Heerlijk genieten in de oudste stad van Duitsland PZC Koop nu uw droomhuis! In het landelijk gelegen dorp Heikant, gemeente Hulst Bekijk het gehele project op: www.pzc.nl/webwinkel Voordeel tot woensdag 16 juni 2010 Plan 'Heialtker' te Heikant bestaat uit de bouw van fraaie vrijstaande woningen in verschillende uitvoeringen. Kenmerken van dit bouwplan zijn: Aantrekkelijke prijzen - De ruim opgezette en prachtig gelegen kavels variërend van 400 tot 2200 mJ! Prijzen vanaf 289.000,- v.o.n. - Landelijk gelegen met aanwezigheid van veel groen inclusief kavel! - Kwalitatief hoogstaande woningen in sfeervolle 30-er jaren stijl BRANDAX MAKELAARDIJ Markt io, 4571 BG Axel T: 0x15 562054 www.brandax.nl -Al BB FRAANJE aannemingsbedrijf Nieuwe Kraaijertsedijk 37 Lewedorp T: 0113 615500 WAArw.fraanje.com Informatie: Situatietekening 3 dagen Park Plaza Trier Het moderne en luxe hotel Park Plaza Trier ligt mid den in Trier, de oudste stad van Duitsland. Het hotel ligt op loopafstand van vele bezienswaardigheden, gezellige terrassen en mooie winkels. Verder heeft het hotel een bar, een restaurant en een wellness center in Romeinse stijl met sauna, stoombad en laconium waar u heerlijk kunt ontspannen. De kamers beschikken over een televisie, telefoon, wekser- vice, airconditioning, kluis, minibar en een badkamer met bad, douche, toilet en föhn. Trier is een prachtige historische stad, fraai gelegen aan de oevers van de Moezel, met een gezellige voetgangerszone. Bewonder de kathedraal, de Hauptmarkt en natuurlijk de Porta Nigra, De Moezelvallei met middeleeuwse kastelen en sfeervolle plaatsjes is de ideale uitvalbasis voor prachtige tochten. Een wijnproeverij bijwonen is een absolute aanrader. Lezersprijs* 104,- prijs per persoon. Toeslag aankomst op vrijdag en/of zaterdag 15,- p.p. Uw voordeel kan oplopen tot ruim 50,- p.p. Maximaal 1 kind t/m 12 jaar gratis op de kamer van de ouders. Géén 1-persoonskamertoe- slag. Een parkeergarage ligt onder het hotel (€12,50/per 24 uur) Arrangement: 2 overnachtingen in een luxe kamer 2 x zeer uitgebreid 'champagne' ontbijtbuffet Informatiepakket over de stad Trier Gratis gebruik wellness center Aankomst dagelijks tot 31 oktober 2010 op basis van beschik baarheid en op basis van eigen vervoer. Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met Future Travel 040 -232 6112, of e-mail naar wegener@futuretravel.nl Fatwt Travel categorie reizen hotelovernachtingen WEBWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 46