Colofon O mensenlinq.nl Prof. Dr. Ir. JOHANNES DEKKER Anna Maria de Bock van de Vijver JfJ femjfklfl) Stefan Segers Ord&i'd UsfJLTixs/i woensdag 9 juni 2010 137 Veilig in Jezusarmen Veilig in Jezushart Joh. de Heer 523 Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij tijdens haar leven ons heeft omringd, delen wij verdrietig mede dat is overleden onze moeder, schoonmoeder en oma Elizabeth Martina Vos-Louwerse sinds 19 oktober 2005 weduwe van |an Vos A Grijpskerke, 4 juli 1932 t Vlissingen, 8 juni 2010 Middelburg: Els Bart en Rachel Lenny en Martijn felle en Arnoud Meliskerke: lacobus en Jacqueline Jarno, Marissa Middelburg: Adrie en Petra Danielle, Natasja Familie Vos Walcherseweg 239 4334 SH Middelburg Onze moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bach weg 2 te Middelburg. De dienst van Woord en Gebed, welke geleid wordt door ds. S.N.D. Francke, zal worden gehouden zaterdag 12 juni om 10.30 uur. Voorafgaand aan de dienst is er nog gelegenheid tot afscheid nemen van 10.00 tot 10.30 uur in de kerk. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Grijpskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zondanig te beschouwen. "De Heer was haar Herder" Onverwacht is onze lieve zus, schoonzus en tante overleden Bets Vos-Louwerse Het doet ons verdriet en wij zullen haar erg missen, maar we zijn dankbaar voor alle genegenheid, medeleven en zorg die wij van haar mochten ondervinden. Jan Louwerse Krijn en Marrie Louwerse Marten en Hanneke Louwerse Leijn en Clementine Louwerse en kinderen Bedroefd zijn wij om het heengaan van onze lieve schoonzus en tante Bets Vos-Louwerse Middelburg: Chris Vos t Jo Vos-Harpe Middelburg: AdriVos Tiny Vos-de Lange Oost-Souburg: Sien Tevel-Vos JanTevel f Neven en nichten Tijdens ons oppas bezoek in Frankrijk is geheel onverwachts overleden mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en onze allerliefste opa van de wereld |ohannes Stephanus Maria de Vries - Jan - Vlissingen 8 juli 1939 Ecquevilly (Frankrijk) 5 juni 2010 Vlissingen: Ina de Vries-van den Berg Ecquevilly: Frankrijk Jeanin Ipenburg-de Vries Roderick Ipenburg Charlotte Thomas Bangkok: Thailand Joep de Vries Maryon de Vries-Maas Naomi Ruby Groen van Prinstererlaan 104 4384 CK Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Jan op vrijdag 11 juni van 11.15 tot 11.45 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend vindt om 12.00 uur de afscheidsdienst plaats in voornoemd uitvaartcentrum. Na afloop van de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Na ruim 45 jaar trouwe vriendschap zullen wij hem niet vergeten Jan de Vries Ina, we zijn er voor je. Wim en Nel de Kok PU Je d Op 5 juni 2010 is overleden mijn echtgenote, onze lieve, heel zorgzame moeder en trotse oma Lena Pieternella Wisse geboren op 9 mei 1927 te Wissenkerke. J.B.P. Hoebé Marjan en Hans Palm-Hoebé Elske en Dick Kuijt-Hoebé Jolanda Hoebé en Kees Bos en kleinkinderen. Correspondentieadres: Houtduif 6 3481 DC Harmeien De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 12 juni om 11.30 uur in crematorium Den en Rust, Frans Halslaan 27 in Bilthoven. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Na een rijk en zinvol leven, heeft onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van Hanny Koomen, voorheen getrouwd geweest met Tiny v Heivoort, Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw, het tijdelijke met het eeuwige verwisseld. 's Heerenhoek Wageningen 26 november 1925 5 juni 2010 Goes: H. Dekker D.A. Dekker-Beukema Velp: C. Caspers-Dekker Oosterhout: M. Dekker-Kloosterman Neven en nichten Correspondentie adres: Mevr. H.M.A. Dekker-Koomen Gen. Foulkensweg 337 6703 DN Wageningen SOTTO VOCE Zoveel soorten van verdriet, ik noem ze niet. Maar één, het afstand doen en scheiden. En niet het snijden doet zo'n pijn, maar het afgesneden zijn. Vasalis Na een ziekbed van enkele maanden is van ons heen gegaan mijn man, mijn broer, onze zwager, onze neef Pieter Niko Theo Zuijdweg oud docent, -beroepskeuzeadviseur, politiek historicus Asten, 31 juli 1939 West-Souburg, 3 juni 2010 West-Souburg: E. Wolf Vlissingen: N. R. Zuijdweg Hoofddorp: J. J. Wolf Nessersluis: A. Post Goes: W.H.Wolf Wilhelminadorp: J. ten Klooster Herbrechtingen (Did): Familie W. Keiier Oberkochen (Did): Familie E. Rothenburger Langenau (Did): Familie G. Gerlach Filips de Goedebaan 11 4386 CT West-Souburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Dankbetuiging Voor uw blijk van medeleven tijdens het plotselinge overlijden van mijn lieve vrouw onze zorgzame moeder en oma betuigen wij onze oprechte dank Westdorpe George de Bock kinderen en kleinkinderen Daar het ons niet mogelijk is eenieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen tijdens de periode van haar ziekte en na het overlijden van mijn zeer geliefde vrouw, onze zeer geliefde moeder, oma en overoma Johanna Dina Wilhelmina Verschuure-van Noorden willen wij u langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. Uw medeleven in dit verlies hebben wij zeer gewaardeerd en is ons tot grote steun. J.L. Verschuure Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Krabbendijke, juni 2010 Lieve pappa en maatje Stefan Wij waren jou meisjes, wij waren jou prinsesjes. Jij was onze pappa en ons maatje Jij was onze held en onze trots Jij kan nu niet meer hardop zeggen: "jullie zijn mijn meisjes" Maar wij kunnen nog wel steeds hardop zeggen: "Jij bent nog steeds onze pappa en ons maatje" onze trots, onze held" Lieve pappa en maatje, na al die jaren missen wij je nog zo,en houaen van blijft voor altijd. Dikke kus, Mariël, Laureanne en Judith 09-06-2000 09-06-2010 .«"An ERZORGING Peter Butler Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 39