601 geslaagd Koen ruikt in vrijdag 18 juni 2010 CSW, Vlissingen VMBO, gemengde leerweg, economie Steven Bour, Vlissingen. VMBO, gemengde leerweg, zorg en welzijn Angela van der Horst, Vlissingen. VMBO, theoretische leerweg, econo mie Kevin van Belzen, Oost Souburg; Roy van Belzen, Oost Souburg; Suresh de Bruijne, Vlissingen; Justin Castel, Vlissingen; Hou Yu Chen, Oost Souburg; Cindy Eude, Oost Souburg; Malu Crochla, Vlissingen; Daryl Heiligers, Oost Souburg; Danny Le- nos, Oost Souburg; Dieuwertje Mallie, Vlissingen; Pjotr Minderhoud, Oost Sou burg; Sylvana Pfaff, Vlissingen; Lisa van der Pluijm, Vlissingen; Yannick Post, Vlis singen; Jens de Ridder, Vlissingen; Vin cent de Rijke, Oost Souburg; Robinn Sa- mual, Vlissingen; Anahyd Sarkisian, Vlissin gen; Beaudine Scheers, Vlissingen; Jenni fer Schenkhuizen, Vlissingen; Gianinni van Sommeren, Oost Souburg; Jeroen van Stee, Vlissingen; Jari Vangheluwe, Vlissin gen; Harm Vermue, Vlissingen; Stefan Waasdorp, Vlissingen; Anna Wolf, Vlissin gen; Denice van Zweeden, Vlissingen. VMBO, theoretische leerweg, techniek Jan Doorns, Vlissingen; Joep Ernst, Vlissin gen; Carmen de Fouw, Vlissingen; Mark de Jonge, Oost Souburg; Joost de Kraker, Vlissingen; Rick Pieters, Vlissingen. VMBO, theoretische leerweg, zorg en welzijn Marije Bom, Vlissingen; Lisa van Ham, Vlis singen; Jeanne Watson, Vlissingen; Daph ne van de Wege, Vlissingen; Sylvana Zan- dee, Oost Souburg. CSW, Middelburg VMBO, basisberoepsgerichte leerweg, handel en administratie Dylan Bastiaanse, Middelburg; Anass Be- douch, Vlissingen; Jeffrey Beeris, Lewe- dorp; Mickaël van den Berge, Middel burg; Jeffrey Boots, Oost Souburg; Arlen Denayére, Vlissingen; Daniel Haring, Mid delburg; Irna Imamovic, Middelburg; Vera Kamerling, Veere; Joey Kuzee, Middel burg; Kenneth Marijs, Oost Souburg; Tho mas Meijer, Vlissingen; Dennis Singerling, Middelburg; Esther Stins, Middelburg. VMBO, basisberoepsgerichte leerweg, techniek breed Joshua Alewijnse, Arnemuiden; Marloes van Berk, Serooskerke; Martijn Boogaard, Vlissingen; Zacarias Borges, Middelburg; Bas Brasser, Arnemuiden; Nick van Eenen- naam, Nieuw en St Joosland; Boy van Everdingen, Middelburg; Ceraldi Geer- man, Middelburg; Corné Gideonse, Serooskerke; Dylan Janse, Zoutelande; Marcel Kasander, Middelburg; Mandy Kas- se, Veere; Memet Kumas, Middelburg; Jo- ram Nelis, Vlissingen; Demian Schonis, Middelburg; Marela Tisserand, Middel burg; Neville van Tol, Oost Souburg; Dylan van de Velde, Middelburg; Danny de Visser, Biggekerke; Leon de Visser, Vrouwenpolder; Perry van Vliet, Middel burg; Michael van de Vreede, Middel burg; Ischa Waaleman Bruynzeel, Vlissin gen; Wesley Weug, Vlissingen; Mohamed Yoonis Faarah, Vlissingen. VMBO, basisberoepsgerichte leerweg, leerwerktraject techniek breed Patrick Bleuel, Vlissingen. VMBO, basisberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn Selina van Asselt, Arnemuiden; Daisy van Belzen, Nieuw en St Joosland; Heidi van den Berg, Domburg; Eline Coehoorn, Burgh Haamstede; Rowena Degener, Mid delburg; Charlene Geldof, Arnemuiden; Yeliz Kaygun, Middelburg; Rachel Knuit, Oost Souburg; Cindy van Kortenhof, Mid delburg; José Langebeeke, Middelburg; Chantal de Nooijer, Vlissingen; Hatice Ozen, Middelburg; Sharety Persijn, Mid delburg; Nadia Poortvliet, Arnemuiden; Savannah