A 35 Rinus Paauwe Mien Dekker Magda v Maria Magdalena Bruël (J) (Ilenseni.inq.nl JuLillluifi woensdag 9 juni 2010 Op 10 juni 2010 is het 50 jaar geleden dat en elkaar het ja-woord gaven. U kunt ons feliciteren op zaterdag 12 juni tussen 16.00 en 17.30 uur in Party centrum Schoudee.Schoudeeweg 1 te Wemeldinge. 10 juni 2010 Dag lieve We zullen je missen op Tulp Als je ouder wordt en niet meer weet wie je bent Als je ons ziet maar niet meer herkent dan hopen wij datje nu de rust is gegeven Riet, Jo, Tannie, Marga, Mattie, Sjuul, Hans, Jan, Sarie, Monique, Jolien, Hannie, Raymond, Johan, Renata, Ans, Marielle, Leunie, Ingrid, Marian Stichting Zuidwester, Goes Tulp "Ik heb een mooi leven gehad" In dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze vader en onvergetelijke opa (an Cornelis Hanse A 7 juli 1932 Brouwershaven t 7 juni 2010 Brouwershaven, Lies Hanse-Duym Nieuwerkerk a/d IJssel, Niels Hanse Irene Hanse-Zwaak Fleur Brouwershaven, Peter Hanse Debby Hanse-Verbeek Twan Paula Houten, Robbert Jan Hanse Alice Hanse-de Lange Jasmijn Ralph Haven Zuidzijde 28 4318 Al Brouwershaven De afscheidsplechtigheid zal worden gehouden vrijdag 11 juni om 10.30 uur in het crema torium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Na jarenlange vriendschap is van ons heen gegaan (an Hanse Wij wensen Lies, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Brouwershaven: Aldert en Lidia Zevering Thea Bakker Nellie Drijgers Phlip en Dien van Ast Verdrietig geven we kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Hans Blommaert in de leeftijd van 64 jaar. Renesse: Gusta Dalebout-Blommaert Piet Dalebout Zierikzee: Tineke Meerdink-Blommaert Wim Meerdink Middelburg: Hanneke Fooy-Blommaert Peter Fooy En kinderen Leiden, 4 juni 2010 Niet alles is voorbij Je blijft bij ons Door wie je was en wat je zei en wat je voor ons hebt betekend Liefs, