Commercieel Directeur Kuijpers van de lande bw PVC PE fittingen voor drukleidingsystemen Werken in een inspirerende en dynamische zorgorganisatie? Wij zijn op zoek naar jouw expertise! www.hetdriespan.nl Zet u de commerciële koers uit bij Kuijpers? (QDJobTrack.nl zaterdag 19 juni 2010 I 31 Graag komen wij in contact met kandidaten voor de functie van: In een sterk innoverende markt levert de commercieel directeur een essentiële bijdrage aan de verdere gezonde ontwikkeling van onze onderneming. Een uitgebreide functieomschrijving alsmede onze bedrijfsinformatie treft u aan op onze website: www.kuijpers.com Interesse? Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer ir. A.J.H.M. Stuifzand, algemeen directeur, telefoon 0492-578600. U kunt uw schriftelijke sollicitatie sturen naar Kuijpers Installaties, Postbus 121, 5700 AC Helmond of mailen naar wcrooijmans@ kuijpers.com Installaties Voarelkaar Van de Lande B.V. is een innovatief en toonaangevend bedrijf in Europa op het gebied van kunststof fittingen en appendages voor drukleidingsystemen en werkt vanuit Raamsdonksveer met ca. 75 medewerkers. Van de Lande B.V. ontwikkelt en produceert kwaliteitsproducten voor toepassingen in o.a. de land- en tuinbouw, de industrie en waterbehandelingsinstallaties. Onze spuitgietafdeling verricht de productie van de fittingen met behulp van 85 spuitgietmachines variërend in sluitkracht van 23 ton tot 3.200 ton. Voor deze afdeling hebben wij de volgende vacatures: Spuitgieter (m/v) Functie: Als spuitgieter stel je de spuitgietmachines in. Je hebt daarbij al je vakmanschap nodig om een perfect proces in te stellen en eventuele storingen te verhelpen. Ook bouw je matrijzen om en voer je diverse repa ratie- en onderhoudswerkzaamheden uit. Profiel: Je hebt MBO werk- en denkniveau en minimaal 2 jaar ervaring als spuitgieter. Je vindt spuitgieten een uitdaging en je wilt je graag verder in je vak ontwikkelen. Wat bieden wij? Van de Lande is een sterk groeiende organisatie met ambitieuze plannen voor de toekomst. Er heerst een informele sfeer en de lijnen zijn kort. Naast een passend salaris kun je rekenen op uitstekende arbeidsvoorwaarden. Interesse? Reageer dan graag op korte termijn door een sollicitatie met C.V. te sturen naar: personeelszaken@vdl-fittings.com, t.a.v. de heer E. Huijbregts. Kijk voor meer informatie over ons bedrijf ook eens op www.vdl-fittings.com, of bel naar telefoonnummer 0162-516000. Een capaciteitentest kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Kwaliteit van leven bieden vanuit een cliëntgerichte en vraaggerichte cultuur. Op deze wijze geeft De Riethorst Stromenland invulling aan de ondersteuning op het gebied van wonen, zorg en welzijn. Dit kan in elke woonomgeving, bij de cliënt thuis of in één van onze woonvormen. Daarbij gaan we uit van de autonomie en het unieke van ieder mens. Kom dan werken bij De Riethorst Stromenland! Wij zijn op zoek naar: Verpleegkundigen mobiel team Wat zoeken we? Verpleegkundigen die tijdens de beschikbaarheidsdienst (buiten kantooruren) de eindverantwoordelijkheid dragen en handelend optreden bij calamiteiten(triage) bij de verschillende verpleeghuizen. Tevens zijn we op zoek naar: Helpenden, verzorgenden en verpleegkundigen (voor in de oproeppool) Wat zoeken we? Flexibele helpenden, verzorgenden en verpleegkundigen die op diverse afdelingen van De Riethorst Stromenland werkzaam zullen zijn. Zo leer je de diverse afdelingen van onze stichting kennen, je kunt zelf aangeven welke diensten en welke dagen je kunt werken. Zo kun je werk en privé uitstekend op elkaar afstemmen. Spreken deze vacatures je aan?! Kijk dan snel voor meer informatie over deze en andere vacatures en De Riethorst Stromenland op: www.deriethorststromenland.nl De Riethorst Stromenland wonen - zorg - welzijn Stichting Het Driespan, expertise in speciaal onderwijs HET DRIESPAN Schooljaar 2010 - 2011 op verschillende locaties. Zowel parttime als fulltime mogelijkheden. Wij komen graag in contact met kandidaten voor de volgende functies: «Groepsleerkrachten voor onze SO en VSO scholen Docenten voor onze VSO scholen «Gedragswetenschapper «Technisch assistenten Leerlingbegeleider Klassenassistent Nieuwsgierig geworden? Wij zijn ook nieuwsgierig naar jou! Veel meer informatie over deze vacatures en onze organisatie staat op onze website www.hetdriespan.nl. Hier lees je ook hoe je het beste kunt solliciteren. Het Driespan verzorgt in de regio West Brabant speciaal onderwijs aan leerlingen in de leeftijd van 4 tot 20 jaar met een gedragsmatige en/of psychiatrische onderwijsbeperking. Het onderwijs wordt gegeven op dertien scholen in Oosterhout, Breda, Rijsbergen, Roosendaal, Bergen op Zoom en Halsteren. Daarnaast biedt Het Driespan ook ambulante begeleiding aan leerkrachten, leerlingen en ouders/verzorgers in het regulier onderwijs. Bij Het Driespan zijn ruim 440 medewerkers in dienst die allemaal hun eigen professionele steentje bijdragen Kuijpers Installaties is dwerzamelnaani v?iör de activiteiten op het gebied vanontwerpèti en realiseren van technische installaties in gebouwen en in de industrie, alsmede ret c-rtfhot. daarvan. Ons werkgebied beslaat eengrgöt deel van Nederland. Wij behoren tot de top 10 van «j installatiebedrijven en nemén i-hiier -gts Vëfïotv'ÏSt zelfstandig familiebedrijf een unieke positie ig Vanuit de vestigingen in Arnhem, Den Haag. Helmond, 's-Hertogenbosch. Roosendaal, Tilburq 'J en Utrëc'ht realiseert Kuijpers; mat 750 medewerkers een omzet van 135 miljoen; (Leerling-) machinesteller (m/v) Functie: Als machinesteller bouw je de matrijzen op de spuitgiet machines om en maak je deze productieklaar. Daarnaast verricht je ook diverse ondersteunende werkzaamheden op de afdeling. Ons doel is je via ons interne opleidingstraject van machinesteller tot spuitgieter door te laten groeien. Profiel: Je hebt MBO werk- en denkniveau. Het hebben van werkervaring is geen vereiste, schoolverlaters worden dus uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Wel is het belangrijk datje een goed technisch inzicht hebt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 119