121 geslaagd De hele zomervakantie vrijdag 18 juni 2010 Calvijn College, Goes Vmbo, theor. leerweg, zorg en welzijn Janita van de Beek, Borssele; Carola Elen- baas, Baarland; Lydia van den Ende, 's-Gra- venpolder; Niels Geijtenbeek, Goes; Wil- lemien van de Graaf, Borssele; Natascha van Gurp, Nieuwdorp; Arne Karelse, Bors sele; Mariëlla de Kok, 's-Gravenpolder; Marina van Liere, Baarland; Naomi Lind- hout, Goes; Annemarie Moerenhout, Ka- pelle; Corinda van Moolenbroek, Borsse le; Linda Noordermeer, Kats; Annika de Putter, Zaamslag; Jurian Romijn, Kapelle; Mariëlla Scheele, Zaamslag; Jonathan van der Veen, Wilhelminadorp; John Wal- hout, Kapelle; Antonnette van der Wek ken, Scharendijke; Mariëlle Witte, Nieuw dorp. Vmbo, gem. leerweg, zorg en welzijn Mireille de Bat, Hoek; Esther Beij, 's-Gra- venpolder; Meivin Blankenstijn, Kortgene; Nadine Dekker, Zaamslag; Yvonne Diele- man, Terneuzen; Lydia Geluk, 's-Graven polder; Paulette Geluk, 's-Gravenpolder; Sylvia Goudswaard, Vlissingen; Eline de Haan, 's-Gravenpolder; Margreet de Jon ge, Scharendijke; Elbert Kwekkeboom, Goes; Marieke Meeuwse, Borssele; Nelle- ke Minnaard, Kapelle; Nona-Lisa Mostert, Goes; Santine Overbeeke, Hoek; Adriëlle Schipper, Borssele; Nelleke Verhelst, Sluis kil; Tamara van der Wekken, Bruinisse; An- ne-Marije van Wijck, Hoek; Inke Wouters, Kapelle. Vmbo, theoretische leerweg, techniek Josmar van Belzen, Goes; Stefan Douw, Goes; Evert van Eck, Kortgene; Christian Everse, Kloetinge; Kasper de Feijter, Hein- kenszand; Sjaak van den Hoek, Goes; Niels Hoek van Dijke, 's-Gravenpolder; Ar- jo Hollebrandse, Goes; Leon van der Maas, Goes; Jaco Minderhoud, Kwaden- damme; Maarten van de Velde, Dreischor; Jacob-Jan Walhout, Borssele. Vmbo, gemengde leerweg, techniek Adriaan Blok, 's-Gravenpolder; Niels Boot, Kerkwerve; Bart de Bruine, Zierik- zee; Maurice Kik, Nieuwerkerk; Lourens Kodde, 's-Gravenpolder; Dirk-Jan Roelse, Hoofdplaat. Vmbo, theoretische leerweg, economie Yoram van den Berge, Goes; Willem Faas- se, Goes; Corné Fieret, Oostburg; Alinda Flikweert, Nieuwerkerk; Nicole van Gilst, Kapelle; Robert de Goffau, 's-Gravenpol- der; Felipe Guiljam, Goes; Koen van Hek- ke, Schore; Maureen Hollebrandse, Kapel le; Jeroen de Jonge, 's-Gravenpolder; Al bert Jongeneel, Goes; Joanne Karkdijk, Ka pelle; Ardjan de Kraker, Kapelle; Harmen Markus, 's-Gravenpolder; Leanne Mol, Ka pelle; Mariëlle de Visser, 's-Gravenpolder; Jelmer Visser, Krabbendijke; Annemarie de Vos, Zierikzee. Vmbo, gemengde leerweg, economie Rianne Adriaanse, Nieuwerkerk; Coen Die- leman, Kapelle; Neleke van de Graaf, 's-Gravenpolder; Hellen van Hekke, Kapel le; Bart Minderhoud, Nisse; Carline Moeli- ker, Zaamslag; Suzanne Pijpelink, Zaam slag; Mariska Polak, Terneuzen; Andrea van Velzen, Goes; Laurentia Wagenaar, 's-Gravenpolder; Marilin Zegers, Zaam slag; Coralin Zegers, Zaamslag. Havo, cultuur en maatschappij Elles