C 01 Of 0 ®\amjjiteberiqhten Wat blijft is de emotie... "PP familieberichten SMWC famUieberichtenonUne. nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant d (Tlensenlinq.nl maandag 14 juni 2010 familieberichten 125 Afscheid nemen, dat wil je niet, het doet pijn, geeft veel verdriet. Afscheid nemen was deze keer: "Het is goed, vecht maar niet meer". Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd, geven wij kennis dat na een langdurig ziekbed van ons heengegaan mijn lieve man en onze liefhebbende vader Joos Sandee echtgenoot van Herma de Wee Ar 27 januari 1954 - 18juni 2010 Herma Sandee-de Wee Wim Joyce Bachlaan 14 4462 JK Goes De begrafenis heeft op zaterdag 12 juni in besloten kring plaatsgevonden te 's-Gravenpolder. Een bijzonder woord van dank aan Dr. de Vos van het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis te Goes en Huisarts Dr. Rijken voorde goede en liefdevolle zorgen. Dag lieve Joos Herma, Joyce en Wim heel veel sterkte. Enrico Monique Collin en Selina Peter Sylvia Danny Suzanne Dag ouwe Oma Dikke kus van Dimphy, Valesca Milan, Myron "Achter de horizon worden alle dromen waar" Lieve Mam, door een onzichtbare draad blijf ik steeds met jou verbonden van jou heb ik veel warmte, zorgzaamheid en liefde ondervonden 't Is voor niemand ooit een vraag of ik jou op handen draag! Je kinderen Met veel verdriet hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en ouwe oma Hubertina de Vin-Steenland Weduwe van J. de Vin 21 juli 1923 12 juni 2010 Schiedam Vlissingen Haar kinderen: Elly en Charlie Petra en Erik Bert en Rianne Haar kleinkinderen: Bettie en Ronald Charlie en Alexandra Ilya Stefania Kimberly Antonello Francesco Nathalie Haar achterkleinkinderen: Dimphy Valesca Milan Myron Correspondentieadres: Landluststraat 23 4337 KA Middelburg Onze moeder eri oma is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Er is aldaar gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 16 juni van 12.30 tot 13.00 uur. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vrijwillige Palliatieve Terminale Zorg Onze vrijwilligers bieden hulp in de laatste levensfase bij u thuis. Zij bieden u: tijd - aandacht - ondersteuning en praktische hulp Voor meer informatie; T 0113 - 277111 K. Kiezenberg coördinator VPTZ Aanvragen kunt u op werkdagen melden: 06 - 55 83 02 57 (08.30-17.00 uur) k.kiezenbera@smwo.nl www.smwo.nl onze hulp is gratis Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 59