Speciaal voor Vaderdag R!?3Tn3 R9 AM Inclusive SAUERLAND Nu in onze webwinkel! Tips en aanbiedingen j Fiestatlas Nederland Internet na 50 Rail Awav Stoomtreinen De mooiste plek van Nederland II 20 korting1- vanaf voor de lezers van deze krant! Normaal vanaf 99, nü met actiecode... 1 KRAS 40 vrijdag 11 juni 2010 ^WEBWINKEL - PASCAL WNCKE INTERNET NA 50 3? Heel makkelijk uw fietsroute bepalen doet u met deze compacte Fietsatlas Nederland! Maar liefst 370 pagina's uitgebreide informa tie, zeer gebruiksvriendelijk door de spiraal binding. Inclusief gratis fietsrouteplanner op cd-rom t.w.v. €9,95! Dit complete basisboek voor Windows 7, XP en Vista is de perfecte inleiding voor wie écht de leuke kanten van internet wil leren ken nen. Met dit boek leert u o.a. efficiënt surfen op internet, vlot mailen en chatten met uw (klein)kinderen. Deze volledig herziene editie is alleen hier te koop! Uitvoering paperback, 556 pagina's. Het veelbekeken treinenprogramma Rail Away brengt al verscheidene jaren markante spoorlijnen en fascinerende treinreizen van over de gehele wereld in beeld. In deze serie de meest authentieke stoomtreinreizen. 12 afleveringen op 4 dvd's met een bezoek aan 9 landen. Totale speelduur 300 minuten, Nederlands gesproken. Adviesprijs€39,05 Lezersprijs 24,95* exclusief 2,95 verzendkosten Ontdek en beleefde mooiste plekken van Nederland met deze unieke dvd's! Aan de hand van bekende en minder bekende mensen is getracht de diversiteit van Nederland per pro vincie in kaartte brengen. Laat u inspireren, ga eropuit en ontdek hoe mooi ons land is. U kunt alle provincies bestellen via onze webwinkel. Hier vindt u ook meer informatie per dvd. Adviesprijs17,05 Lezersprijs 12,95* exclusief 1,95 verzendkosten Adviesprijs24,95 Lezersprijs €19,95* Lezersprijs €14,9 exclusief 1,95 verzendkosten exclusief 2,95 verzendkosten Voor meer informatie en bestellen ga naar de webwinkel. Levertijd is 5 werkdagen. 4-/5-/8-daagse autovakantie Duitsland! Wilt u heerlijk genieten van een prachtige omgeving? Dat kan! Want vlak over de grens in Duitsland vindt u het schitterende Sauerland! Deze heuvelachtige streek met talloze bossen en historische dorp jes is de ideale vakantiebestemming voor natuurliefhebbers! Wij selecteerden voor u het sfeervolle 3-sterren familiehotel Haus Keuthen, op basis van all inclusive. Een 4-daags arrangement is al te boeken vanaf slechts 99 p.p. en dat is inclusief dagelijks ontbijtbuffet, picknicklunch, 3-gangenmenu of buffet en drank jes (fris, wijn, bier, koffie en thee) van 18.00 tot 21.00 uur. Een Sauerlandkaart voor gratis openbaar vervoer is ook inbegrepen! Maar dat is nog niet alles! U als lezer van deze krant, ontvangt met de speciale actiecode WEG40002 ook nog eens 20 korting bij 2 personen! Géén geld voor zo'n complete vakantie... "TIPS VOOR UITSTAPJES Het geliefde Sauerland is een prachtig gebied met afwisselende landschappen van bossen, bergen en meren. U verblijft in Elleringhausen, een klein dorpje met mooie vakwerkhuizen en sfeervolle plein tjes. Door de gunstige ligging van het hotel is het mogelijk om tal van uitstap jes te maken naar o.a. het vestingstadje Attendorn, waar u de druipsteengrotten de Atta-höhle kunt bezichtigen. Rij ver volgens door naar de prachtig gelegen Biggesee, en maak een mooie boottocht op het stuwmeer! Daarnaast is de histori sche Hanzestad Korbach met overblijfse len van de dubbele stadsmuur een echte aanrader. Ook Olsberg in het hart van het Sauerland is zeker de moeite waard! Op slechts 25 km afstand ligt Winterberg. In de winter bekend vanwege haar ski mogelijkheden, maar in de zomer een waar paradijs om te wandelen en fietsen. Kortom, u zult zich geen moment verve len in het Sauerland! HAUS KEUTHEN*** - Elleringhausen Dit sfeervolle familiehotel is rustig gele gen in het centrum van Ellinghausen, Het beschikt o.a. over een receptie, restaurant en een televisie- en fitnessruimte. Tegen betaling kunt u gebruik maken van de sauna en het solarium. De kamers zijn netjes ingericht en o.a. voorzien van een televisie, radio, badkamer met douche of bad en toilet. AANKOMSTDATA LR 73.611 maandag en vrijdag van 14/6 t/m 17/12 4 dagen normaal v.a..S—99" nü v.a. 89 5 dagen normaal v.a.f-TS? nü v.a. €129 8 dagen normaal v.a.nü v.a. €215 Prijzen zijn p.p., op basis van 2 personen. Inclusief: verblijf in het 3-sterren hotel Haus Keuthen o.b.v. all inclusive, dat wil zeggen dat ontbijtbuffet, picknicklunch, dinerbuffet en drankjes van 18.00 - 21.00 uur (fris, wijn, bier, koffie en thee) zijn inbe grepen. Daarnaast is de Sauerlandkaart (gratis openbaar vervoer) inbegrepen. Exclusief: vervoer, niet genoemde maal tijden, reis- en annuleringsverzekering, bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 personen, toeristen belasting ca. 1,50 p.p.p.d. (verplicht, ter plaatse te betalen) en reserveringskosten 17,50 p.b. (verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internet browser www.kras.nl/LR73611 Kies uw vertrekdatum, klik hierop, bekijk de prijsberekening, ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40002 in bij stap 1 'Uw Vakantie'van het boekingsproces. Of bel: 0900-9697 (15cpm) o.v.v. reisnummer LR 73.611 en actiecode WEG40002

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 42