PZC Kadotips voor Vaderdag Excursiereis Devon Cornwall Fantastische aanbiedingen Best of Discovery Channel DETECTIVES Master Detectives PC-spellen voor iedereen Headline nieuws www.pzc.nl/webwinkel voor de lezers van deze krant! e AO korting- KRAS dlensenlinq.nl donderdag 10 juni 2010 familieberichten 141 WEBWINKEL Geniet mee met 3 complete seizoenen van de populairste series op Discovery Channel. Deze unieke verzamelbox bevat series vol bizarre avonturen, wetenschap en natuur. - Deadliest catch - When we left earth - the NASA mission - Everest - beyond the limit Engels gesproken, Nederlands ondertiteld. Totale speelduur ruim 16 uur. Adviesprijs €50,05 Lezersprijs 29,95* exclusief 2,95 verzendkosten MASTER Urenlang genieten van de beste detectivese ries ooit gemaakt! Deze exclusieve dvd-box bevat 5 complete seizoenen. Ruim 25 uur speelduurvol met misdaad en intrige. - A touch of Frost - Agatha Christie's Miss Marple -Agatha Christie's Poirot - Inspector Lewis -Kavanagh QC Engels gesproken, Nederlands ondertiteld. Adviesprijs00,95 Lezersprijs 29,95* exclusief 2,95 verzendkosten Urenlang spelplezier met zes populaire spel len voor de pc, waarbij u op zoek gaat naar verloren relikwiëen, de ultieme schat wint of een nieuwe beschaving opbouwt. Ook de ultieme puzzelverzameling ontbreekt niet. -Mahjongg Artifacts -Galapago -The Mix 'n Match Collection - Het boek met legendes -Aztec Tribe -Pirateville Adviesprijs€39,05 Lezersprijs 19,95* exclusief 2,95 verzendkosten fl l Treinkaping bij de Punt Exclusieve box met 3 Nederlandse speelfilms over bijzondere, opzienbarende misdaad zaken die destijds prominent in het nieuws waren. - Skin: geïnspireerd op de figuur van Nico B. - De Punt: het verhaal van de treinkaping bij De Punt in 1977. - Bloedbroeders: gebaseerd op de Baarnse moordzaak uit 1961. Nederlands gesproken. Speelduur 262 minuten. Adviesprijs24,05 Lezersprijs 14,95* exclusief 2,95 verzendkosten Voor meer informatie en bestellen Levertijd is 5 werkdagen. i naar de webwinkel. vanaf Normaal vanaf 519, nü met actiecode... Met verblijf in Torquay. 8-daagse busvakantie Zuidwest-Engeland ind. hotel, ontbijt en diner! Zuidwest-Engeland staat ook wel bekend als de Engelse Rivièra, een stukje Engeland met een geheel eigen karakter. Mooie baaien, grillige rotskusten, groene heuvels en historische vissersdorpjes geven deze streek een Engels maar zeker ook een Mediterraan karakter. Op deze reis nemen wij u komende zomer mee naar de graafschappen Devon en Cornwall, in het uiterste zuidwesten van Engeland. De mooiste periode van het jaar om deze streek te ont dekken! U verblijft in de schilderachtige badplaats Torquay, wat heerlijk gelegen is aan een baai en bekend staat om het zachte klimaat. Deze 8-daagse busvakantie boekt u al vanaf slechts 519, maar als u als lezer van deze krant, gebruik maakt van de actiecode WEG40004 krijgt u ook nog eens 40 korting bij 2 personen! En dat is inclusief reis per Comfort Class bus, hotel, 7x Engels ontbijt en 4-gangendiner, overtochten en excursieprogramma. Er zijn slechts 7 vertrpkdata. duq... UW DAGPROGRAMMA Dag 1. Via diverse opstapplaatsen rij den we via Breda naar de Franse haven plaats Calais voor de overtocht per ferry naar Dover. Door naar Torquay waar we in de loop van de avond zullen aanko men voor het diner. Dag 2. In de och tend naar Exeter, hoofdstad van Devon en ooit een Romeinse nederzetting. In de middag vrije tijd in Torquay. Dag 3. De Engelse Rivièra, met bezoek aan de Caves of Torquay, waar u rondwandelt door prehistorische grotten. Ook is er tijd voor o.m. het schilderachtige havenplaats je Dartmouth. Dag 4. De abdij 'Buckfast Abbey', gesticht in de Normandische tijd en herbouwd door Franse benedictijnen, daarna door naar Plymouth, één van de oudste havens van Engeland. Dag 5. Na een bezoek aan The house of Marbles (glas- en handarbeid) rijden we door de mooie natuur van Dartmoor National Park naar Buckland Abbey, gesticht in 1278 door de Cisterciënzers. Veel kloosterge bouwen bevinden zich hier nog, omge ven door heerlijke tuinen. Dag 6. Naar het indrukwekkende landgoed van Mount Edgecombe, met een fraai 'Tudor' landhuis en prachtig aangelegde tuinen. Verder naar Polperro, opvallend gelegen in een smal ravijn. Dag 7. Vrije dag in Torquay voor een wandeling of een terrasje. Of gaat u in de middag mee naar het nostal gische Cockington Village (niet inbegre pen)? Dag 8. In de vroege ochtend nemen we afscheid van Torquay en gaan we op weg naar Dover voor de overtocht. Via België brengen we u weer terug naar uw opstapplaats in Nederland. The Richmond Hotel Dit in Engelse stijl gebouwde hotel ligt ideaal in Torquay, op slechts ca. 10 minu ten lopen van het centrum, de boulevard, het strand en de haven van Torquay. VERTREKDATA LR 35.552 Op zondag 13 27 jun., 25 jul., 8 22 aug. en 5 19 sep. 8 dagen v.aJS-STIT nü v.a. 499 Prijzen zijn per persoon, op basis van 2 personen. opstapplaatsen: Amsterdam, Breda, Rotterdam en Utrecht Inclusief: reis per Comfort Class bus, ervaren chauffeur/reisleider, ferry overtochten, verblijf in The Richmond Hotel, 7x ontbijt en 4-gangendi ner en het beschreven excursieprogramma. Exclusief: niet genoemde maaltijden, faculta tieve excursies, entreegelden, fooien, verzeke ringen, bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 pers. en res.kosten 17,50 per boeking (verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internet browser www.kras.nl/LR35552 Kies uw vertrekdatum, klik hierop, bekijk de prijsberekening, ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40004 in bij stap 1 'Uw Vakantie' van het boekingsproces. Of bel: 0900-9697 (15cpm) o.v.v. reisnummer /f^) LR 35.552 en actiecode WEG40004

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 43