en leden? Of wil jij hier alles van weten? En voldoet je aan de criteria's: diploma schoonheidsspecialiste bereid tot het volgen van cursussen minimaal 3 dagen in de salon. Dan hebben wij een volledige baan. Uw brief met c.v. kunt u sturen naar: DA Drogisterij en luxe parfumerie FASSAERT Lange Kerkstraat 16, 4461JH GOES Aan De Nassau, scholengemeenschap voor gymnasium, atheneum, tweetalig vwo, havo en mavo in Breda zijn de volgende vacatures voor het schooljaar 2010-2011 Aardrijkskunde 25 lesuren/ 1 FTE 1e graad Wiskunde/natuurkunde 25 lesuren/ 1 FTE 1e graad Klassieke talen 7 lesuren/ 0,28 FTE 1e graad Frans 23 lesuren/ 0,92 FTE 2e graad Engels 15 lesuren/ 0,6 FTE 2e graad Voor informatie over bovenstaande vacatures kunt u contact opnemen met de heer R. Speetjens. Hij is te bereiken via nummer 076-5330330 of email R.Speetiens@denassau.nl Verdere informatie zie de website van de school www.denassau.nl Sollicitaties uitsluitend per mail aan de heer R. Speetjens fR.Speetiens@denassau.nl) (Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.) zoekt voor haar PC basisschool De Schouw te Brouwershaven. Een enthousiaste juf of meester, die met volle overtuiging in het PC onderwijs wil werken wil werken in groep 4&5 met voorkeur ervaring heeft in de middenbouw op een enthousiaste manier vorm wil geven aan onze christelijke identiteit hoge verwachtingen heeft van kinderen en doelgericht kan werken een lerende en onderzoekende houding heeft bereid is vooral in de ochtenden te werken Wat bieden wij: een baan van minimoal WTF 0,46 (met voorkeur verdeeld over 4 ochtenden) een groep 48,5 van 17 leerlingen begeleiding bij het opstarten van de groep een sfeervol en gemotiveerd team in een lerende orgonisotie een taalsterke school die werkt met WTO (Engels vanaf gr. 1 een school die goat werken met Topondernemers! V/ Interesse? Interesse? Stuur dan je sollicitatiebrief en CV uiterlijk 30 juni 2010 naar dhr. MC Pronk, p/a postbus 24, 4318 ZG te Brouwershoven. Of per moil: mc.pronk@telfort.nl. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op maandag 5 juli. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de directeur vande school: Clemens Pronk 0111 691943 of 410150 (privé). 01 kijk op: www.basisschooldeschouw.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 130