geslaa en leuke jongens kijken vrijdag 18 juni 2010 Schoonmaken in de groothuishouding Samantha Becker, Vlissingen; Milainshe- nie Cristina, Vlissingen; Marinca van Dom- mele, Vlissingen; Esther Lijnema, Vlissin gen; Sarina Polderdijk, Middelburg; Cis- sy-Fay Redjosentono, Oost-Souburg; Ta- nisha Romano, Vlissingen; Jeroen Spruijt, Vlissingen; Merve Ucar, Middelburg; Amy Vergouwen, Vlissingen; Cheyenne de Vis ser, Vlissingen; Christel Wouters, Grijps- kerke. Werken in de kinderopvang Naömï Bernaards, Middelburg; Cora Bras ser, Westkapelle; Seda Cebeci, Middel burg; Mieke Janse, Middelburg; Ryanne Joziasse, Oost-Souburg; Whitney Koom- an, Middelburg; Raimaline Rosaria, Vlissin gen; Ikram Zariouh, Oost Souburg. CCV chauffeursdiploma taxi Michael Schroevers, Vlissingen. Rijbewijs B volledig Joao Wete, Vlissingen. Rijbewijs B theorie Kelly Hendriks, Kortgene; Gary O'Hagan, Oost Souburg. Veilig op stage Joeri van Houtum, Middelburg; Yoran Knol, Vlissingen; Vendor Konings, Kam perland; Lugino Martina, Vlissingen; Na than Nieuwersteeg, Middelburg; Remco Pronk, Middelburg; Vishal Ramadhin, Mid delburg; Jozef Sardjoe, Middelburg; Timo van Scheltinga, Middelburg; Jeroen Spruijt, Vlissingen; Jacintha Steenpoorte, Oost-Souburg; Shaé Wehl, Middelburg. Veiligheid Checklist Aannemers (VCA) Joeri van Houtum, Middelburg; Nathan Nieuwersteeg, Middelburg; Remco Pronk, Middelburg; Vishal Ramadhin, Middel burg; Jozef Sardjoe, Middelburg; Jacintha Steenpoorte, Oost-Souburg. Werken in de detailhandel (KPC-groep) Virhu Bhoelai, Oost-Souburg; Mihriban Dilmen, Middelburg; Rowena van Eenen- naam, Vlissingen; Mohammed Elbadmous- si, Vlissingen; Esther Evertse, Vlissingen; Aline van der Linde, Middelburg; Darwin van Scheijndel, Middelburg; Kim Vermeu len, Middelburg; Jacky Vitaliti, Vlissingen; Shaé Wehl, Middelburg; Sharona Zorg vliet, Middelburg. Werken in de keuken (KPC-groep) Dylan de Block, Middelburg; Joeri van Houtum, Middelburg; Anniko Lobbes, Nieuw en Sint Joosland; Jacintha Steen poorte, Oost-Souburg. Werken in de keuken plus Shany Dorothea, Middelburg; Giovanni Elskamp, Vlissingen; Luwella Martina, Vlis singen; Jennifer Mensah, Middelburg; Ren- zo Roemeratoe, Oost-Souburg; Mandy Si- monse, Sint Laurens; Julian Zweedijk, Middelburg. Horeca assistent (ROC) Rianne Berrevoets, Serooskerke; Jeffrey Dunnes, Oost-Souburg; Wesley Dunnes, Oost-Souburg; Amira Kramessi, Middel burg; Clista van Luijk, Veere; Jordan Maria na, Middelburg; Silvia Pieper, Vlissingen; Jonathan Western, Vlissingen. Werken in het groen (KPC-groep) Lugino Martina, Vlissingen; Orlando Schul- ze, Vlissingen. Groene ruimte, niveau 1 Duncan van Scheijndel, Middelburg. Trekkerrijbewijs Foort de Witte, Zoutelande. Reynaertcollege, Hulst VMBO BB Bouwtechniek Didier de Beule, Kapellebrug; Andy