van den Berge, Tholen; Anne Willem den Boer, Tholen; Marlyn Bout, Tholen; Jeanine Bouwman, Terneuzen; Mathilde de Braai, Kapelle; Patricia Brouwer, Kapel le; Henk van Dalfsen, Baarland; Jolien van den Dorpel, Yerseke; Mirella van den En- de, 's-Gravenpolder; Marie-Jeanne Harin- ck, Oostkapelle; Amanda Kik, Nieuwer kerk; Maria Kwint, Sirjansland; Wendy van der Maas, Tholen; Maaike van Moolenbroek, Middelburg; Leendert Nieuwenhuize Yerseke; Christianne Paans, 's-Gravenpolder; Anne Sophie Priem, Tholen; Rick Schenau, Goes; Ma rie-Ellen Schroevers, Arnemuiden; Nelle ke Snoei, Poortvliet; Nienke Trouwborst, Kapelle; Hanna de Visser, Kapelle; Maria de Visser, Middelburg; Heieen Vliegent- hart, Oosterland; Frances Vos, Middel burg; Anouk de Waal, 's-Gravenpolder; llona Wisse, 's-Gravenpolder; Jan Witsel, Vlissingen; Reina van de Woestijne, Aagte- kerke. Havo, economie en maatschappij Stephan Baaij, Tholen; Niek van den Bos, Kruiningen; Elwina den Braber, Stavenis- se; Wianka Butijn, Wilhelminadorp; Jur- rian van Dam, Poortvliet; William Furster, Middelburg; Jaap Geluk, Tholen; Ronny Gijssen, Krabbendijke; Jeroen de Goffau, 's-Gravenpolder; Williene de Groen, Scherpenisse; Daniël Harthoorn, Waarde; Jeroen van der Have, Oosterland; Jona than Hoekman, Terneuzen; Martijn Hoo- gerland, Goes; Reinier Hoogesteger, 's-Gravenpolder; David Janse, Middel burg; Lizette Klippel, Stavenisse; Marijn van der Maas, Burgh-Haamstede; Coen- raad Maljaars, Middelburg; Miranda Meer man, Arnemuiden; Carina Meijers, Zoute- lande; Rick Moeliker, Zaamslag; Niels-Pie- ter Moens, Nieuw en Sint Joosland; Ma rien Moerdijk, Goes; Meriam Okker, Arne muiden; Janneke Otte, Kruiningen; Chris tian Poortvliet, Goes; Annelies Poppe, Ar nemuiden; Nelle-Marie Staal, Yerseke; Brenda de Visser, Aagtekerke; Chris van Vossen, Bruinisse; Onno van der Wees, Kapelle; Gerald van der Wekken, Goes; Dianne van der Wekken, Noordgouwe; Eric Witte, Borssele; Roy Wouters, Kapel le. Havo, economie en maatschappij en cul tuur en maatschappij Christianne Brinkman, Sint Maartensdijk; Miranda de Bruine, Oosterland; Chantal Dees, Serooskerke Walcheren; Corinne Geschiere, Middelburg; Willemieke Joos- se, Arnemuiden; Mirjam van Koeveringe, Borssele; Bob Lievense, Arnemuiden; Sali- na Lokerse, Arnemuiden; Jabine Maljaars, Aagtekerke; Joris Maljaars, Oostkapelle; Johan Marsman, Middelburg; Janine Nieu- wenhuijse, Rilland; Annelies Verschuure, Oostdijk; Riekje Weststrate, Goes; Rieke Wisse, Oost-Souburg. Havo, natuur en gezondheid Nelleke Berman, Nisse; Maurice van den Bos, 's-Gravenpolder; Mariët Bouwman, Oosterland; Pauline Everse, Goes; Jeanne- rie de Goffau, 's-Gravenpolder; Irene Kooijman, 's-Gravenpolder; Anthoinette Lokerse, Kruiningen; Frans Willem van der Maas, Vlissingen; Anneloes Melse, Meliskerke; Judith Meuleman, Arnemui den. Havo, natuur en techniek Jaap Bakker, 's-Gravenpolder; Sander de