81 geslaagd 'Ik ga gewoon een hele vrijdag 18 juni 2010 Pontes scholengroep Het Coese Lyceum, Goes (Bergweg) Vmbo: basisberoepsgerichte leerweg, techniek, bouwtechniek-fijnhout Robin Huige, Colijnsplaat; Sebastiaan Lu- teijn, Kapelle; Ahmed Wandi, Goes; Mar- ciano Wolf, Middelburg. Vmbo: basisberoepsgerichte leerweg, techniek, bouwtechniek-timmeren Koen Ars, 's-Heerenhoek; Robbert Dinge- mans, Hansweert; Stèf de Goederen, Kloetinge; Stefan Peeters, Goes; Olde Raas, Lewedorp; Joris Vermeulen, Kapel le; Jordy Verwoerd, Rilland; Meivin Wil- lemse, Kapelle; Edwin Zoeteweij, Yerse- ke; Jimmy Baumann, Houten; Jan van Dij- ke, Lewedorp; Joeri Everse, Yerseke. Vmbo: basisberoepsgerichte leerweg, economie, consumptief-horeca Kevin van Beek, Wemeldinge; Jamie Brou wer, Noordwelle; Stephanie Goud, We- meldinge;Mitchel Hoek, 's-Gravenpolder; Sam Hoondert, Heinkenszand; Maxim Leenpoel, Kamperland; Roxanne de Be ver, Goes; Yannick van Keer, 's-Heer Abts- kerke. Vmbo: basisberoepsgerichte leerweg, economie, handel en administratie Remco Alders, Kapelle; Michelle Cle ment, Kamperland; Tsige de Graaf, Kats; Leyla Hussein, Lewedorp; Seyda Karaca, Goes; Nilufer Kepil, Kruiningen; Laura Kra mer, Yerseke; René Schipper, Kapelle; Ro- ry Steenbakker, Goes; Ashley van der Stok, Kloetinge; Justin Tuijn, Heinkens zand; Janneke Wagemakers, Goes. Vmbo: basisberoepsgerichte leerweg, techniek, transport en logistiek Jimmy Hendriks, Lewedorp; Dylan Jong ste, Goes; Danny Vleugel, Goes. Vmbo: basisberoepsgerichte leerweg, techniek, elektrotechiek Jorgen van Kampen, Goes; Randy Heer- enthals, Kamperland; Nawin Sewnath, Goes. Vmbo: basisberoepsgerichte leerweg, techniek, voertuigentechniek Yassin El Bakraoui, Kapelle; Mark Geuze, Kloetinge; Jelle Hopstaken, Kapelle; Piet Huiskes, Hansweert; Kenny de Kok, 's-Heer Abtskerke; Pascal de Leeuw, Waar de; Ricardo Vleugel, Hansweert; Niek Wa genaar, Kloetinge; Mark Weststrate, Kat- tendijke; Ismail Yenilmez, Rilland. Vmbo: basisberoepsgerichte leerweg, techniek, metaaltechniek Coen Folkertsma, Wemeldinge; Yannic Heikens, Wemeldinge; Ayron Kuijsters, Renesse; Eric van Loo, Hansweert; Jim Minderhoud, Oudelande; Gijs Scheffers, Bruinisse; Etienne Turksema, Krabbendij- ke; Lars Weber, Waarde; Michael Wit kam, Yerseke. Vmbo: basisberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn-breed Sabina de Bleijser, Goes; Vincent de Bruijn, Kruiningen; Emily Eestermans, Heinkenszand; Silvana van Eijkeren, 's-Gra venpolder; Demi Goedegebuure, Goes; Kim van der Have, Oosterland; Roseanne Nieuwenhuize, Kruiningen; Cindy Stroosnijder, Kruiningen; Dyonne Verhoe ven, Goes; Melissa Verhoeven, Goes; Kar lijn de Vos, Kloetinge. Vmbo: basisberoepsgerichte leerweg, techniek intersectoraal dienstverlening