Apotheek De Singel banen 25 Apothekersassistente Frantzen Van Sisse-ren Teamleider Screening (32-36 uur) Jeugdbeschermers (28-36 uur) ■a4 Yir.fi Wagenvoorde Lastechniek hv. groepsleerkrachten O JobTrack.nl zaterdag 19 juni 2010 zoekt een Om ons team te versterken zoeken we een gediplomeerde, enthousiaste apothekersassistente (min. 32 uur). Jij bent klantgericht, teamspeler, zelfstandig en flexibel en je houdt van afwisseling in je werk. Wij bieden je gevarieerd werk in een gecertificeerde, moderne en groeiende apotheek, met leuke collega's en volop ruimte voor scholing en specialisatie. Bel, schrijf of kom gewoon even langs, Apotheek De Singel Wessel Liezenga, apotheker Singel 9,4382 LL Vlissingen, T 0118 - 41 27 30 E assis@apodesingel.nl - www.apodesingel.nl gedreven door gezondheid Frantzen Van Sisseren Netwerk Notarissen is een middelgroot notariskantoor gevestigd nabij het centrum en het NS-station van Goes. Wij zijn op zoek naar een notarieel medewerker m/v die ons team kan versterken. Het betreft een full-time functie. De notarieel medewerker gaat ondersteunende werkzaamheden verrichten op verschillende terreinen. Onze voorkeur gaat uit naar jonge mensen vanaf 17 jaar met minimaal een havo-opleiding. Accuratesse is een belangrijke kwalificatie. Daarnaast dienen kandidaten sociaal en commercieel vaardig te zijn en midden in de samenleving te staan. Wij bieden de mogelijkheid om op een plezierige werkplek veel kennis en kunde op te doen. Voor informatie belt u 0113 23 25 20 (vragen naar mw. A.G.C. de Fretes - van Liere of Dhr. J.W. Gmelich Meijling). Sollicitaties met c.v. kunt u tot 8 juli sturen naar onderstaand adres t.a.v. mw. A.G.C. de Fretes - van Liere of via e-mail: fretes@notaris-zeeland.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie stellen wij niet op prijs. Gmelich Meijling de Fretes-van Liere Frans den Hollanderlaan 10, Goes; Postbus 14, 4460 AA Goes Tel. 0113-232520 Fax 0113-214976 Internet www.notaris-zeeland.nl De Jeugdzorg is in beweging! Wij zoeken gemotiveerde, gekwalificeerde en doortastende medewerkers die onze organisatie komen versterken. Voel jij je aangesproken, lees dan verder. Wij zijn per direct op zoek naar een: Je geeft leiding aan een team Screeners (totaal +/-15 fte). Je geeft methodische werk- en teambegeleiding en je stelt instellingsbesluiten in de casuïstiek vast. Je draagt zorg voor implementatie van diverse beleidstrajecten en je levert een bijdrage aan de ontwikkeling hiervan. Je draagt zorg voorde (personeels-)planning en organisatie van de werkzaamheden. Ook zoeken wij per direct: Je voert jeugdbeschermingsmaatregelen uit en verleent hulp aan onder toezicht of voogdij gestelde jeugdigen om te komen tot of het herstellen van een verantwoorde opvoedingssituatie voor de Uitgebreide informatie over deze functies is te vinden op www.bjz-zeeland.nl (onder vacatures). Acquisitie n.a.v. deze advertentie stellen wij niet op prijs. Postbus 8066 4330 EB Middelburg Arnesteinweg 63 4338 PD Middelburg Telefoon (0118) 67 90 90 Telefax (0118) 67 90 99 Wagenvoorde Lastechniek B.V. in Middelburg is een leveran cier van lasapparatuur en las toevoeg materialen. Vanuit dit vakgebied verzorgd het bedrijf ook lastrainingen, ka deropleidingen lastechniek en geeft lastechnische adviezen en begeleiding. Het bedrijf heeft een jaren lange specialistische kennis in de lastechniek opgebouwd. Er zijn circa 12 medewerkers werkzaam. Het bedrijf is ISO gecertificeerd. Meer informatie over het bedrijf vindt u op de website: wagenvoordelastechniek.nl Wij zijn op zoek naar een enthousiaste: MEDEWERKER LOGISTIEK M/V Werkzaamheden Het verrichten van administratieve en fysieke logistieke handelingen van in- en uitgaande goederen inclusief service onderhoudsafdeling en afde ling verhuur. Ook het bezorgen van goederen wordt als onderdeel van de taak gerekend. Tevens zijn wij op zoek naar een enthousiaste: TECHNISCH MEDEWERKER AFDELING SERVICE EN VERHUUR M/V Werkzaamheden