Ijl rHtesfllk Nanne Elenbaas Christina Elenbaas- Acda •-V uiifiItMiytèiffè O (TlensenUnq.nl woensdag 16 juni 2010 familieberichten 139 Getrouwd en 10 juni 2010 Walstraat 18 4458 BR 's-Heer Arendskerke tf: in J ÜTdf JBÜrdl Uit mijn zicht verdwenen maar nooit uit mijn herinnering Niet meer binnen mijn handbereik Maar nooit uit mijn hart Na een moeilijke periode, waarin ik het onvermijdelijke afscheid zag naderen, is rustig van mij heengegaan mijn lieve, zorgzame moeder Jacomina Maria Biesen-de Koning Mientje In de leeftijd van 92 jaar. Middelburg: Robby Biesen Middelburg, 14 juni 2010 Mosselkreekstraat 35 4335 TG Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 19 juni a.s. van 11.00 tot 11.30 uur in het rouwcentrum 'Middelburg' aan de Buitenhovelaan 1. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 12.00 uur. Na afloop is er de mogelijkheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd nemen wij afscheid van onze tante en oud-tante tante Mientje Rinke Hoogstraate-Seijbel Arjan en Rachel Cornelie en Ruud Bregje Middelburg, 14 juni 2010 "Mijn tijden zijn in Uw hand" Verslagen en intens verdrietig zijn wij, dat na een kort ziekbed, door de Heere op Zijn tijd, van ons is weg genomen mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader en onvergetelijke opa 'Willem van de Ketterij in de leeftijd van 76 jaar. Tannie van de Ketterij-Meerman Joke en Lloyd Kenswiel-van de Ketterij Jaimy,Boy Ella en Mare de Ridder-van de Ketterij Rowin, Naomi, Esmee, Milan Antwerpen, 14 juni 2010 Mansfeldstraat 20,4341 EX Arnemuiden De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden D.V. zaterdag 19 juni om 11.00 uur in de Neder lands Hervormde kerk aan de Markt te Arnemuiden. Deze dienst wordt geleid door de weleerwaarde heer Ds. D. Jongeneel. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenisplechtigheid plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerse- weg te Arnemuiden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in genoemde kerk. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen. Heel verdrietig zijn wij dat onze lieve Opa-pa niet meer bij ons kan zijn. Jaimy, Boy Rowin. Naomi, Esmee, Milan Na een kort ziekbed is, toch nog vrij onverwachts, strijdend van ons heengegaan, onze lieve broer, zwager, oom en neef, Wim van de Ketterij in de leeftijd van 76 jaar. Elizabeth Marijs-van de Ketterij Piet Marijs Marie de Kraker-van de Ketterij Janus de Kraker t Dies en Sheila van de Ketterij-Bates Leo en Trudy van de Ketterij-Lauer Ben en Angelique van de Ketterij-Klaassen Neven en nichten Bedroefd zijn wij na het overlijden van onze zwager en oom Willem van de Ketterij Willem Goedhart Johanna Meerman (in herinnering) Dirk en Joke Joke en Robber Arnemuiden, 14 juni 2010 Heden overleed mijn beste vriend W. v.d. Ketterij Sterke de Heere Tannie en haar (klein)kinderen met dit smartelijk verlies. Stina van Belzen Na 47 jaar trouwe burenvriendschap, is nu onze goede buurman Willem van de Ketterij overleden. Wij wensen Tannie, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Mevrouw Nijholt De heer Buijs Mansfeldstraat 1 Arnemuiden Een lege plek, een groot gemis, Alleen de herinnering is al wat er nog is. Wat hadden we samen een prachtige tijd. Veel reizen, dansen en gezelligheid. Tranen vloeien van ongeloof en verdriet, Waarom jij? Dat antwoord weet ik niet. Waar ben je nu vraag ik me af, Ik voel nog steeds de liefde die je gaf. Met jou samen te zijn, voelde zo ontzettend fijn, Je los te laten, verscheurt me met ongelofelijke pijn. Beetje bij beetje ging je me verlaten Op den duur kon je niet meer met me praten De starre blik, de stilte, dat deed zo'n zeer De vrouw en mama van voorheen, was er binnen korte tijd niet meer Ik zag goed je stille verdriet Ik stond machteloos, want helpen kon ik je niet Waarom moest dit lot voor jou bestemd zijn Je te moeten missen doet zo vreselijk veel pijn Zonder jou is het kil en koud Het laatste dat ik wil zeggen, is dat ik ontzettend veel van je houd. Ria Lere-van Boekhout in de leeftijd van 72 jaar. Wim Lere llonka en Con Bonnie Vlissingen, 15 juni 2010 Bloemenlaan 82, 4382 SJ Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 17 juni van 19.00 tot 19.30 uur bij Yarden Slager Uitvaartzorg, Coudoip 2 te Nieuwdoip, tevens voorafgaand aan de crematie. Vrijdag 18 juni zal om 10.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop ontmoeten we elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. Wie zich op God vertrouwd, zal nooit door Hem verlaten worden. Haarplaats is leeg. Haar stem is stil. Een ieder die haar kende, weet wat dit zeggen wil. Verdrietig delen wij u mee dat onze lieve en gastvrije moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Catharina Johanna Meeuwsen-Haeck sinds 21 oktober 1989 weduwe van Marinus Meeuwsen op 91 -jarige leeftijd vredig is ingeslapen. De laatste jaren van haar leven bracht zij in gezellige sfeer door in bejaardenhuis "In 't Opper" te Bruinisse. De laatste weken van haar leven heeft zij, met liefdevolle verzorging, doorgebracht in de "Cornelia" te Zierikzee. Na een moedige strijd heeft zij afscheid van ons moeten nemen. We zullen haar erg missen, maar het is goed zo. Bruinisse: Mart Meeuwsen Riet Meeuwsen-Tuinman Bruinisse: Anthoinetta Wilhelmina Meeuwsen 11 februari 1954 Oss: Karin Meeuwsen-van Heukelom Michiel van Heukelom Tijn Juut Bruinisse: Michel Meeuwsen Oud-Beijerland: Anthoinet Meeuwsen-van den Enden Richard van den Enden Bruinisse, 14 juni 2010 Correspondentieadres: Dorpsweg 21 4311 AG Bruinisse Gelegenheid om afscheid te nemen, in overleg, via telefoon nummer 0111 - 484148. De afscheidsdienst zal vrijdag 18 juni gehouden worden in de Gereformeerde Kerk, Noorddijk 4 te Bruinisse, aanvang 10.30 uur. Waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Dorpsweg te Bruinisse. Na de begrafenis is er in het Hervormd verenigingsgebouw, Deestraat 5 te Bruinisse, gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het heeft ons goed gedaan om zoveel blijken van medeleven te mogen ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder en oma Maria Ticheler - Lansen Uw medeleven voelde als een warme deken om ons heen. Wij zeggen u hiervoor allen hartelijk dank. Herman Ticheler Kinderen en kleinkinderen Kapelle, juni 2010 Voor een ERZORGING Peter Butler joeróoonli/he begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Familieberichten E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 41