281 zeeland Jongerenwerk heeft nieuw gezicht in Internet na 50 De Reimerswaalse jeugd was na het vertrek van Esther van Ham enige tijd verstoken van een aanspreekpunt. Inmiddels is haar opvolger Jessica Dirksen aan de slag. Evita Back uit Goes winnares opstelwedstijd donderdag 10 juni 2010 JEUGD- EN JONGERENWERKER door Luc Oggel Na even een halfjaar tje zonder te hebben gezeten, heeft Rei- merswaal een nieu we jeugd- en jonge renwerker. Jessica Dirksen-Stols (27) uit Rilland merkt al dat de jeugd blij is dat er weer wat leven in de brouwerij komt. Jessica hoeft het wiel niet hele maal opnieuw uit te vinden. De vorige en eerste jongerenwerker in Reimerswaal, Esther van Ham, heeft het jongerenwerk in de ge meente de afgelopen jaren vormge- gegeven en die lijn zal ook groten deels worden voortgezet. De focus zal bij Jessica nog meer op het con tact met de jongeren zelf komen te liggen, want het stukje beleid ma ken dat Van Ham nog wel in haar portefeuille had, is uit het taken pakket geschrapt. Daarnaast zal ze nauw gaan samenwerken met de nieuwe brede schoolcoördinator van de gemeente. Officieel is Jessi ca per 1 april benoemd, maar door alle feestdagen heeft ze haar eerste normale werkweek eigenlijk pas net achter de rug. „Ik ben veel op pad, kennismaken en bij jops (jon geren ontmoetingsplaatsen) langs. In Rilland loopt het goed, terwijl die in Hansweert vorige maand is gesloten. Daar ligt dus wat werk." Jessica heeft pedagogiek gestu deerd en was de afgelopen jaren werkzaam in het middelbaar be roepsonderwijs. „Maar daar kon ik niet minder werken, terwijl ik een kind heb. Toen kwam deze vacatu re. Het is dezelfde doelgroep, maar qua tijd veel flexibeler. Ik ben nu vooral 's avonds op pad." Wat Jessica vooral aanspreekt in het werken met jongeren, is de le vensfase die zij doormaken. „De één is nog vrij naïef terwijl een an der juist weer heel mondig is. Je moet een tussenweg zien te vin den in hoe je daar mee omgaat." De kersverse jongerenwerker heeft inmiddels al plannen voor nieuwe activiteiten. „Ik wil in elke kern een disco houden voor jongeren Jessica Dirksen is de nieuwe jongerenwerker in Reimerswaal. Dat betekent veel op pad zijn. die nog te jong zijn om op stap te gaan." Zonder alcohol uiteraard, want overmatig alcoholgebruik door de jeugd blijft een belangrijk punt van aandacht. Op 10 juli staat er een zogeheten 'frissfeest' op de rol in Krabbendijke. Achter de schermen werkt Jessica verder aan het vernieuwen van de Hyves-pagi- na (936 leden) van het Jongeren platform Reimerswaal. „Die moet het communicatiemiddel worden om de jeugd op de hoogte te hou den van ontwikkelingen en even- menten. Ik heb al gemerkt dat pro motie heel belangrijk is." Jessica wil ook haar best gaan doen om de Movietour terug te brengen. Die behoorlijk populaire activiteit ligt nu stil, maar vanuit de jeugd is er veel vraag naar. Jessica wil voooral bereikbaar zijn. Voor de jeugd uiteraard, maar ook voor mensen die last hebben van Uit een exploot van kandidaat-deurwaar- der M. Weertman d.d. 04-06-2010 blijkt, dat t.v.v. Margaretha Magdalena Fleurbaaij-Jansen, wonende te Goes, Willem Fleurbaaij, wonende te Goes en Davie Fleurbaaij, wonende te Middelburg aan AISCHA ELBERS, geboren op 13 augustus 1986 zonder bekende woon- of verblijfplaats, is betekend een arrest van 11 mei 2010, gewezen en uitgesproken door het Gerechtshof 's-Gravenhage, nevenzittingsplaats 's-Hertogenbosch. Bij dit exploot, waarvan A. Eibers een afschrift kan krijgen op één van onder staande adressen, is tevens bevel gedaan tot betaling van een som geld binnen twee dagen daarna. GGN Zeeland Dam 2 4331 GJ Middelburg 0118-633008 Westsingel 132 4461 DR Goes 0113-250925 GOES - Evita Back uit Goes heeft gisteren in Den Haag een landelij ke opstelwedstrijd voor havo- en vwo-leerlingen gewonnen. Alliance Fran^aise aux Pays-Bas houdt elk jaar het Concours Vi sions d'Europe. De Zeeuwse afde lingen van Alliance Fran<;aise lever de maar liefst zestien Zeeuwse kan didaten. In totaal waren er dertig genomineerden. De leerlingen werd gevraagd in het Frans te ver halen over de vraag 'Bestaat er vol gens jou een Europese jeugd'. Alle Zeeuwse deelnemers moch ten zich tot de beste vijftien kandi daten rekenen. Back is leerlinge van het Ostrea Lyceum. Volledig herziene editie! Internet is niet meer weg te denken uit ons leven. Ook niet voor wie de mijlpaal van 50 jaar heeft bereikt of voor wie niet met internet opgroeide. Dit complete basisboek voor Windows 7, XP en Vista is de perfecte inleiding voor wie écht de leuke kanten van internet wil leren kennen. Met dit boek leert u o.a. efficiënt surfen op internet, vlot iMTPRNET NA mailen en chatten met uw (klein)kinderen. Maar ook online ban- 4^w£B kieren en veilig producten kopen. Deze volledig herziene editie is alleen hier te koop! Uitvoering paperback, 556 pagina's. exclusief 2,95 verzendkosten categorie Boeken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 52