Poortvliet, Arnemuiden; Kishai- na Roosberg, Vlissingen; Thalita Ruedisue- li, Vlissingen; Nujin Solmaz, Middelburg; Shemara Tanitu, Middelburg; Sharona Thenu, Middelburg; Jaimy Wannee, Mid delburg; Sharona de Winter, Arnemui den; Nohmy Zweedijk, Middelburg. VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, handel en administratie Charmain Brasser, Middelburg; Michèle de Bree, Middelburg; Jeroen de Groote, Middelburg; Zofia Janssen, Middelburg; Huib Jong, Oost Souburg; Nicky van de Ketterij, Arnemuiden; Arwin Kleijn, Grijps- kerke; Asia Koeman, Vlissingen; Chantal de Later, Middelburg; Dewi Maipauw, Middelburg; Hadewin van der Meulen, Middelburg; Julia Pirie, Vlissingen; Rob- bert-Jan Schroevers, Middelburg; Riccar- do Sterman, Middelburg; Dennis Wille- boordse, Oost Souburg; Davey Zoetewei, Vlissingen. VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, techniek breed Robin Bastiaanse, Grijpskerke; Stefano Bommeljé, Meliskerke; Jerry Christiaanse, Serooskerke; Saverio Ferlaino, Middel burg; Manoukvan Hanegem, Middel burg; Rico Jobse, Vlissingen; Raymond Knippers, Aagtekerke; Joris Koster, Grijps kerke; Thijs de Kraa, Vlissingen; Timothy de Leeuw, Middelburg; Kevin Meertens, Vlissingen; Arnold Meulmeester, Vlissin gen; Lenneke de Meulmeester, Burgh Haamstede; Turgut Ögütlüogfu, Middel burg; Farid Qadirzada, Koudekerke; San- der Riemens, Westkapelle; Jeffrey van Rijs wijk, Middelburg; Joeri Rommers, Vlissin gen; Marvin Saalmink, Middelburg; Ste fan van Schaijk, Arnemuiden; Guido Ste- ketee, Ritthem; Tomas Steur, Middelburg; Niels Theune, Zoutelande; Michiel Ver met, Middelburg. VMBO, kaderberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn Sakina Bentouhami, Koudekerke; Lisanne Blommaert, Middelburg; Erik Braam, 's Gravenpolder; Rowena Brasser, Oost Sou burg; Andrea Brouwer, Grijpskerke; Nico le Clarisse, Vlissingen; Iris Francke, Grijps kerke; Vienna Lokker, Koudekerke; Sisera Matitaputty, Oost Souburg; Nina Melis, Zoutelande; Hanna Murk, Domburg; Me lissa Oosse, Middelburg; Melissa Parent, Middelburg; Kaylee de Priester, Middel burg; Frederique Schipper, Vlissingen; Mascha School, Middelburg; Kimberley van Tilburg, Middelburg; Celyna Vanbe- sien, Oost Souburg; Ghislaine Verhage, Biggekerke; Josse Vranken, Oost Sou burg; Elise Willeboordse, Middelburg. VMBO, gemengde leerweg, economie Davie Dekker, Meliskerke; Rohan Geuze, Middelburg; Annemarie Pasveer, Arnemuu den; Gabriëlla de Ronde, Oost Souburg; Dennie van Sliedregt, Zoutelande; Melis- sa van der Stap, Middelburg; Hugo Visser, Middelburg. VMBO, gemengde leerweg, techniek Timme van de Schraaf, Domburg. VMBO, gemengde leerweg, zorg en welzijn Larisha van Heumen, Oost Souburg; Daisy van Sluijs, Koudekerke; Denise Wil leboordse, Middelburg. VMBO, theoretische leerweg, econo mie Ricardo Bambagt, Biggekerke; Ilse Be- suijen, Middelburg; Laura den Boeft, Mid delburg; Martijn de Boer, Middelburg; Jan de Bonte, Middelburg; Yanick Bostelaar, Middelburg; Ruben Bouwens, Arnemui den; Quinten Buijs, Middelburg; Bibi Cij- vat, Zoutelande; Colin Crucq, Zoutelan de; Robin Davidse, Meliskerke; Manon Dettingmeyer, Middelburg; Wesley Domi- nicus, Koudekerke; Evalyn Doorns, Mid delburg; Noëlle van Doorn, Middelburg; Etoile Flipse, Middelburg; Thamara Groen- leer, Middelburg; Linda Kamermans, Kou dekerke; Rowan