24 familieberichten maandag 14 juni 2010 O dlenseni.ioq.nl Diep geschokt en verschrikkelijk verdrietig zijn wij door het veel te vroege verlies van onze neef en zijn vrouw Jeffrey en Linda Lieve Rinus en Loes, Mirona en Mark en Tom, wij wensen jullie heel veel sterkte toe met dit enorme verlies. Vlissingen Ria Finsterwolde Walter Nad ine Middelburg Ciska en André Fleur, Joris en Jolijn Middelburg Paskal en Door Sem Het was je zo gegund deze strijd te winnen. Helaas heeft dit niet zo mogen zijn. Veel te vroeg moeten wij afscheid nemen van de partner van ons lid Annelore )ohan Kersten Wij wensen Annelore, familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden PSV de Weelruiters te Nisse Wij hebben veel van je geleerd Je leerde ons alleen niet wat het is om je te moeten missen Verdrietig, maar ook dankbaar dat wij zo'n gelukkige tijd met haar hebben gehad, geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze lieve, zorgzame en altijd positieve moeder, schoon moeder, oma en overgrootmoeder Dimt Maria Kesteloo - Beun - Dien - gehuwd met Johannes Hennanus Kesteloo 3 mei 1998) Breskens 27 juli 1925 t Goes 10 juni 2010 Goes: Tiny den Engelsman - Kesteloo Jaap den Engelsman Liesbeth en Bram Thomas Daan Wijnand en Eefje Luca Linda en Martijn Kloetinge: Rita Keukelaar - Kesteloo Johan Keukelaar Marlies en Tom Thomas Christel en Evert Sophie Sara Lucas De Horst 111,4461 WZ Goes Correspondentieadres: Grote Kade 20,4461 BE Goes De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 16 juni om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Verdriet was groot toen ze geen kans meer op genezing konden geven. Verdriet werd onderdrukt toen je, samen met ons, nog mooie momenten kon beleven. Je streelt haar wangen, ziet haar ogen, Je bent bevangen door verdriet. Er zijn geen woorden voor een moeder, van wie je houdt en weet, zij redt het niet. Samen zijn we door het dal gegaan, omringd door onze liefde ben je moedig en rustig van ons heengegaan. Wij weten waarom je onze ma bent. Wij weten, wij zijn zoals wij zijn. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Eerder dan wij hadden verwacht is op zaterdag 12 juni onze lieve ma en oma thuis overleden op 70 jarige leeftijd. Annie Louwerse-Steutel Anna Hendrika Weduwe van Henk Louwerse Oost-Souburg: Adela en Sjeng Reijnders-Louwerse Jeffrey, Marjolein, Kevin Kortgene: Annemarie Louwerse Samantha, Roy, Michelle Oost-Souburg: Johan en Jannie Louwerse Sjoerd, Iris poes Floortje Rustenburgstraat 28 4337 VW Middelburg Ma ligt opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1Aldaar is er gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdagavond 15 juni van 19.00 tot 20.00 uur. Op vrijdag 18 juni om 11.00 uur nemen we afscheid van ma in het crematorium aan de Westelijk Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend kunnen we elkaar ontmoeten en condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Oma "spelletjes" Jammer dat we samen géén spelletjes meer kunnen doen.. We-zullen je missen. Liefs Sjoerd en Iris Verdrietig nemen wij afscheid van onze oudste zus en schoonzus Annie Louwerse-Steutel Rijswijk: Roos en Coby Amemuiden: Rieka en Piet Serooskerke: Tosca Oost-Souburg: Adela Serooskerke: Fred en Joke neven en nichten Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Annie Louwerse-Steutel We wensen de familie veel sterkte toe. Families Krist, Louwerse, Flink, Quaars en van de Werfhorst "U zij de glorie, opgestane Heer, U zij de victorie, nu en immermeer. In dierbare herinnering aan wat hij voor ons betekend heeft, berichten wij dat tot ons groot verdriet is heengegaan onze allerliefste Edu Eduard Gerard de Neeling Middelburg, 26 februari 1915 Warnsveld, 9 juni 2010 Boskoop: Bep Wezelenburg-de Neeling t Chris Wezelenburg t Thony en Solange, Hans en Mary, Geerten en Elly, en kinderen Zutphen: Bob de Neeling t Saar de Neeling-Boeke Han en Yvonne, Paul, Bep, Nico en Ita, en kinderen Eefde: Tineke de Neeling t Zutphen: Heridrine de Neeling Rhoon: Ab de Neeling Truus de Neeling-Mulder Albert en Odette, Everhard en Marianne, Gijs en Claudia, en kinderen Correspondentieadres: A. de Neeling Chopinstraat 1 3161 RC Rhoon De gedachtenisdienst, waarin Ds J.S. Ridderbos zal voorgaan, wordt gehouden op woensdag 16 juni 2010 om 14.00 uur in de Ontmoetingskerk aan de Schurinklaan te Eefde. Aansluitend krijgt u de mogelijkheid de familie te condoleren in het dorpshuis naast de kerk. De begrafenis zal in familiekring te Middelburg plaatsvinden. Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar dat hij zo lang bij ons mocht zijn, delen wij u mee dat zacht en kalm, na een zorgzaam en arbeidzaam leven, is overleden onze broer, zwager en oom Bastiaan Aalbrecht Remijn 16 augustus 1927 - f 12 juni. 2010 Harkstede: Jo en Klaas Boonman-Remijn Dronten: Nelly Nijsten-Remijn Kees Nijsten (in herinnering) Axel: Brecht en Riet Remijn-Nijsten Nieuwdorp: Nico en Clazien Remijn-Remijn Neven en nichten Stoofweg 5a 4455 VR Nieuwdorp De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 17 juni om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de uitvaartdienst zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren, alleen schriftelijk in de kerk. Een bijzonder en gewaardeerd lid van A.D.L.M. A. Rijk is onverwachts overleden. Schutterij A.D.L.M. Kwadendamme

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 58