woensdag 9 juni 2010 Khalid Boulahrouz Verdediging Geboortedatum 28-12-1981 Club VfB Stuttart Kun je op elke plek achterin om een boodschap sturen. Teleurstel lend seizoen gehad, maar kracht en doorzettingsvermogen zijn belang rijke wapens voor Oranje. Edson Braafheid Verdediging Geboortedatum 08-04-1983 Club Celtic Ging vol idealen naar Bayern, maar eindigde het seizoen op de bank bij Celtic. Moet snel naar een club waar hij speelt, anders zit zijn inter landloopbaan er voorlopig op. John Heitinga Verdediging Geboortedatum 15-11-1983 Club Everton Wil graag in het centrum spelen, zal er normaliter ook wel terechtko men. Is bij het rechtlijnige Everton beter op zijn plek dan bij het meer verfijnde Atletico Madrid. Gregory van der Wiel Verdediging Geboortedatum 03-02-1988 Club Ajax Back die het liefst aanvalt en eigen lijk niet zo van verdedigen houdt. Als hij zijn defensieve taken ook leert waarderen, kan hij door groeien naar de top van Europa. Stijn Schaars Middenveld Geboortedatum 11-01-1984 Club AZ Leek ooit Oranje's schakelspeler te worden nadat hij in 2006 prima de buteerde. Ontwikkeling zette zich mede door blessures niet door. Lijkt toe aan een nieuwe prikkel. Mark van Bommel Middenveld Geboortedatum 22-04-1977 Club Bayern München Is op zijn positie inmiddels van Eu ropese klasse. Hij is de man die de knoppen bedient en het tempo be paalt. Nederland heeft meer te bie den dan de Grote Vier alleen. Nigel de Jong Middenveld Geboortedatum 30-11-1984 Club Manchester City Heeft ambitie beste balafpakker van Europa te worden. Moet zich le ren beheersen, zinloze tackles op het middenveld hebben niets met onvoorwaardelijke inzet te maken. Wesley Sneijder Middenveld Geboortedatum 09-06-1984 Club Internazionale Moet ego onder controle houden. Er zijn weinig spelers die een bal zo snel kunnen aannemen en met on gekende precisie kunnen transpor teren naar het beoogde doel. Dirk Kuyt Middenveld en voorhoede Geboortedatum 22-07-1980 Club Liverpool Bij elk groot toernooi is er discussie over hem, maar hij speelt bijna al tijd. Of dat dit keer ook opgaat zal blijken. Kuyt staat niet op het voor keurslijstje van Van Persie. Robin van Persie Voorhoede Geboortedatum 06-08-1983 Club Arsenal Uitgegroeid tot leider van Oranje. Na vele blessures op tijd klaar voor de grootste uitdaging in zijn loop baan. Heeft in zijn hoofd het kunst werk van Zuid-Afrika al klaar. Arjen Robben Voorhoede Geboortedatum 23-01 -1984 Club Bayern München Wat was hij goed dit seizoen aan de rechterkant. Dribbels, goals. Hij raakte in de laatste oefenwedstrijd echter geblesseerd en is nu in een race tegen de klok verwikkeld. Eljero Elia Voorhoede Geboortedatum 13-02-1987 Club HSV Handig om zo'n speler achter de hand te hebben als het elftal muur vast zit. Eljero Elia heeft de tech niek, de snelheid en de brutaliteit om iets te kunnen forceren. reageren? wk2010@wegener.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 57