Keur, Nieuw en St Joos land; Stéfanie de Kok, Middelburg; Boaz de Korte, Middelburg; Anika Lampert, Biggekerke; Thessa van Leenen, Zoutelan de; Veroni Leijnse, Zoutelande; Jordi Lie- vense, Middelburg; Bram Lous, Middel burg; Marlon van Maaren, Middelburg; Jesse Mbenga, Middelburg; Kimberly Meeuwse, Arnemuiden; Soraya Meijers, Middelburg; Jesse van der Meulen, Kou dekerke; Julian van der Meulen, Koude kerke; Lincy Miranda Calderon, Veere; Mattanja Oosse, Middelburg; Sanne Pol derman, Middelburg; Soraya Pongajow, Middelburg; Chantal Quaak, Arnemui den; Rick Quartel, Serooskerke; Thijs Rentier, Koudekerke; Sjoerd de Ridder, Ar nemuiden; Eline Riemslag, Gapinge; Chan tal de Rijke, Middelburg; Jessie Roelse, Zoutelande; Mike Schill, Middelburg; Wim Schreijenberg, Biggekerke; Romano Sinay, Middelburg; Lisette de Smit, Grijps kerke; Demian Vane, Vlissingen; Christa Verhage, Vlissingen; Dennis Verhoeff, Kou dekerke; David Visscher, Meliskerke; Ri cardo de Visser, Oostkapelle; Joyce de Vis ser, Grijpskerke; Johnny Vogel, Middel burg; Michelle van der Weijde, Middel burg; Rick de Wolf, Arnemuiden; Bart van Wuijckhuijse, Oostkapelle. VMBO, theoretische leerweg, techniek Antony Abboud, Middelburg; Julian Cor- bijn, Veere; Joris Dingemanse, Zoutelan de; Roel van der Heijden, Koudekerke; Willem Jobse, Koudekerke; Rowena van Loon, Middelburg; Dylan Marijs, Arnemui den; Rubin Mesu, Nieuw en St Joosland; Sjoerd Mors, Middelburg; Tim Schot, Mid delburg; Joél Stockey, Serooskerke; Step- han de Visser, Westkapelle; Samantha van de Voorde, Koudekerke; Tom Wattel, Middelburg; Mijke Wielemaker, Koude kerke; Stefan Wiskerke, Middelburg. VMBO, theoretische leerweg, zorg en welzijn Lisanne Baltus, Middelburg; Sanne Bijl, Middelburg; Jeanine Boone, Middelburg; Cecilia van Dongen, Middelburg; Mirjam Geldof, Middelburg; Günes Grim, Middel burg; Cheyenne Heijdens, Middelburg; Mellany de Nooijer, Arnemuiden; Evi Ovaa, Ritthem; Marije de Pagter, Oost Souburg; Lesley Sanderse, Grijpskerke; Shannon Tienpond, Middelburg; Marit van der Zanden, Oostkapelle. CSW Van de Perre, Middelburg HAVO, profiel cultuur en maatschappij Senna Bommeljé, Grijpskerke; Vivian de Buck, Middelburg; Jeffrey van Duin, Vlis singen; Iris Hekhuis, Vrouwenpolder; Vi- vianne Helderman, Middelburg; Paul den Hertog, Koudekerke; Eline de Leng, Mid delburg; Natascha Meulmeester, Lewe- dorp; Rowy Provoost, Domburg; Chimè- ne Provoost, Middelburg; Zarah van der Putten, Middelburg; Shallon Tjon, Oost Souburg; Emmely de Visser, Aagtekerke; Mariëlle Wisse, Oost Souburg. HAVO, profiel economie en maatschap pij Per Bakker, Koudekerke; Michel Beeke, Serooskerke; Lisa den Boer, Vlissingen; Se- bastiaan Boogaard, Oostkapelle; Sebasti- aan de Bree, Middelburg; Niek Brinkhuis, Middelburg; Merel de Bruyne, Vlissingen; Raisa Buijs, Middelburg; Nora van Cads- and, Vlissingen; Corina Cosijn, Arnemui den; Rory Davidse, Middelburg; Anot Di- riye, Vlissingen; Lara Dourlein, Vlissingen; Issam Eddai, Vlissingen; Rob Eppings, Mid delburg; Romano Goetheer, Middelburg; Rosalie de Graaf, Middelburg; Robin Ja ger, Middelburg; lona Kunnen, Arnemui den; Carolien Labruyère, Serooskerke; Tim van Leuven, Oost Souburg; Anoek Lokker, Middelburg; Joep Martens, Mid delburg; Kelly Merison, Biggekerke; Lysan- ne Murre, Vlissingen; Dennis