Colofon UmikbHiui'JuvJ De Bevelanden J.C. Hoekman imtiieberichte (Ilenseniiflq.nl vrijdag 11 juni 2010 Na een lang en moedig leven is nog plotseling overleden onze lieve neef en vriend Jacob Adriaan Suurland Jaap Stavenisse, 15 mei 1925 t Goes, 9 juni 2010 Namens de familie: Adria en Jan Overbeeke-Stoutjesdijk Namens de vriendenkring: Inge Wisse Aike en Nel Aantjes Jaap is thuis. Watertorenstraat 57 4462 WD Goes Correspondentieadres: Van der Biltlaan 28 4421 BC Kapelle De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 14 juni om 11.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Van het concert des leven krijgt niemand een program Na 22 jaar in ons midden te zijn geweest geven wij u kennis dat onze medebewoner Jaap Suurland is overleden op de leeftijd van 85 jaar. Wij herinneren hem als een sociaal mens, we zullen hem erg missen. Ons medeleven gaat uit naar de familie en vriendenkling. Wij wensen hun sterkte toe. Bewoners en medewerkers van het appartementencomplex de "Watertoren" te Goes, het GORS Met diepe droefheid geven wij U kennis dat, na 6 zorgvolle weken, door de HEERE van ons is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Sara Vader-de Blaeij echtgenote van Cornelis Willem Vader Terneuzen, 17 mei 1930 Gent, 10 juni 2010 Zwaar valt ons dit verlies. Terneuzen C.W. Vader Krabbendijke Janny en Rinus Bliek-Vader Zaamslag Adrie en Maatje Vader-Dieleman Zaamslag Rinus Vader Klein- en achterkleinkinderen Potgieterstraat 11 4532 GE Terneuzen De rouwdienst zal D.V, gehouden worden op dinsdag 15 juni om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw. Zaterdag 12 juni is er van 16.00 - 16.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Geen bloemen. Diepbedroefd namen we kennis dat de HEERE van ons heeft weggenomen onze lieve, zorgzame oma Sara Vader-de Blaeij Sandra en Dick Lokerse-Bliek Mathan, Annet, Carin, Irma, Noralie Rianne en John van der Grond-Bliek Collin, Robin, Jordin Linda en Pedro Sandee-Bliek Julia, Angela, Noa, Daan Jacco en Conny Vader-Klaassen Marilyn en Monica Mariska en Wilko Zandee-Vader Sarike Vader en Jacco Kaan Sterke de HEERE opa in dit smartelijke verlies Terneuzen, 10 juni 2010 We'll meet again Dankbaar voor alle liefde en zorg die wij tijdens zijn leven van hem mochten ontvangen, geven wij u met veel verdriet kennis van het overlijden van mijn lieve man en mijn lieve vader (acobus Zwagerman Jaap in de leeftijd van 78 jaar. Middelburg: D. Zwagerman-Kokelaar Middelburg: Marianne Zwagerman 4332 XS Middelburg, 9 juni 2010 Nassaulaan 195 Wij hebben mijn man en mijn vader overgebracht naar het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Daar is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 14 juni van 11.45 tot 12.15 uur. De crematieplechtigheid zal om 13.00 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot samen zijn in de ontvangkamer van het crematorium. Uitsluitend schriftelijke condoleance. Geen bezoek aan huis. Wij zijn de artsen Lankhorst, Kerkhofs, Glansdorp en Schellekens alsmede de medewerkers van Zorgstroom en 't Gasthuis dankbaar voor de goede zorgen. Bedroefd heb ik kennisgenomen van het overlijden van mijn zwager Jacobus Zwagerman Ik ben dankbaar voor alle hulp die ik van hem heb Mevrouw C. Kokelaar Vlissingen, 9 juni 2010 KM familieberichten 139 Wij vinden het fijn dat u bij het afscheid van onze moeder, oma en omi Lena van Duivendijk-Hanse weduwe van Johan van Duivendijk aanwezig was, of op andere wijze blijk heeft gegeven van uw medeleven. Het heeft ons heel goed gedaan. Hans van Duivendijk en Elly Dekker Jannie van Duivendijk en Lau Lavooij Elma van Duivendijk en Peter Schouwenaar Klein- en achterkleinkinderen Gilze, juni 2010 Joannes Adrianus Maria Koevoets Met uw reacties op 't overlijden van Jan laat u allen ons delen in uw eigen bijzondere herinnering aan hem, hetgeen voor ons 't beeld compleet maakt. Hartelijk dank hiervoor. Uit naam van ons allemaal: Fonsa Swaters - Koevoets Herman Swaters (Executeur Testamentair) Zierikzee, juni 2010 Öïtöftés SJaricmsjj Van der Hooft Uitvaartzorg C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8 b 4431 NC 's-Gravenpolder 1:0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl W: \vwv,.vanderhooftuitvaartzor2.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum Geldeeoozepao 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Ij Voor een volledige en waardige verzorging van uitvaarten in geheel Midden-Zeeland www.uitvaartzorgcentrum.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 41