familieberichten CjD - PP f r T" m a familiebericht enonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant 38 vrijdag 18 juni 2010 Hlens0nlinq.nl Wij zijn diep geschokt door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom WIM BOUWENS Ad en Trudy Hans in herinnering) Anneke en Piet neven en nichten Trots, lief en dapper tot het laatste moment. Na een lang werkzaam en vooral zorgzaam leven is onverwacht overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en bonma Jo Back - Schrier gehuwd met W. H. Back (t 13 januari 1981) Kapelle, 10 juli 1928 t Goes, 17 juni 2010 Hansweert: Frangois Back Astrid Back - Kint Hansweert: Jack Back Corry Back - Vermeulen 's-Gra ven polder: Wim Back Betty Back - Bruël (in herinnering) Klein- en achterkleinkinderen Eendracht 28, 4417 CB Hansweert Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 20 juni van 16.30 tot 17.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 21 juni om 12.30 uur in crematorium Middelburg, aan de Westelijke Oude Havendijk 3. Er is vanaf 13.45 uur gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum te Kapelle. Bedroefd, maar heel dankbaar voor wat ze voor ons heeft betekend, nemen we afscheid van Oma Back Een betere oma kun je je niet wensen Rinzé en Janet Jesper, Justus Ellen^ en Williarr Juul en Sigrid^ Stijn, Nille Evita Tot onze droefheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van Jo Jo kwam ons wekelijks helpen met de strijk dat deed ze al jaren. Stoppen, nee dat kwam niet voor in haar lijstje, ze klaagde nooit en was altijd vrolijk. We zullen haar erg missen. We wensen haar kinderen, klein en achterkleinkinderen heel veel sterkte met dit verlies. Kapelle, Kapsalon Willeke. Marja, John, Elly, Anja, Marieke, Joyce, Anne, Jodie, Chantal Als een bloem Als een bloem zo is het leven, 't begin is teer en klein De één die bloeit uitbundig, de ander geurt heel fijn. Sommige bloemen blijven lang, weer anderen blijven even. Vraag niet bij welke bloem je hoort, dat is 't geheim van het le\>en. Verdrietig, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, oma, zus, schoonzus en tante A driana Maria Ba! - Jenny - Geboren, 3 maart 1948 - overleden, 16 juni 2010 Kinderen Kleinkinderen Zussen Zwagers Neven en nichten Correspondentieadres: Moertjesdijk 2 4433 RR Hoedekenskerke Dinsdag 22 juni is er van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid om afscheid van fenny te nemen in Rouwcentrum Van dei- Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 13.30 uur een afscheidsbijeenkomst worden gehouden in het rouwcentrum. Na de afscheids bijeenkomst is er in het rouwcentrum gelegenheid om elkaar een moment te ontmoeten, waarna wij fenny in besloten kring begeleiden naar het crematorium. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. 03-03-1948 16-06-2010 Namens de bewoners en het team van de woonhuizen. Voor ons is geheel onverwachts overleden mijn voormalige werkgever en oprichter van ons bedrijf Rogier Boogaard Wij wensen zijn vrouw Sjaan en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Rogier bedankt voor het doorgeven van je kennis en advies. Goes, 15 juni 2010 BOOGAARD VERHUUR BV GOES Gert fan Minderhoud en Anita Valstar Medewerkers Boogaard Verhuur BV GOES Jenny, we gaan je kleurrijke humor missen. mevr AM Bal Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere man Tot onze grote ontsteltenis en droefheid is, voor ons veel te vroeg, heel onverwachts overleden mijn lieve man, mijn vader en mijn schoonvader Willem Jacobus Bouwens In de leeftijd van 69 jaar. Middelburg:. L. Bouwens-Vermerris Middelburg: Esmaralda van der Gaag-Bouwens Ronald van der Gaag Micha en Rowan 4336 HB Middelburg, 16 juni 2010 Prinsenhove 10 Wim is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, waar gelegenheid is tot afscheid nemen maandag 21 juni 2010 van 12.30 - 13.15uur Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wij zijn diep geschokt door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom WIM BOUWENS Ad en Trudy Hans in herinnering) Anneke en Piet neven en nichten Zij begeleidde ons de wereld in, wij begeleidde haar de wereld uit. De cirkel is rond... Te midden van allen die haar lief waren is van ons heen gegaan onze zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Gerda van Dijk-Velthuis sinds 1999 weduwe van Wout van Dijk Amsterdam, 1 december 1933 t Oost-Souburg, 16 juni 2010 Corry en Wim Arjaan, Fairouz, Sacha Wouter Gerard en Yvonne Daniël Marijn Stephanie Laura Jelle Correspondentieadres: G. van Dijk, Havenweg 56, 4455 TG Nieuwdorp Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 21 juni van 1 3.30 tot 14.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal aansluitend plaatsvinden om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 40