Notebaart, Middelburg; Freek Remijn, Middelburg; Marly Riemens, Arnemuiden; Robin de Rij ke, Veere; Thijs Verduijn, Oostkapelle; Wouter Verduijn, Oostkapelle; Dennis van de Wege, Vlissingen; Bow van der We ijde, Serooskerke; Naomi van 't Westen- de, Oost Souburg; Geert Wijkhuijs, Melis kerke; Yixuan Xu, Middelburg; Nico Zou- tenbier, Middelburg. HAVO, profiel cultuur en Alle examenuitslagen op internet Alle Zeeuwse geslaagden staan vanaf vanavond ook op onze website. De komende dagen wordt dat bestand bijgewerkt met nagekomen uitslagen. Dus ga naar www.pzc.nl/geslaagd en zoek op naam, op school of op opleiding. maatschappij/economie en maatschap pij Adriana Bosselaar, Aagtekerke; Carolina Burger, Middelburg; Demi Clerx, Oost Souburg; Jelijn Franse, Vlissingen; Evelien Harte, Middelburg; Nicky Kluijfhout, Kou dekerke; Elise Nieboer, Middelburg; Tija- na Patteri, Vlissingen; Sophie Wille boordse, Vrouwenpolder; Brenda Wolt- man, Middelburg. HAVO, profiel natuur en gezondheid Jorn Bostelaar, Middelburg; Max Dijkstra, Oost Souburg; Robin van de Gruiter, Ar nemuiden; Nicky Kuchar, Vlissingen; Mi chelle van Leerzem, Middelburg; Tamara Meulenberg, Middelburg; Laura Peeters, Serooskerke; Anne de Visser, Middel burg; Elena de Vries, Oost Souburg; Mar tijn ter Weele, Vlissingen; Rianneke van de Weerdt, Vlissingen; Aniek Westerbe- ke, Zoutelande; Samantha van Zijderveld, Oostkapelle. HAVO, profiel natuur en techniek Keivin Alewijnse, Middelburg; Stijn Bos, Oost Souburg; Mankit Fan, Middelburg; Luc Francke, Grijpskerke; Daan van der Heijden, Westkapelle; Jan Willem Lozie, Zoutelande; Ruben Melis, Serooskerke; Jan Jaap de Nood, Oost Souburg; Gert de Pagter, Aagtekerke; Bas van der Ploeg, Vlissingen; Frank Smit, Koudekerke; Jona than Trujillo, Oost Souburg; Jochem van Waarde, Middelburg. HAVO, profiel natuur en techniek/natuur en gezondheid Jeremy Dijkstra, Middelburg; Tanneke Flip se, Middelburg; Jacoline Jacobsen, Seroos kerke; Sammy Janse, Serooskerke; Gert-Jan Kromhout, Biggekerke; Stijn Me ijers, Koudekerke; Daniël van Putten, Vrouwenpolder; Ruben Smit, Vlissingen; Myrthe Stockey, Serooskerke; Rebecca Thijsselink, Middelburg; Jurjen Tuinstra, Middelburg; Bas van de Veen, Arnemui den; Nadia Wijkhuijs, Biggekerke. VWO, atheneum, profiel cultuur en maatschappij Chava Bulthuis, Vlissingen; Daniëlle De- hing, Oost Souburg; Marit Hakvoort, Mid delburg; Daniel Taylor, Middelburg; Jorine Theune, Oost Souburg; Maikel Vlieger, Grijpskerke; Gabriëlle de Vos, Koudeker ke. VWO, atheneum, profiel economie en maatschappij Erwin Adan, Middelburg; Lisa van den Driest, Aagtekerke; Niels Louwerse, Mid delburg; Marinke Moeliker, Middelburg; Matthijs Pouwer, Middelburg. VWO, atheneum, profiel economie en maatschappij/cultuur en maatschappij Lot Antheunisse, Middelburg; Alexander Bouten, Vlissingen; Eline Christiaanse, Middelburg; Miriam Coppoolse, Oostka pelle; Marjolein van Eenennaam, Middel burg; Kimberley Flipse, Koudekerke; An ne Holwerda, Middelburg; Stefan Knuijt, Nieuw en St. Joosland; Dorien Marijs, Middelburg; Fleur de Nooijer, Arnemui den; Elma Pleijte, Nieuw en St. Joosland; Lotte Wijnans, Middelburg. VWO, atheneum, profiel natuur en ge zondheid Josien Beijer, Middelburg; Annemijn Louws, Middelburg; Marjolein van Oos ten, Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 96