A Emiel Marchella Stoffel en Tine Boot-van Oostveen fj m0nsenlinq.nl donderdag 10 juni 2010 familieberichten 139 f|jj!iitóljik Dolverliefd kondigen wij ons huwelijk aan. gaan trouwen op vrijdag 11 juni 2010. Wij willen elkaar om 14.45 uur het jawoord geven in de trouwboerderij te Heinkenszand, Stenevate 10. Om God te danken houden wij een feestelijke kerkdienst in de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt te Middelburg, Klein Vlaanderen 75. Aanvang 19.30 uur. Emiel Wind en Marchella Nageikerke Ganzestraat 47,4451 DV Heinkenszand JiibiJsunj Op 14 juni is het 60 jaar geleden dat onze ouders, groot- en overgrootouders in het huwelijk zijn getreden. Wij zijn dankbaar dat wij dat met onze ouders mogen beleven. Wij willen dit feest in de familiekring vieren en gedenken. Manhuisstraat 8,4301 BKZierikzee Dvarls dan Enige en Algemene kennisgeving Hierbij geven wij u kennis dat, in de leeftijd van bijna 88 jaar, is overleden Lena Cornelia Bruinooge - Veerhoek sinds 17 september 1989 weduwe van Andries Bruinooge Borssele, 8 juli 1922 t Goes, 6 juni 2010 Veel aandacht en vriendschap heeft zij jarenlang mogen ontvangen van Jannie en Martien Westdorp. Wij willen hen hiervoor heel hartelijk bedanken. Els en Jan Wilderom - Bruinooge Leonie en Ab Serviceflat "De Schakel", kamer 505, Goes Correspondentieadres: Nieuwstraat 2c 4493 BD Kamperland De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. In volle verzekerdheid des geloofs is ontslapen in zijn Heer en Heiland onze geliefde broer en zwager Leen Dekker Groningen: L.A. Bosman-Dekker Middelburg: J.L. Dekker Schagen: P. Brands-Dekker Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze geliefde zwager en oom Leen Dekker A. Koppejan-Dommisse J. Koppejan (in herinnering) C. Dommisse C. Dommisse-van Saase (in herinnering) P. Dommisse A. Dommisse (in herinnering) Neven en nichten Hij was er altijd voor iedereen met raad en daad, nog zoveel te doen zoveel te geven nog niet klaar in dit leven. Diep bedroefd maar intens dankbaar voor wie hij was en wat hij voor ons en vele anderen heeft betekend, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze lieve pa en opa Leonardus Marie Lambert echtgenoot van Celina Louisa Verrassel Stoppeldijk, 5-12-1934 Gent, 8-6-2010 Vogelwaarde Celine Lambert-Verrassel Roosendaal Erwin Etten-Leur Werner en Corry Heinkenszand Sandra en Erik Amy Jennifer Bossestraat 18 4581 BE Vogelwaarde Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 11 juni van 19.00 - 19.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 14 juni om 10.30 uur in de H. Gerulphus kerk, Rapenburg 49 te Vogelwaarde. Na afloop van de dienst kunt u de familie condoleren in de kerk. De crematie zal in stilte plaatsvinden. creMAmatie Voor een dag van morgen. Op 7juni, papa's verjaardag, is mama met stille, kalme kracht overgegaan. Bea van Leerdam-Neve *Tjimahi 11 juli 1938» t Viissingen 7juni 2010 Middelburg: Ingelies van Leerdam en Ronald Hoogedoorn Woltersum: Yvette van leerdam en Floor Keijser Amsterdam: Caroline van Leerdam Correspondentiead res: Nieuwstraat 16,4331 JL Middelburg Gelegenheid om afscheid van 8ea te nemen op vrijdag 11 juni van 20.00 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Viissingen. We willen 6ea herdenken op zaterdag 12 juni om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de crematie zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot informeel samen zijn. Lieve 8ea Zoveel jaren, zoveel gedeeld. Rust zacht. Annette Mastenbroek Floor Kaptein Cesar Kaptein Na een ernstige ziekte is overleden onze nicht Jo de Pagter Uit aller naam: Mevrouw H. de Pagter Westkapelle, juni 2010 El Q0| Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze collega Ab Spaeter Wij zijn geschokt en verdrietig en hoewel we ons nog maar nauwelijks realiseren wat er gebeurd is, weten we nu al dat we Ab erg zullen missen. Hij was een toegewijde collega met veel inzet voor onze school, zijn deelnemers en collega's. Op hem konden we altijd een beroep doen. Wij wensen Ab's vrouw en familie heel veel sterkte, moed en ondersteuning in de moeilijke en droevige tijden die nu zullen aanbreken. We gedenken Ab met warmte en respect. Deelnemers, directie en personeel ROC Zeeland, Maritiem Instituut De Ruyter De Ruyter Training en Consultancy Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze docent en mentor, Ab Spaeter In de leeftijd van 57 jaar Wij wensen familie en vrienden veel sterkte om dit verlies te dragen. Namens klas 1Mb, Jeffrey Vincent David Maaike Robert Reinout Dico Tim Marco Len Frank Jeroen RECTIFICATIE Veilig in Jezusarmen Veilig in Jezushart Joh. de Heer 523 Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij tijdens haar leven ons heeft omringd, delen wij verdrietig mede dat is overleden onze moeder, schoonmoeder en oma Elizabeth Martina Vos-Louwerse sinds 19 oktober 2005 weduwe van Jan Vos A Grijpskerke, 4 juli 1932 t Viissingen, 8 juni 2010 Middelburg: Els Bart en Rachel Lenny en Martijn felle en Arnoud Meliskerke: Jacobus en Jacqueline farno, Marissa Middelburg: Adrie en Petra Danielle, Natasja Familie Vos Walcherseweg 239 4334 SH Middelburg Onze moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bach weg 2 te Middelburg. De dienst van Woord en Gebed, welke geleid wordt door ds. S.N.D. Francke, zal worden gehouden in de Hofpleinkerk te Middelburg zaterdag 12 juni om 10.30 uur. Voorafgaand aan de dienst is er nog gelegenheid tot afscheid nemen van 10.00 tot 10.30 uur in de kerk. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Grijpskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zondanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 41