Bat, Waarde; Kees Gunter, Sint Annaland; Krabbendijke; Henco van Kessel, Wolp- haartsdijk; Peter van Koeveringe, Krabben dijke; Jurian de Korne, 's-Gravenpolder; Reinier de Koster, Kapelle; Rens de Lan ge, Kapelle; Jan Lokerse, 's-Gravenpolder; Pieter Marijs, Arnemuiden; Flip Markwat, Lewedorp; Adrie-Piet van der Meer, Brui nisse; Klaas Menkveld, Goes; Izaak de Muijnck, Borssele; Robert Proos, Arnemui den; Erik Verhelst, Terneuzen; Jacco de Visser, Middelburg. Havo, Natuur en Techniek en Natuur en Gezondheid Karin van Ast, Tholen; Jacco Dieleman, Terneuzen; Elisabeth Hoekman, Hoede- kenskerke; Adriaan Jansen, Kruiningen; Pieter Jansen, Kruiningen; Rien Pors, Ka pelle; Yvonne Sturm, Middelburg; Pieter Verhulst, Aagtekerke; Robert Jan van de Wege, Krabbendijke; Karin Wisse, Bier vliet; Joan Witte, Borssele. Vwo, cultuur en maatschappij Sharon Bijnagte, Wolphaartsdijk; Marian Goudappel, Middelburg; Eline van Houte, Krabbendijke; Lianne Konijn, Oud-Vosse- meer; Elizabeth Marteijn, Arnemuiden; Nienke Schipper, 's-Gravenpolder; Paula Schreuder, Kapelle; Klaske van der Veen, Middelburg; Karlijn Velthuis, Goes. Vwo, economie en maatschappij Jack Cornelisse, Yerseke; Pim van Dijk, Ka pelle; Janno van den Ende, Waarde; Nanja Flikweert, Arnemuiden; Carola van Gilst, Kapelle; Marino Harinck, Oostkapelle; An- tonie Kamerik, Kapelle; Koen Keijman, Goes; Frank de Korne, 's-Gravenpolder; Richard de Looff, Middelburg; Maurits Maljaars, Middelburg; Jesse de Pagter, Meliskerke; Jan Quist, Tholen; Bart Rijk- sen, Kapelle; Erwin Speksnijder, Tholen; Maarten de Voogd, Middelburg; Rick van Zwet, Kapelle. Vwo, economie en maatschappij en cul tuur en maatschappij Eline Bliek, Oostdijk; Arienke van Dijke, Kapelle; Marije Dingemanse, Meliskerke; Eline Kolijn, Terneuzen; Rosemary Nieu wenhuize, Yerseke; Marieke Poppe, Arne muiden; Matthijs Schot, Tholen; Janno Sturm, Meliskerke; Caroline van Tatenho- ve, Kapelle. Vwo, natuur en gezondheid Maurits Bakker, 's-Gravenpolder; Maryse de Bart, Waarde; Ellen van den Dikken- berg, Sint Annaland; Lydia Duijnkerke, Waarde; Anique Murre, Terneuzen; Mare de Visser, Nieuwdorp zld; Sander de Vis ser, Gapinge; Thomas Walpot, Tholen. Vwo, natuur en techniek Berthine Bruijnooge, Yerseke; Dies Goe- degebuure, Kapelle; Johnny van Koeverin ge, Krabbendijke; Aart-Jan Kort, Nieuwer kerk; Jordi Mol, Lewedorp; Esther van der Veen, Wilhelminadorp; Maarten Vogel, Kapelle; Peter Zandijk, Waarde. Vwo, natuur en techniek en natuur en gezondheid Niels Baaij, Yerseke; Jan Willem Boone, Terneuzen; Chantal Dekker, Zoutelande; Mark van den Dorpel, Tholen; Geert Eikel boom, Terneuzen; Gersom van Ginkel, Goes; Jeroen de Goffau, Goes; Anique Hoogerland, Wolphaartsdijk; Niels Koe man, 's-Gravenpolder; Jakob Maljaars, Aagtekerke; Jaap de Pater, Rilland; Albert Simonse, Borssele; Louise van de Velde, Nieuwerkerk; Adriaan van de Vreede, 's-Gravenpolder; Marije