Kleine Markt is volgend jaar net zo mooi als de Oude Markt Gratis parkeerterrein voormalig Miniatuur wordt afgesloten EM Lezing over Tibetanen in vluchtelingenkamp woensdag 16 juni 2010 de wijk Mortiere 2: Twee rotondes en een viaduct vormen de entree tot Arnestein. 3: De tunnel onder het Kanaal door Walcheren. 6: De N57, boven, komt langs de wijk Prooijenspark. De verlengde Rooseveltlaan sluit aan op de N57. Maak er voorpaginanieuws van! Kijk op www.pzc.nl/zelfkrantmaken door Theo Giele MIDDELBURG - Het voormalige par keerterrein van Miniatuur Walche ren in Middelburg wordt per juli afgesloten. Dagelijks maken tiental len mensen van het terreintje ge bruik om er gratis hun auto neer te zetten. Het terrein aan de zijde van de Zuidsingel is eigendom van de gemeente. Het is na vertrek van Miniatuur Walcheren nooit aange wezen als officiële parkeerplaats compleet met parkeerautomaten. De gemeente fatsoeneerde het ter rein, maar zette nooit de bestuur lijk-juridische stappen om er een officieel parkeerterrein van te ma ken. Tot ongenoegen overigens van de tegenstanders van het par keren op deze plaats. Zij konden dus ook formeel geen bezwaar aan tekenen. Volgens wethouder Frank Streng is de gemeente tot de conclusie gekomen dat het terrein niet geschikt is voor zoveel auto's. Wel is aan de provincie gevraagd of zij interesse heeft om het ter rein te huren als parkeerplaats voor haar ambtenaren. Traject nieuwe N57 Vrouwenpolder Séroos4 kerke Gapinge Zanddijk Sint Laurens Q^Arnemuiden Middelburg .-w- - (D Nieuw- en Sint vïijoosland 4: Rechtsonder de uitgang van de tunnel bij Ramsburg. door Wendy van den Hurk VLISSINGEN - Van een pleintje waar je geneigd bent je winkelwoede te staken tot een blakende schakel in een systeem van charmante straat jes. Ook de Kleine Markt in Vlis- singen wordt opgeknapt. Het komt er ongeveer uit te zien als de Oude Markt en het Vierwin- denplein: met rode klinkers en gra nietstenen. De herinrichting start in het voorjaar van 2011. Dan gaan ook aansluitende straatjes als de Wagenaarstraat, het laatste stukje Vrouwestraat en het midden van de Walstraat op de schop. Maar eerst is het de beurt aan de Sint Jacobsstraat. Die krijgt nog dit VLISSINGEN Met zijn lezing 'Overleven in een Tibetaans vluchtelingenkamp' geeft Frans de Reeper vrijdag in de bibiliotheek van Vlissingen infor matie over de boeddhistische cul tuur en de onderdrukking van de Tibetanen. Ook vertelt De Reeper over de duurzame landbouwmethoden die zij proberen van de grond te krij gen. Frans de Reeper is voorzitter van de Stichting Tibet-Fonds Dol- ma. Zijn lezing (aanvang 14 uur) is gratis, maar hij hoopt op donaties. jaar compleet nieuwe bestrating, in de stijl waarin de Vlissingse bin nenstad de laatste jaren is omgeto verd. Bovendien wordt de overkapping ontmanteld, waardoor bezoekers weer vrij zicht hebben op die mooie historische geveltjes. Voor wie exact wil weten hoe het gebiedje eruit komt te zien, staat er volgende week een informatie stand in het Jacobsstraat je. Tussen 16.30 en 20.00 uur is het voorlopig ontwerp van dichtbij te bekijken en eventueel een reactie geven. Het ontwerp is te bestuderen via de website van de gemeente Vlissingen: www.vlissingen.nl/projecten MEEST CELEZEN 1Verwijsbordjes leiden tot verwar ring 2. Zonnetrein tuft door Vlissingen STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 25