Het verrichten van reparaties en het uitvoeren van preventief onderhoud aan lasapparatuur van diverse lasprocessen. Er wordt gewerkt volgens de kwaliteitseisen volgens ons kwaliteitssysteem en volgens de NEN3140. Hij/ zij zal hiervoor gecertificeerd moeten zijn of bereid zijn dit te worden. Re paraties aan lasmachines en plasmasnijmachines en eventueel het instal leren van lasrookafzuigsystemen kunnen tot de werkzaamheden behoren. Functie-eisen voor beide functies Technisch logistiek gerichte opleiding op MBO nivo; Bij voorkeur kennis van lastechniek; Goede communicatieve vaardigheden en klantgericht denkend; Commercieel inzicht en juiste prioriteitenstelling; Moet zelfstandig kunnen werken. Profiel Een uitdagende en afwisselende baan binnen een groeiende onderneming; Mogelijkheid voor het volgen van bedrijfsgerichte opleidingen; Goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden; Groeimogelijkheden. Reageren Spreekt het profiel u aan en herkent u zich in de functie eisen, stuur dan binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief met CV aan: Wagenvoorde Lastechniek B.V., Postbus 8066. 4330 EB Middelburg, onder vermelding van sollicitatie, ter attentie van de directie. SmdB De Ark CBS Het Kompas CNS De Regenboog CNS De Regenboog Jenaplan LWG SmdB VrCO 1 O LLNe.O. Tholen De vier woonkernen Oud-Vosse- meer, Anna Jacobapolder, Poort vliet en Tholen maken deel uit van de gemeente Tholen. Het inwonertal van de gemeente ligt rond de 25.000. En vóór zover je het nog niet wist, Tholen is een prachtig eiland om te wonen, te leven en te werken. De Vereniging De Vereniging voor Protestants Christelijk Onderwijs Tholen en omstreken heeft 4 basisscholen onder haar beheer: SmdB De Ark te Oud-Vossemeer, CBS Het Kompas te Anna Jacoba polder, de Jenaplan Leef- en Werk gemeenschap SmdB te Poortvliet en CNS De Regenboog te Tholen. Management Elke school heeft een eigen integraal verantwoordelijke schoolleider. Deze worden aangestuurd door een algemeen directeur. Sollicitatieprocedure: Sollicitatiebrief met cv worden uiterlijk 1 juli 2010 binnen verwacht (bij voorkeur per mail versturen) Sollicitanten ontvangen bericht of ze wel niet op gesprek worden uitgenodigd De gesprekken vinden plaats op 5 en /of 6 juli Een proefles dagdeel meedraai en maakt onderdeel uit van de procedure Wij zijn op zoek naar We zoeken: A. Voor de Jenaplan Leef- en Werkgemeenschap 'School met de Bijbel' Poortvliet Twee parttime groepsleerkrachten beiden voor 3 dagen per week voor midden- en bovenbouw willen onderwijs geven vanuit de Jenaplanprincipes B. Voor School met de Bijbel 'De Ark' Oud-Vossemeer Een parttime groepsleerkracht voor 4 dagen per week voor combinatiegroep 6-7-8 C. Voor CBS 'Het Kompas' Anna Jacobapolder Een fulltime groepsleerkracht voor combinatiegroep 4-5-6 affiniteit met concept van Meervoudige Intelligentie Voor alle vacatures: gymbevoegd gewenst of bereid die te behalen *bij gelijke geschiktheid heeft een man onze voorkeur Wij vragen van de kandidaten dat zij: Meelevend lid zijn van een van de protestants-christelij ke kerken of geloofsgemeenschappen Een bijdrage kunnen leveren aan de onderwijskundige ontwikkelingen Overtuigd zijn van het feit dat de school een leef- en werkgemeen-schap is voor leerlingen, leraren en alle andere betrokkenen In staat zijn tot goede samenwerking in een klein of groot team Wij bieden: Een mooie en uitdagende baan m.i.v. schooljaar 2010-2011 Goede begeleidings- en ondersteuningsmogelijkheden Een fijn werkklimaat Kijk voor informatie over de vereniging en de scholen op de website www.vpcotholen.nl of op de websites van de scholen, (www.smdbdeark.nl en www.smdbpoortvliet.nl) Voor meer informatie over A: dhr. P. Grabijn (tel. 0166-612768). Over B/C: mw. C.L..Schults (tel. 06-13203133). Sollicitatieadres: VPCO Tholen e.o., t.a.v. dhr. C.L. van Dis, Postbus 29, 4690 AA Tholen of per e-mail: clvandis@xs4all.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 113