36 Ifamilieberichten woensdag 9 juni 2010 C) fnensentinq.nl "De Here is mijn Herder mij ontbreekt niets. Heden is op 87-jarige leeftijd overleden mijn lieve man, vader en "ouwe opa" Leendert Hendrik Dekker echtgenoot van Laurina Dommisse Koudekerke, 7 januari 1923 Vlissingen, 8 juni 2010 Vlissingen: L. Dekker-Dommisse Middelburg: André en Beppie Dekker Middelburg: Wilma en Pascal Tieman Demi, jordy Verpleeghuis "Ter Reede" Vlissingen Met dank aan alle personeelsleden van Verpleeghuis "Ter Reedevoor de goede verzorging. Correspondent iead res A. Dekker Van Citerstraat 39,4333 KT Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 11 juni van 19:00 tot 20:00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. De rouwdienst zal worden gehouden op zaterdag 12 juni om 10:45 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve vriendin en oud-collega Nanne Overbeeke Wij zullen haar in liefdevolle herinnering blijven gedenken en wensen Leo, Pieteren Lennart veel sterkte toe. fopie, Willy, Herma, Nell en Olga Samen Laten we elkaar bij de hand nemen en elkaar leiden in ons zoeken naar het huis van vrede diep in onszelf Elisabeth Kiibler-Ross Onze lieve, krachtige en kleurrijke mama, schoonmoeder en oma is begonnen aan haar volgende reis Johanna de Pagter *Westkapelle, 01 juli 1952 tMiddelburg, 07 juni 2010 Heieen en Michiel Olivier Jaap en Sanne Hanneke en Milko Prins Johan Frisostraat 12 4332 VB Middelburg Johanna is thuis. De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 12 juni om 10.15 uur in de Koorkerk, Koorkerkhof 2 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 't Witte Paart, Dam 33 te Middelburg. Mama hield van kleur. Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze oudste zus, schoonzus en tante Johanna de Pagter dochter van: Adriaan de Pagter t en Wilhelmina de Pagter - Roelse t Korrie Mesu - de Pagter Piet Mesu Daan de Pagter Poula de Pagter - van Alphen Hennie van de Sande - de Pagter Rinus van de Sande Jos de Pagter Neven en nichten We wensen de kinderen alle kracht en sterkte toe. We zijn bedroefd om het overlijden van onze lieve nicht Johanna de Pagter Dochter van Arre en Mientje de Pagter-Roelse t Ooms, tantes, neven en nichten Familie Roelse Westkapelle Wat was is niet weg Ooit gaat nooit nimmer voorbij Wij, jij blijft ons bij Wij zijn verdrietig over het overlijden van Johanna de Pagter en wensen allen die haar lief hadden en waren veel sterkte met het verlies van deze bijzondere vrouw John Jaspers Conny Boersma Steeds op zoek naar de waarheid, Heer Steeds op zoek naar de liefde, Heer Steeds op zoek naar de eenheid, Heer O geef mij kracht. Op maandag 7 juni is overleden onze vriendin Jo de Pagter Nellie en Piet Hengst Jopie Lievense-Lous Aller Augen warten aufdich, Herre" Lieve Johanna we willen dit lied voor je blijven zingen. Rust zacht Je koor, Tourdion En nu, wat verwacht ik, o Heere? Mijn hoop, die is op U. Psalm 398 Oprecht dankbaar voor haar liefde en zorgen gedurende haar lange leven, laten wij u bedroefd weten dat God tot Zich heeft genomen onze lieve moeder en oma Fran9oise Pols-Dees sinds 6 december 1976 weduwe van Abraham Pols in de hoge leeftijd van 101 jaar. Digna Kole-Pols Nout Kole ~in herinnering- Hans en Anja Ab en Iris en kinderen Goes, 7 juni 2010 Zorgcentrum Rehoboth. Correspondentieadres: Oosthavendijk 55,4475 AB Wilhelminadorp De rouwdienst wordt D. V. zaterdag 12 juni om 11.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molênlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 10.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in genoemd gebouw gelegenheid tot condoleren. Liever geen bloemen. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum Rehoboth te Goes voor alle goede zorgen en aandacht aan haar besteed. Nobody knows where you are, how near or how far. Verdrietig en verslagen delen wij u mede dat geheel onver wacht is overleden mijn lieve man, zorgzame zoon, broer, vader en opa Abraham Spaeter Ab Westkapelle, 6 januari 1953 I" Oost - Souburg, 5 juni 2010 Oost - Souburg: Maureen Spaeter - Skelchy Oost - Souburg: J. A. Spaeter - Verburg Vlissingen: Marianne en Cor Amsterdam: Leonie en Remco Janna, Feike J. I. Sandersestraat 12 4388 EE Oost - Souburg De afscheidsdienst zal gehouden worden donderdag 10 juni om 13.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum H. jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het voornoemd uitvaartcentrum. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn we door het overlijden van Johanna de Pagter Moeder van onze lieve vriendin Hanneke We wensen Hanneke Milko, Heieen Michiel en Olivier, Jaap Sanne en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Christien, Renée Niels, Jorien, Renée Niels, Marije )unny. Nadien, Jojanneke Thijs, Iris Timo, Gisella in herinnering, Monique Justin Intens verdrietig, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij mee dat bij het aanbreken van een nieuwe dag rustig is heengegaan ANNA VOORBACH - BROBBEL Anneke Vlaardingen, 8 augustus 1935 Hilversum: Middelburg: Goes: Hilversum, 6 juni 2010 Karei Voorbach Jacqueline en Feiko Karei en Jeannette Sven, Anne, Mirre en verdere familie Vermeerlaan 13b 1213 EA Hilversum telefoon: 035-6217467 Anneke is thuis. Gelegenheid tot afscheid nemen op afspraak. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 14 juni 2010 om 12.30 uur in de aula van Crematorium Den en Rust, Frans Halslaan 27.te Bilthoven. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Nadere informatie over deze uitvaart vindt u op: wicnu.persoonlijkrequiem.nl. U logt in met de naam: Voorbach en met toegangscode: BB51B7. Tevens kunt u hier een herinnering of condoleance plaatsen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38