commercie Chanel Houtekamer, Kruiningen; Freek Muller, Goes; Dana Stolk, Renesse; Jessi ca Tramper, Kloetinge. Vmbo: kaderberoepsgerichte leerweg, techniek, bouwtechniek-fijnhout Eric Dalebout, Kapelle; Marnix Franse, Kwadendamme; Mark Goedegebure, Goes; Joost Goossens, Goes. Vmbo: kaderberoepsgerichte leerweg, techniek, bouwtechniek-metselen Tim van der Stelt, 's-Heerenhoek. Vmbo: kaderberoepsgerichte leerweg, techniek, bouwtechniek-timmeren Emile Huissoon, Kamperland. Vmbo: kaderberoepsgerichte leerweg, economie, consumptieve techniek Angelique Burgs, Kapelle; Emiel Haarsma, 's-Heer Arendskerke; Faay van Halst, Kam perland; Dylan van den Ouden, Zierikzee; John Padmos, Goes; Nick Pourquié, Zierik zee; Paula Reeders, Kapelle; Nienke Ter- wiel, Heinkenszand; Mariëlle van der Zwaan, Middelburg. Vmbo: kaderberoepsgerichte leerweg, economie, handel en administratie Ani Azizova, Burgh-Haamstede; Carlo de Bart, Waarde; llham Bourabouaa, Goes; Mike Brasser, Burgh-Haamstede; Hanne- mijn van Gaaien, Kamperland; Remco de Jonge, Goes; Serap Kahveci, Goes; Dani- que van Lit, Lewedorp; Phong Nguyen, Kloetinge; Anjuli Sardjoemissier, 's Gra venpolder; Jobbe de Wilde, Rilland; Remy Willemse, Zierikzee. Vmbo: kaderberoepsgerichte leerweg, techniek, transport en logistiek Jan Groenleer, Meliskerke; Danny van Kampen, Scharendijke; Roy Quik, Ooster land; Fer Scheren, Kamperland. Vmbo: kaderberoepsgerichte leerweg, elektrotechiek Devon Beneden, Yerseke; Sem Burggrae- ve, Goes; Robin de Feiter, 's Gravenpol der; Collin Goedegebure, 's-Heer Hendrik skinderen; Meivin Karelse, Heinkenszand; Youri Moison, Ovezande; Erwin Moor man, Goes. Vmbo: kaderberoepsgerichte leerweg, voertuigentechniek Colin Bliek, Heinkenszand; Sven de Jonge, 's-Gravenpolder; John de Looze, Renesse; Stefan Schipper, Lewedorp; Lars Stoel, Wemeldinge; Rens Vogelaar, Kortgene. Vmbo: kaderberoepsgerichte leerweg, techniek, techniek, metaaltechniek Leroy Hage, Scharendijke; Paul Janssens, Terneuzen; Joop Lavooij, 's-Heer Abtsker ke; Tom de Ridder, Heinkenszand; Glenn Troost, Noordgouwe. Vmbo: kaderberoepsgerichte leerweg, zorg en welzijn-breed Chantal Bader, Kamperland; Samantha van den Berg, Goes; Esther de Bruijn, Kruiningen; Wendy Folkerts, Krabbendij- ke; William Goedegebure, Nieuwdorp; Nicky Hermes, Rilland; Kirsten Kars, Wis- senkerke; Anja Korsuize, Goes; Desi van der Lijke, Kloetinge; Priscilla van der Lin de, Kruiningen; Jolein van Loo, Kapelle; Khadija Oussalih, Goes; Kayla van Pagee, Krabbendijke; Fleur van Roon, Ellemeet; Charlotte de Schipper, Ellewoutsdijk; Mandy Schouten, Wemeldinge;Charelle Sinke, Kapelle; Anniek Verburg, Kamper land; Michelle Vos, Goes; Nanja Wilde- boer, Arnemuiden. Vmbo: kaderberoepsgerichte leerweg, techniek