Piekeren en dobberen op de 321 sport Triatlon op nieuwe. Frederique van de Velde loop- en fietspaden in halve finale Kapelle f 1 EUROPEES KAMPIOENSCHAP j24 1. Op de derde dag van de Europese titelstrijd in de j24-klasse is het zoeken naar wind. Er worden maar twee races gevaren. Hans Dekkers mist Delta Tour Zeeland Badmintonster Audina werkt aan rentree Trainer Benitez rond met Internazionale Peelanderloop wint aan populariteit woensdag 9 juni 2010 B 4. r - - De wedstrijdorganisatie verplaatst de boeien tijdens één van de EK-races. Het is voortdurend zoeken naar de wind op de Oosterschelde. foto Ronald den Dekker 1 IJZENDIJKE Wielrenner Hans Dekkers uit IJzen- dijke kan niet meedoen aan de Del ta Tour Zeeland, die morgen be gint en tot zondag duurt De 28-jari- ge Zeeuws-Vlaming van Land bouwkrediet kampt nog altijd met een virus in zijn lichaam, waar door hij al sinds maart langs de kant staat. Dekkers had graag aan de Delta Tour Zeeland meegedaan. De derde etappe komt door IJzendijke. - NIEUWEGEIN Mia Audina gaat in Maleisië wer ken aan haar comeback. De bad mintonster verhuist vandaag voor lopig naar het Aziatische land. Ze hoopt daar weer volledig fit te wor den om vervolgens aan wedstrij den te kunnen meedoen. Audina beëindigde in 2006 haar loopbaan. Ze won in 1996 en 2004 zilver op de Spelen. Ze heeft zich doel gesteld in 2012 nog een keer mee te doen. MILAAN De Spaanse trainer Rafael Benitez stapt van de Engelse Premier Lea gue over naar de Italiaanse Serie A. De voormalige coach van Liverpool gaat aan de slag bij Internazionale, de club van international Wesley Sneijder. De voorzitter van Inter, Massimo Moratti, maakte de aan- stelling van Benitez gisteravond be kend. Benitez was sinds 2004 in dienst van Liverpool. KAMPERLAND Drie jaar geleden vond Tisha Abuijs dat er op Noord-Beveland een loopwedstrijd gehouden moest worden: de Peelanderloop. Voor de vierde editie van zondag hebben zich in de voorinschrijving al meer deelnemers gemeld dan in de afgelopen jaren. Het parkoers gaat door het bos, over de Veerse Gatdam en het strand. De start is bij het Waterskicentrum Schots man in Kamperland. De start van de vijf, tien en vijftien kilometer is om 12.00 uur. ww.pzc.nl/wkvoetbal Verslaggever en blogger Barry van der Hooft voelt (nog) geen gevaar in Johannesburg MEEST GELEZEN 1GPC heeft selectie rond 2. Brazilië en Engeland doorstaan test 3. Robben denkt snel weer fit te zijn STUUR UW TIPS NAAR spqrt@pzc.nl De sportredactie is ook telefonisch te bereiken: 0118-434040 VLISSINGEN - Het Waterschap Zeeuwse eilanden sluit het project Zwakke Schakels feestelijk af op woensdagmiddag 30 juni in de om geving van het Nollestrand. Aangezien je in deze omgeving kunt zwemmen, fietsen en lopen is in overleg met Antony van den Berg van Loopgroep Zeeland beslo ten om twee kleine triatlons te houden. De wat gevorderde atleet kan om 14.10 uur start bij het kunstwerk op het Nollestrand voor 500 meter zeezwemmen, 10 kilometer fietsen en 5 kilometer lo pen. De mensen die zoiets willen proberen kunnen een kwartier la ter aan de slag met 250 meter zee- zwemmen(of zeelopen), 5 kilome ter fietsen en 2,5 kilometer lopen. De laatste twee onderdelen van de triatlon gaan over de nieuw aange legde loop- en fietspaden richting Westduin. Deelname is gratis, maar voorin schrijving is wenselijk. Zie voor verdere gegevens: www.wze.nl/ nolle-westduin. Aangezien de orga nisatie dan toch al op poten staat, houdt de Loopgroep Zeeland 's avonds om 19.30 uur een trimloop vover 5 kilometer en 10 kilometer met na-inschrijven en start bij Pantha Rhei. Voorinschrijven is gratis, na-inschrijven 2,00 euro. Zie ook www.loopgroepzeeland.nl door Sven Bakker KAPELLE - Bij het Accon AVM Ka pelle Open heeft Frederique van de Velde met veel moeite de halve finale bereikt in de derde categorie van het vrouwenenkelspel. De als tweede geplaatste Van de Velde uit Kapelle vocht zich in drie sets langs Jantien Bruijnzeel: 5-7 6-3 6-3. Van de Velde nam een voorsprong in de eerste set, maar zag alsnog Bruijnzeel langszij komen. Dat leek ook even te gebeuren toen Van de Velde met 4-1 voorstond in de derde set, maar op 4-3 maakte zij het alsnog af met 6-3. In de halve eindstrijd ontmoet de Kapelse de winnaar van de partij tussen Laurelle van Tilburg en Vic ky Hermans. In de bovenste helft van het schema spelen Caro Schui- tema en Michele Dane tegen el kaar, evenals Silvana Bauer en Esmee Vleugel. Bij de mannen in de 3 schaarde Harold Schipper zich tot de kwart finalisten door met 6-3 7-5 van Emiel Gideonse te winnen. In het gemengddubbelspel 3 slaagden Brian Dijkstra en Marjan Gan seman er niet in de finale te be reiken. Zij verloren met 2-6 5-7 van Gijs Kerremans en Michele Da ne.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 88