Cordbrüning, Axel; Jessica Hiemstra, Hulst; Nick Mangold, Vogelwaarde; Jordy Oosterhof, Koewacht; Özgür Parlak, Kloosterzande; Roy Vergauwen, Sint Jan steen; Alle examenuitslagen op internet Alle Zeeuwse geslaagden staan vanaf vanavond ook op onze website. De komende dagen wordt dat bestand bijgewerkt met nagekomen uitslagen. Dus ga naar www.pzc.nl/geslaagd en zoek op naam, op school of op opleiding. VMBO BB Elektrotechniek Jonathan Hather, Kloosterzande; Rafaël van de Poele, Hulst; Tim Roodhuizen, Graauw; Tristan van der Veldt, Axel; Sven de Wilde, Hulst; VMBO BB Metaaltechniek Angelo van Doezelaar, Zaamslag; Tommy Duerinck, Graauw; Robin van Keulen, Kloosterzande; Jethro van der Kolk, Kuit aart; Jordy Lourenssen, Hulst; Thomas van Waterschoot, Lamswaarde; VMBO BB Handel en administratie Mandy de Block, Clinge; Larissa Burm, Sint Jansteen; Jorien Muilwijk, Koewacht; VMBO BB Zorg en welzijn Louise Groenewegen, Hulst; Shirley Hofs- tra, Hulst; Fayka de Rooze, Kloosterzan de; Ans Schauwaert, Hulst; Zoë Schelf hout, Koewacht; Naomi Streefkerk, Hengstdijk; llonka Valke, Clinge; Nikky Verbuyst, Nieuw Namen; Bryan de Win ter, Philippine; VMBO KB Bouwtechniek Bart Braem, Sint Jansteen; Elliot lyeyemi, Graauw; Max Linssen, Hulst; Leroy Meijer, Hulst; Jordy van Rooijen, Zuiddor- pe; VMBO KB Elektrotechniek Joey Bertram, Walsoorden; Xander Boog- aert, Heikant; Niels de Caluwe, Graauw; Dylan van Gassen, Hulst; lan dert Hamer, Walsoorden; Ralph van Iwaarden, Hulst; Jasmijn Kint, Hengstdijk; Brian Warrens, Hulst; VMBO KB Metaaltechniek Harold van den Berghen, Clinge; Esmee Broekaart, Graauw; Mike Kint, Klooster zande; Matthew van der Loo, Kuitaart; Mickael de Nijs, Walsoorden; Roy Rodri- gus, Kloosterzande; Jeroen Smet, Graauw; Kevin Verhagen, Graauw; Stein van Waterschoot, Lamswaarde; VMBO KB Handel en administratie Emily Van Britsom, Sint Jansteen; Kim van Broeck, Clinge; Carolien de Bruyn, Clinge; Kirstie Burm, Sintjansteen; Urmeion Cof- fie, Koewacht; Isolde Compiet, Hulst; Bram Donze, Hulst; Chanella de Dreu, Clinge; Björn Faber, Sint Jansteen; llona Heye, Clinge; Randy Oosterhof, Koe wacht; Kelly Saman, Sint Jansteen; Cars Strooband, Clinge; Laura Verstraeten, Clin ge; Donny van Walsem, Hulst; VMBO KB Zorg en welzijn Laura Van Den Branden, Clinge; Kim- berley Buijs, Graauw; Renee Burm, Hulst; Eline Crabbe, Sint Jansteen; Laura van Damme, Walsoorden; Florieke Everaert, Walsoorden; llja van Huffel, Lamswaarde; Talitha Josiassen, Hulst; Caroline Lensen, Hulst; Kimberley van den Luijtgaarden, Axel; Dominique Nielsen, Clinge; Sheila van Waes, Clinge; Charity Warrens, Sint Jansteen; VMBO Theoretische leerweg Metin Atas, Koewacht; Ruben van Beest, Kuitaart; Thomas De Belie, Heikant; Jorn Van den Berghe, Koewacht; Sophie de Block, Hulst; Aniek