intersectoraal dienstverlening commercie Xynthia Arkenbosch, Goes; Maya Cop- pens, 's-Heer Arendskerke; Conchita Ha- ge, Arnemuiden; Dani Karreman, Goes; Jo hn-Paul Kieboom, Rilland; Maxime Koomen, Goes; Flore Koopen, Goes; Na- dia Kramer, Colijnsplaat; Sandra Nieuwen- huijze, 's-Heer Arendskerke; Lynn Schut ter, 's-Heer Hendrikskinderen; Lucie Sha- bantu, 's-Heer Arendskerke; Sylvia Trze- bonski, Kapelle; Sharona Versteeg, Krab bendijke. Vmbo: kaderberoepsgerichte leerweg, techniek intersectoraal technologie dienstverlening Martijn van Bavel, Rilland; Suzanne Diele- man, Terneuzen; Niels Harkx, Rilland; Aiso Latuheru, Oost- Souburg; Kevin Meijer, Kapelle; Jonno van Tilborg, Ber gen op Zoom. Scholengroep Pontes Coese Lyceum, Goes, (Van Dusseidorpstraat) Vmbo: gemengde leerweg, techniek, technologie Tristen Korsuize, Goes. Vmbo: theoretische leerweg Sophie Bakker, Goes; Patrique Balleur, 's Heerenhoek; Daphne Bastemeijer, Kapel le; Joost de Bat, Wissenkerke; Xanne van Belzen, Lewedorp; Surina de Bie, Goes; Dennis de Bilde, Zierikzee; Eva de Böck, Goes; Randy Böhm, Kattendijke; Tom Boogaard, Wolphaartsdijk; Denise Bosse- laar, Wilhelminadorp; Danique de Bruine, Kamperland; Emiel Burger, Goes; Niels Burger, Goes; Nicole Cappon, Borssele; Robin van Craenenbroeck, 's Heeren hoek; Nienke Dekker, Kattendijke; Shas- hank van Dijk, Zierikzee; Jeroen Dijkwel, 's Heer Arendskerke; Martijn Dubbeldam, Kamperland; Priscilla Evertse, Heinkens zand; Bart Fierloos, Oudelande; Ingrid Govaert, Kapelle; Ilse Hamelink, Wemel dinge; Kaylee Hamelink, Goes; Suraya den Hollander, Goes; Jeffrey van Houte, Kruiningen; Pascal Houtekamer, Kruinin gen; Yannick Kaan, Rilland; Michelle Kalle- waard, Colijnsplaat; Armenuhi Kizokjan, Goes; Robert Kloet, Heinkenszand; Cas de Koek, Heinkenszand; Djami de Kok, Ka pelle; Lea de Kool, Kapelle; Jessica Koole, Kamperland; Mai Lam Ngoc, Goes; Pim van Liere, Heinkenszand; Jan Lindenberg, Yerseke; Tjeu Lindenbergh, Wemeldinge; Suzanne de Looff, Wissenkerke; Michelle Ly, Goes; Eline Meulblok, Goes; Aminan- ta Minte, Goes; Christian Nagelkerke, Heinkenszand; Vincent Nguyen, Goes; Bas Nieuwenhuijse, Heinkenszand; Mar tijn van Oevelen, Kruiningen; Bas van Oor schot, Hansweert; Anton Ottersberg, Goes; Layla Oudeman, Kapelle; Lennart Pannekoek, 's-Heer Abtskerke; Sandro Parsowa, Goes; Conner Pieters, Kloetin ge; Fija Pijpelink, Kapelle; Manon de Pree, Baarland; Monique Quinten, Wemeldin ge; Amanda Reijerse, Kapelle; Abdel Re- zigui, Goes; Thomas Ribbens, Nisse; Suria Saeed, Yerseke; Nigel Sandifort, 's Heer Arendskerke; Chris Schipper, Kwadendam me; Jurgen Schipper, Rilland; Kitty Schoe- maker, Zierikzee; Gino Secreve, Goes; Za- ha Shala, Goes; Naomi Soer, Kamperland; Dennis Steenbakker, Heinkenszand; Bian- ca Stok, Goes; Jaimie Swenne, Wissenker ke; Mischa Tjoelker, Kruiningen; Jaimy Traas, 's-Gravenpolder; Bao Tran, Goes; Deborah Tuijt, Goes; Onno van de Velde, Wolphaartsdijk; Martijn Vermeulen, Goes; Silke Walrave, Goes; Roos Wie- gand, Goes; Jimmy Willemsen, Schore; Roy Zeilstra, Goes; Charlotte Zwolle, Heinkenszand Havo: cultuur en maatschappij Nakita Bottrell, Goes; Maarten Butner, Wilhelminadorp; Mélanie Dijkstra, Goes; Astrid Dohmen, Goes; Stephanie Fortuin, Yerseke; Zoë Goudswaard, Goes; Luna Heuvingh, Middelburg; Laura de Hoogt, Colijnsplaat; Nick Israël, Kortgene; Dag- mar Jansen, Goes; Susan Kalisingh, Nisse; Wojtus Laszkiewicz, Heinkenszand; Jolan van Loo, Kloetinge; Leyla de Muynck, Goes; Selin Özqelik, Lewedorp; Corine Proost, Goes; Saskia Proost, Goes; Yuta de Regt, Kattendijke; Denise Schipper, Goes; Tara Schuilwerve, s Heer Hendrik skinderen; Maartje Slabbekoorn, Kruinin gen; Sharmaine Snoek, Ellewoutsdijk; Im- ke Stoffijn, Heinkenszand; Izabella Szasz, Colijnsplaat; Catherine Vanderpuye, Burgh Haamstede; Jessie Vermeule, Ove zande; Laura van der Walle, Goes; Brian Waltmans, Kortgene; Jessy van der Wee gen, Arnemuiden; Manuela van Zuilekom, Kapelle; Rachèl Zuurveld, 's-Heer Arends kerke. Havo: economie en maatschappij Yoshi Breukers, Hansweert; Bores van den Broek, Goes; Tom Burgs, Goes; Jog- chem Dieleman, Goes; Lou-Young Dong, Heinkenszand; Mischa Dorst, Heinkens zand; Michelle Eversdijk, Kapelle; Emiel Fi- lemon, Wilhelminadorp; Raoul van Hijfte, Yerseke; Andre Jansen, Kruiningen; Febe de Krijger, Nisse; Judith Mol, Nisse; Ga- nesjh Soekhlal, Goes; Wijnand van Till, Kats; Niki Timmerman, Kwadendamme; Jelle van der Veen, Wissenkerke; Kevin Vogel, Wolphaartsdijk; Tommie Vroegop, Burgh-Haamstede; Amy de Waal, Scharen dijke; Wesley van der Walle, Goes. Havo: natuur en gezondheid Tessa Boonman, Kloetinge; Mandy Koe man, Kapelle; Charlotte Maas, Wolp haartsdijk; Lenneke Rozendaal, Goes; Ma- rije Verdonk, Heinkenszand. Havo, natuur en techniek Leon Bij de Vaate, Scharendijke; Koen van Damme, Heinkenszand; Eva Kole, Goes; Yukio Langenberg, Wolphaartsdijk; Jimmy Verstraten, Kloetinge. Havo: cultuur en maatschappij econo mie en maatschappij Denise Bogaert, s Heer Hendrikskinderen; Mandy Houtekamer, Kapelle; Joëlle Israël, Goes. Havo: natuur en gezondheid natuur en techniek Chantal van Baaien, Kattendijke; Lars Col- paert, 's-Hr h.Kinderen; Jeroen van Lies hout, Krabbendijke; Daniëlle Mans, Mid delburg; Maud de Regt, Kats. Atheneum: cultuur en maatschappij Nena Bode, Kruiningen; Geert Buth, Burgh Haamstede; Suzanne Geurts, Brui nisse; Iris van Gorp, Wemeldinge; Femke Gubbels, Goes; Talitha de Leeuw,'s-Heer vMé&K.ë

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 88