Johanües (Jan) de Jong adverteer in juli en augustus in de dagelijkse nm. WÊÊ&ÊÊÊHÊfc Dsj/ikharmsttos! I (Hensenlinq.nl donderdag 17 juni 2010 familieberichten 137 Dvsriaile/i Toch nog onverwachts is van ons heengegaan onze geliefde vriend Dankbaar voor het leven dat wij in goede en in slechte tijden met elkaar mochten delen, geven wij met droefheid kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en overopa Jan Johannes den Boer Jan echtgenoot van Willemina Poelman, overleden op 24 april 2008 t 's-Heer Arendskerke, 15 juni 2010 Jk Nieuwdorp, 4 mei 1919 Heinkenszand: Jo en Ciska, in liefdevolle herinnering Lewedorp: Jannie en Marcel Colijnsplaat: Alex en Debby Julian, in liefdevolle herinnering Lars, Ilse Nieuwdorp: Piet f Wolphaartsdijk: Wilma en Willem Wolphaartsdijk: Wendy en Ronald Damian, Monique Wolphaartsdijk: Gertjan Zorgcentrum Poelwijck Slotstraat 15, kamer 238 Correspondentieadres: Scheldestraat 14,4456 AS Lewedorp. Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 18 juni van 19.00 tot 19.30 uur op zijn eigen kamer. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 19 juni om 10.30 uur in de Bethelkerk, Coudorp 1 te Nieuwdorp. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie condoleren in rouwcentrum 'De Bevelanden' Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Bedroefd delen wij u mede dat na een korte, ernstige ziekte door de HEERE uit ons midden is weggenomen mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa Rogier Boogaard echtgenoot van Sjaan Penning Middelburg, 14 juli 1932 - f Goes, 15 juni 2010 Goes: B. Boogaard-Penning Kinderen Kleinkinderen J.A. van der Goeskade 8-03 4461 BH Goes Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. zaterdag 19 juni om 11.00 uur in de aula op de Algemene Begraaf plaats, Geldeloozepad 30 te Goes, waarna aansluitend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Uitsluitend voor aanvang van de dienst is er van 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in bovengenoemde aula. Geen bloemen. Geen toespraken. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Rogier Boogaard We wensen Sjaan en familie veel sterkte toe. Sam en Corrie Provoost en kinderen Loof den Here om zijn genade Loof den Here, mijn ziel, en vergeet niet een van zijn weldaden Psalm 103:2 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader, groot - en overgrootvader Scheveningen, 10 juni 1916 Veere, 15 juni 2010 Veere: S.J. de Jong-Cruson Wijchen: Jan de Jong Jeanne de Jong-den Held Leiden: Jacques de Jong Klein - en achterkleinkinderen Sandenburghlaan 2, kamer 004, 4351 RL Veere De dienst voorafgaand aan de begrafenis zal worden gehouden op zaterdag 19 juni om 10:45 uur in de "Zionskerk" aan de Duinweg 36 a. te Oostkapelle. Daar is van 10:00 tot 10:30 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal plaatsvinden om 12:00 uur op de begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de "Zionskerk". Want door genade zijt gij behouden, door het geloof, en dat niet uit uzelf: het is een gave van God; niet uit werken, opdat niemand roeme. Efeziërs 2:8-9 Dankbaar voor zijn trouw en voorbeeld in ons midden, is overleden onze geLiefde broeder J. de Jong Vrienden van CGN Middelburg k, - Zomerkrant ISllfii Bereik uw doelgroep door te adverteren in de dagelijkse Zomerkrant! Naast de vaste lezers bereikt u eveneens de vele toeristen die Zeeland zomers aandoen. Voor meer informatie neemt u contact op met: Verkoopteam Zeeland, telefoon (0118) 434 070 of via mail: teamzeeland@bndestempzc.nl Tot onze droefheid namen wij kennis van het overlijden van de heer W. van de Ketterij lid van de Commissie van Advies en oud-koster van de Hervormde Gemeente Amemuiden Gedreven door de liefde voor God en Zijn kerk heeft hij zijn werk gedaan. In dankbaarheid zien wij hierop terug. De Heer'e gedenke zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Kerkenraad, College van Kerkrentmeesters en Commissie van Advies Hervormde Gemeente Amemuiden Arnemuiden, 14 juni 2010 Geschrokken door het overlijden van onze schoonzus Ria Lere Wensen wij Wim, Ilonka en Con alle sterkte toe Oost Souburg Cor en Corrie Lere Bedroefd nemen wij afscheid van onze lieve Tante Ria Martin, Judith en de kinderen Met verslagenheid, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd, delen wij verdrietig mee dat toch nog onverwacht is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Pieternella Cornelia Maat-Hollestelle - Nel - in de leeftijd van 84 jaar. J.M. Maat Eli en Anneke Lilian en Tom, Yvet Leo en Corina Dennis Jordi 15 juni 2010 Zomerstraat 11 4437 AD Ellewoutsdijk Vrijdag 18 juni is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om even bij Nel te zijn in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandw.eg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst wordt gehouden maandag 21 juni om 13.15 uur in "t Kerkje van Ellesdiek' te Ellewoutsdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het 'van Hattumhuis', Zomer straat 16 te Ellewoutsdijk gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. En nu is er het grote gemis, dat samen nooit meer samen is Leendert Cornelis Hart Het gemis valt zwaar, maar we koesteren de mooie herinneringen die blijven. De sympathie die spreekt uit alle blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van Leen heeft ons geweldig goed gedaan. Heel veel dank voor uw steun in deze moeilijke tijd. Rita Hart van der Wielen Kees en Lindi Jeroen, Martijn, Pascal en Sander Leo en Lauwra Kaylee en Jillian Martine en Joost

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 39