(Tlensen.inq.nl maandag 14 juni 2010 familieberichten 23 OvsrJadarJ Onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van mijn echtgenoot, onze lieve vader en opa 29 april 1929 Cor Daniëlse Weduwnaar van Tannie Reinhoudt t 11 juni 2010 Goes: West-Souburg: Middelburg: Kloetinge: West-Souburg: Tilburg: Terheijden: Liesbeth Daniëlse-Proos Kees en Petra Daniëlse-Weeland Michael en Eugenie Kevin en Sharon Eveline Daniëlse André en Henriëtte Daniëlse-Leendertse Michelle en Olivier Charlotte Richard Ronald en Jeannet Daniëlse-de Bat Ruben Tomas en Talitha Sander Guus en Lisette Donders Tom Rob en Jeannette Donders Janinka Robin Correspondentieadres: Voorstraat 18, 4386 AW West-Souburg. Op maandag 14 juni is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620, 4382 XW in Vlissingen. Op woensdag 16 juni vindt de afscheidsbijeenkomst om 12.30 uur plaats in bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend begeleiden wij Cor naar zijn laatste rustplaats aan de algemene begraafplaats in Koudekerke waar de bijzetting om 14.00 uur zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in voorgenoemd rouwcentrum. Mochten wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, dan vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid hebben we kennisgenomen van het over lijden van ons trouw lid. mevrouw S. Vader-de Blaeij Sterke de Heere de familie in dit verlies en heilige Hij deze ernstige roepstem aan ons aller hart V rouwenvereniging T ryfena Terneuzen Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan mijn zus, schoonzus en tante Jeannette Anna Maria de Block Jeannet weduwe van René Van Bunderen Zij overleed op 11 juni 2010 in de leeftijd van 84 jaar. Broer, schoonzus en schoonbroer, neven en nichten Graag willen wij het personeel van "de Vursscheafdeling Watervlietbedanken voorde liefdevolle verzorging. Verzorgingshuis De VursscheRooseveltlaan 1, Axel Correspondentieadres: Nieuwstraat 85,4576 A) Koewacht U kunt afscheid nemen van Jeannet in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 15 juni van 18.00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 16 juni om 10.00 uur in de parochiekerk H.H. Philippus en Jacobus, Kerkplein 2 te Koewacht, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Graag alleen schriftelijke condoleance. :P~: Onverwachts is overleden onze zwager en oom Cor Danielse Kruiningen: Wim en Bep in herinnering NwenSt Joosland: RinusenNel neven en nichten Psalm 25:3 Denk aan 't vaderlijk meêdogen, Heer', waarop ik biddend pleit: milde handen, vriend'lijk ogen zijn bij U van eeuwigheid. Bedroefd, maar toch dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons gedurende haar leven heeft omringd, is moegestreden in haar Heer ontslapen, onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Cornelia Stoffels weduwe van Jan Broere in de leeftijd van 87 jaar. Terneuzen: Piet Broere m s Eben Haëzer: Ria den Dikken-Broere Aart den Dikken Henk Conny en Bagwandath, Marlies en Sjaak, Heiltje Aart Jan en Adinda Martha en Mohamed Matthijs Terneuzen: Arie Broere Breda: Jan Broere Carla Broere-Swinkels Willem Loes en achterkleinkinderen 12 juni 2010 Brederostraat 1 4532 EM Terneuzen De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt DV gehouden op donderdag 17 juni om 14.00 uur in de Elimkerk, Serlippensstraat 31, Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6, Terneuzen. Ik ga slapen ik ben zo moe.... Bedroefd, maar dankbaar dat ze zo lang in ons midden mocht zijn, hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde moeder en oma Jacoba Janna Beurkens-Hanse sinds 11 augustus 2007 weduwe van Aarnoud Beurkens A- St. Philipsland, f Zierikzee, 24 november 1917 11 juni 2010 Corry IJzelenberg-Beurkens Jan ijzelenberg in liefdevolle herinnering Petra en Wim Marlia IJzelenberg-Beurkens Kees IJzelen berg Colin en Dayenne Esra lustin Zorgcentrum "De Wieken", kamer 116 Correspondentieadres: Dr. de Kockstraat 60 4311 EN Bruinisse Wij willen onze moeder en oma woensdag 16 juni om 13.30 uur herdenken in het "Stiltecentrum" van zorg centrum "In 't Opper", Dr. de Kockstraat 13 te Bruinisse, waarna we haar zullen begeleiden naar begraafplaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse, waar de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het "Stiltecentrum". Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentra Poelwijck" en De Wieken" voor de liefdevolle verzorging aan onze moeder en oma gegeven. Met veel verdriet berichten wij u over het overlijden van de grondlegger van het bedrijf Zeeland Koeltechniek Pieter Adriaan (Piet) Hoogstraate Wij zullen hem missen. *2 Sohier Rietveld Zeeland Koeltechniek Commerciële on Industriële Kool-, Vries- en Klimaattechniek Finlandweg 6 4389 PK Vlissingen-Oost Het verlies was er al voor het einde, de rouw voordat het afscheid kwam. Toen die onzekere verwarring bezit van je gedachten nam Wij voelden mee met je stil verdriet, nu rouwen wij, maar treuren niet. Na een langzaam achteruitgaande gezondheid is toch nog onverwacht overleden onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader Frederik Gijsbrecht van Tatenhove sinds 23-3-2010 weduwnaar van Dina Johanna Polderdijk eerder weduwnaar van Maria van de Wege 15-11-1973 28-10-1927 f 11-6-2010 Terneuzen Levina en Arie Koster-van Tatenhove Marije en Leo - Jordy, Roy Brenda - Mischa Arina en Robert - Jolise, Philotte, Dianthe Wilfred en Janita - Arne, Kirsten Axel Jaap en Femmie van Tatenhove-Peppelman Ellis en Roger - Merinda Axel Kees en Bep van Tatenhove-van Katwijk Johan en Femke Corr.adres: Fam. Koster-van Tatenhove Mozarthof 34 4536 AV Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 17 juni om 11.00 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffieruimte van het centrum. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis 'Ter Schorre', in het bijzonder unit 010, voor alle zorg en aandacht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 57