Witte, Nieuw dorp zld. Calvijn College, Krabben dijke, Appelstraat Vmbo, theoretische leerweg, economie Mariëtte Bart, Yerseke; Elise Boogert, Krabbendijke; Nicolien van Dam, Kruinin gen; Rhode Krijger, Yerseke; Marina Ku- zee, Yerseke; Martin van Manen, Krabben dijke; Willianne Zweemer, Kruiningen. Vmbo, gemengde leerweg, economie Esther Bal, Yerseke; Jaap-Jan Bruijnooge, Yerseke; Jacobien Harthoorn, Yerseke; Bastiaan Hoogerland, Kruiningen; Stefan Koole, Yerseke; Elien de Leeuw, Krabben dijke; Laurina van der Maas, Kruiningen; Linda van Stee, Kruiningen. Vmbo, theoretische leerweg, techniek Peter Danker, Kruiningen; Jelle van den Dorpel, Yerseke; Martin van Koeveringe, Rilland; Gerard Kruijsse, Krabbendijke; Mare Scheele, Oostdijk; Jeroen Sinke, Waarde; Steffan Waterman, Waarde. Vmbo, gemengde leerweg, techniek Corné Boeder, Kruiningen; Dennis Fieret, Oostdijk; Michel de Goffau, Waarde; Ja cob Goud, Waarde; Johrans de Hond, Krabbendijke; Korstiaan Hoogeveen, Krab bendijke; Willem Nieuwenhuize, Yerseke; Davy Otte, Kruiningen; Arjan de Voogd, Rilland. Vmbo, theor. leerweg, zorg en welzijn Anne de Bat, Waarde; Vera de Bruine, Waarde; Ornella Goud, Waarde; Manuela van der Hart, Kruiningen. Vmbo, gem. leerweg, zorg en welzijn Emmely de Bart, Waarde; Mirjam Blok, Krabbendijke; Karolien Bruinooge, Krui ningen; Dianne de Dreu, Krabbendijke; Janneke Fijan, Kruiningen; Jeanien de Gof fau, Krabbendijke; Mariëtte van der Hart, Kruiningen; Janinka den Herder, Yerseke; Christiaan van Houte, Krabbendijke; Mari lyn Houtman, Kruiningen; Willemieke de Jager, Yerseke; Mirjam de Koeijer, Yerse ke; Lisanne van Koeveringe, Oostdijk; An- ne-Marie van Liere, Oostdijk; Anita Meeuwsen, Waarde; Lency Sandee, Krui ningen; Anne Sinke, Yerseke; Manou van Stee, Yerseke; Willemien Zuidweg, Yerse ke. Praktijkonderwijs Gerard Meeuwsen, Krabbendijke; Emme- lien Moens, Arnemuiden; Matthijs Sinke, Kruiningen; Daniëlle Vlaming, Yerseke. Calvijn College, Krabben dijke, Kerkpolder Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, bouwtechniek John Baaij, Yerseke; Maurice Baaij, Yerse ke; Patrick Biersteker, Yerseke; Pieter Buijs, Sint-Philipsland; Jan-Willem Dekker, Oostkapelle; Imgard van Gilst, Kloetinge; Menno Holtrop, Waarde; Laurent Jans sen, Stavenisse; Kees Kleppe, Scherpenis se; Adrian de Koster, Krabbendijke; Ko Meulmeester, Arnemuiden; Jaap Mol, Scherpenisse; Laurence Oostdijk, Yerse ke; Koos Polderman, Stavenisse; Léander Potappel, Stavenisse; Jos Ruissen, Waar de; Pim van der Schee, Sint-Maartensdijk; Remco Schellingerhout, Sint-Annaland; Jacco Versprille, Yerseke; And ré de Visser, Meliskerke; Martien de Vos, Stavenisse. Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, leerwerktraject, bouwtechniek Jelmer Hoogesteger, 's-Gravenpolder; Wil lem Klaassen, Terneuzen; Alexander de Nooijer, Arnemuiden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 92