Boënne, Nieuw Na men; Jilca Bonte, Koewacht; Shauni Bres- sinck, Sint Jansteen; Tom de Bruijn, Hei kant; Joris van Bunder, Sint Jansteen; Bas van Cadsand, Koewacht; Nanet de Cal uwe, Graauw; ,Martijn de Caluwé, Koe wacht; Esther Cerpentier, Clinge; Joany Claaszen, Heikant; Jasmijn de Cock, Kloos terzande; Sam Compiet, Hulst; Daisy Cor- nelissens, Vogelwaarde; Renate van Dam me, Clinge; Sanne van Damme, Hengst dijk; Michelle Dieleman, Vogelwaarde; Niek Driehuis, Hulst; Amke Engels, Hulst; Tineke Esseling, Hulst; Milan van Caever, Koewacht; Thijs Gelderland, Kloosterzan de; Rolf Coossen, Walsoorden; Moja Heij- ne, Graauw; Chris Herrebout, Koewacht; Manon Hilhorst, Clinge; Tyas D' Hont, Zuiddorpe; Tessa Inghels, Kapellebrug; Marli Jansen, Ossenisse; Stef Jansen, Zuid dorpe; Thijs Joziasse, Sint Jansteen; Thes- sa Kersbulck, Hulst; Hillebrand van Kes- sel, Kloosterzande; Anouk Krijger, Sint Jansteen; Toine van Laere, Lamswaarde; Jordy Lambrechts, Clinge; Steven Lau- wers, Hulst; Rosa van Lieshout, Lamswaar de; Saskia Luck, Kloosterzande; Niek Lui- me, Hulst; Rick Luime, Hulst; Marlon de Maagt, Hulst; Carmen Maas, Kloosterzan de; Rick Mahu, Hengstdijk; Carlo Mang- nus, Vogelwaarde; Niels Mariman, Hulst; Victor Mel, Sint Jansteen; Loïs Merckx, Sint Jansteen; Karlijn Neve, Hengstdijk; Marieke Neve, Hulst; Sergio Neve, Hulst; Paola Nicolai, Hulst; Kimberley Nielen, Sint Jansteen; Stacey Pardon, Clinge; Elisa Platjouw, Kloosterzande; Zoë Price, Hulst; Niek van Prooije, Hulst; Marit Radema kers, Kloosterzande; Ines de Rechter, Hulst; Laura de Rechter, Hulst; Matts de Rijcke, Terhole; Nikki Roels, Hulst; Chris Seghers, Clinge; Kyra van der Sluis, Sint Jansteen; Carmen Smedema, Clinge; Ste ven de Smit, Kloosterzande; Sukanya Sri- lae, Nieuw Namen; Arno Thuij, Heikant; Niek Verdurmen, Hulst; Wouter Verschu- re, Hulst; Tom de Volder, Koewacht; Iris de Waal, Hulst; Dimitry van Waesberghe, Koewacht; Jody van Walraven, Hulst; Nick Warrens, Heikant; Sabrina Willaert, Hulst; Veronica Zuurmond, Clinge; HAVO Stein Anbeek, Hulst; Lysanne Bakker, Kloosterzande; Lucian van Belzen, Hulst; Michelle van den Bergen, Hulst; Stef Bleyenberg, Nieuw Namen; Imardo de Blok, Kloosterzande; Dirk Boehlé, Hulst; Jasper den Boer, Hulst; Francien Boon, Hulst; Rebecca Van den Branden, Sint Jan steen; Nadine de Brouwer, Hulst; Joscha Brunsting, Hulst; Terry van Bunder, Clin ge; Donna Burm, Hulst; Kim de Caluwe, Graauw; Kim van Damme, Hengstdijk; Marnix de Deckere, Kloosterzande; Mi chel van Dorsselaer, Clinge; Ruud van Driessche, Lamswaarde; Anne van Esch, Kloosterzande; Christophe Everaert, Hulst; Wing Chong Gan, Hulst; Kim van Gessel, Hulst; Laura Goossens, Nieuw Na men; Renée IJsebaert, Sint Jansteen; Ma- thieu Ivens, Kloosterzande; Kaja Kempe naars, Sint Jansteen; Nikki