Meer vacatures? Ga naar JobTrack.nl PZC PZC Excursiereis Devon Cornwall voor de lezers van deze krant! KRAS Vaderdag cadeautip King Pepper Ruim 40% korting! www.pzc.nl/webwinkel Claymore koffers X vrijdag 11 juni 2010 41 8-daagse busvakantie Zuidwest-Engeland incl. hotel, ontbijt en diner! De PZC is op zoek naar dagbladbezorgers die 's ochtends voor 07.00 uur willen bezorgen. Wat staat er tegenover? een prima maandelijkse vergoeding gratis de PZC lezen uitstekend te combineren met andere bezigheden vele extra's DichtbijMedia. Wegener Ga naarwww.bezorgers.nl voor meer informatie. Aanmelden? via internet: www.bezorgers.nl •telefonisch: 0800-0222710 per post: stuur onderstaande bon op Naam: Adres: Ja, ik wil de PZC bezorgen Geboortedatum (min. 15 jaar): Tel: Woonplaats: Vul deze bon in en stuur deze (zonder postzegel) naar: PZC, t.a.v. Secretaresse Distributie, Antwoordnummer 71,7300 VB APELDOORN Zuidwest-Engeland staat ook wel bekend als de Engelse Rivièra, een stukje Engeland met een geheel eigen karakter. Mooie baaien, grillige rotskusten, groe ne heuvels en historische vissersdorpjes geven deze streek een Engels maar zeker ook een Mediterraan karakter. Op deze reis nemen wij u komende zomer mee naar de graafschappen Devon en Cornwall, in het uiterste zuidwesten van Engeland. De mooiste periode van het jaar om deze streek te ontdekken! U verblijft in de schilderachtige badplaats Torquay, wat heerlijk gelegen is aan een baai en bekend staat om het zachte klimaat. Deze 8-daagse busvakantie boekt u al vanaf slechts 519, maar als u als lezer van deze krant, gebruik maakt van de actiecode WEG40004 krijgt u ook nog eens 40 korting bij 2 personen! En dat is inclusief reis per Comfort Class bus, hotel, 7x Engels ontbijt en 4-gangendiner, overtochten en excursieprogramma. Er zijn slechts 7 vertrekdata, dus... UW DAGPROGRAMMA Dag 1. Via diverse opstapplaatsen rijden we via Breda naar de Franse havenplaats Calais voor de overtocht per ferry naar Dover. Door naar Torquay waar we in de loop van de avond zullen aankomen voor het diner. Dag 2. In de ochtend naar Exeter, hoofdstad van Devon en ooit een Romeinse nederzetting. In de middag vrije tijd in Torquay. Dag 3. De Engelse Rivièra, met bezoek aan de Caves of Torquay, waar u rondwandelt door prehistorische grotten. Ook is er tijd voor o.m. het schilderachtige havenplaatsje Dartmouth. Dag 4. De abdij 'Buckfast Abbey', gesticht in de Normandische tijd en herbouwd door Franse benedictijnen, daarna door naar Plymouth, één van de oudste havens van Engeland. Dag 5. Na een bezoek aan The house of Marbles (glas- en handarbeid) rijden we door de mooie natuur van Dartmoor National Park naar Buckland Abbey, gesticht in 1278 door de Cisterciënzers. Veel kloostergebouwen bevinden zich hier nog, omgeven door heerlijke tuinen. Dag 6. Naar het indrukwekkende landgoed van Mount Edgecombe, met een fraai Tudor' landhuis en prachtig aan gelegde tuinen. Verder naar Polperro, opvallend gelegen in een smal ravijn. Dag 7. Vrije dag in Torquay voor een wan deling of een terrasje. Of gaat u in de middag mee naar het nostalgische Cockington Village (niet inbegrepen)? Dag 8. In de vroege ochtend nemen we afscheid van Torquay en gaan we op weg naar Dover voor de overtocht. Via België brengen we u weer terug naar uw opstapplaats in Nederland. The Richmond Hotel Dit in Engelse stijl gebouwde hotel ligt ideaal in Torquay, op slechts ca. 10 minuten lopen van het centrum, de boule vard, het strand en de haven van Torquay. VERTREKDATA LR 35.552 Op zondag 13 27 jun., 25 jul., 8 22 aug. en 5 19 sep. 8 dagen v.a.Ji-S+tr nu va. 499 Prijzen zijn per persoon, op basis van 2 personen, opstapplaatsen: Amsterdam, Breda, Rotterdam en Utrecht Inclusief: reis per Comfort Class bus, ervaren chauffeur/reisleider, ferry overtochten, verblijf in The Richmond Hotel, 7x ontbijt en 4-gangendiner en het beschreven excursieprogramma. Exclusief: niet genoemde maaltijden, facultatieve excursies, entree gelden, fooien, verzekeringen, bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 pers. en res.kosten 17,50 per boeking (verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internet browser www.kras.nl/LR35552 Kies uw vertrekdatum, klik hierop, bekijk de prijsberekening, ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40004 in bij stap 1 'Uw Vakantie' van het boekingsproces. Of bel: 0900-9697 (15cpm) o.v.v. reisnummer LR 35.552 en actiecode WEG40004 O JobTrack.nl 't Betere werk! %W00NWi De King Pepper is de perfecte pepermolen voor BBQ's en tuinfeesten. Deze 72 cm lange honkbalknuppel is gemaakt van 100% beukenhout, vervaardigd uit de verantwoord beheerde bossen in Denemarken. Het ideale geschenk voor vaders, echtgenoten en vrienden I U slaat een absolute homerun! Materiaal: Beukenhout Afmetingen: H 72 cm Normaal €39,05 lezersprijs 24,95* exclusief verzendkosten van 4.50 Bel bestel: 0900-2002003 (lokaal tarief) op werkdagen 900-1700 :.nl/woonwinkel categorie/diversen 4-delige kofferset "Mono" zwart De Claymore trolleys zijn vervaardigd uit een zeer sterk maar licht gewicht polycarbonate materiaal. Het lichte gewicht van de trolley maakt het mogelijk om juist dat extra jurkje en jasje mee te kunnen nemen op een vliegvakantie. Met een rits kan de trolley vergroot worden met maar liefst 25%. Zo heeft u geen probleem meer om alle extra aankopen in uw trolley te krijgen. Kortom de ideale trolleyset voor een aangename vakantiereis. De set bestaat uit een viertal trolleys van 68cm, 62cm, 53cm en een handbagage trolley van 46 cm. Adviesprijs €429,- Lezersprijs €249,-* exclusief €7.95 verzendkosten per set BON Claymore koffers Hierbij bestel ikx kofferset a 249,- exclusief verzendkosten van 7.95. Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 5 werkdagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0.45 p.g.) Het is helaas niet mogeli|k uw bestelling telefonisch of per mail door te geven I VOORLETTERS Om OV GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK/GIROREKENING HANDTEKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Claymore kofferset'. Postbus 1090.5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 43