Kempenaars, Sint Jansteen; Kelly Kolen, Sint Jansteen; Aniek Lauwers, Hulst; Silvie Leenaarts, Koewacht; Dean Linting, Vogelwaarde; Wanda Loos, Clinge; Eric Maanders, Sint Jansteen; Remco Meesen, Lamswaarde; Jaap Messbauer, Sintjansteen; Maxim De Mey, Hulst; Lera Miasnikova, Lamswaar de; Michiel van Mol, Hulst; Joey Nagelker- ke, Terhole; Malin Nilsson, Hulst; Lars Noens, Hulst; Fraukje Peeters, Hulst; Mau- ro Picavet, Hulst; Samantha de Rijck, Sint Jansteen; Michaël Roelandts, Clinge; Inge Van Roeyen, Sint Jansteen; Dominique Rombout, Hulst; Bart Smet, Hulst; Vin cent de Smet, Hulst; Daniëlle Sol, Hulst; Sayenna Soumokil, Hulst; Andy Spaenho ven, Hulst; Carolien Steveninck, Hulst; Ka- rel Strooband, Hulst; Tom Thuije, Vogel waarde; Kenneth Triest, Hulst; Roy Triest, Hulst; Cert-Jan Vercauteren, Hulst; Lieke Vergeer, Westdorpe; Jasmijn Verstraeten, Sint Jansteen; Marcella Verstraeten, Hei kant; Kasper de Vliegere, Hulst; Carmen de Waal, Kloosterzande; Joyce van Waes, Zuiddorpe; Mathijs van Waes, Sint Jan steen; Anne-Fleur Wauters, Sluiskil; Manuëla Wijnia, Sint Jansteen; Tessa Wil- lems, Hulst; Bianca de Wit, Hulst; Kenny Wullems, Clinge; Larissa Zuurveld, Hulst; VWO Atheneum Rianne de Bakker, Hulst; Marnix Van den Brande, Clinge; Diede Broekaart, Klooster zande; Hugo Camp, Hulst; Julian Clijncke, Hulst; Joost van Damme, Hulst; Lars van Domburg, Sint Jansteen; Jaap van Etten, Terhole; Mariska Ferket, Kloosterzande; Sander Gelderland, Koewacht; Melissa Grguric, Axel; Helena van der Ha, Nieuw Namen; Anouk Hamelink, Axel; Stef Ha melink, Overslag; Jonathan Kaijser, Axel; Petra van Kessel, Kloosterzande; Michael Koole, Kloosterzande; Daniëlle Kosten, Hulst; Cwendolien Lutaert, Westdorpe; Jairo de Maat, Hulst; Gianni Migom, Zuid dorpe; Björn de Mul, Kloosterzande; Maaike Neve, Hulst; Kim Niessen, Sint Jansteen; Lieke Roelans, Kloosterzande; Dominique Roovers, Hulst; Saritha Schelf hout, Graauw; Tommy Schets, Hulst; Rob Schillemans, Hulst; Paul Schoonakker, Axel; Didier Strijdonk, Hulst; Joey Traas, Hulst; Lennart van de Velde, Hulst; Bas Verdurmen, Hulst; Kenny Verhagen, Sint Jansteen; Jorg Verhallen, Kloosterzande; Suzanne Verras, Sluiskil; Denise de Waal, Kloosterzande; Annelies Wauters, Hulst; VWO Gymnasium Gertie De Boey, Sint Jansteen; Kiona van Campenhout, Sint Jansteen; Yasmine Clae- ssens, Hulst; Roderick van Doeselaar, Koe wacht; Anne van Driessche, Hulst; Alexan dra Herrewegh, Hulst; Yorn d' Hooghe, Clinge; Joost Jorritsma, Hulst; Inge de Kerf, Hulst; Lidewei Lankreijer, Koewacht; Sam Matthijs, Koewacht; Armelle van Rijt, Lamswaarde; Nelleke Seghers, Hulst; Nathalie Simoens, Sas van Gent; Kelly Ste vens, Clinge; Leontine van der Wielen, Kloosterzande; Eefje Willemse, Vogel waarde;

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 85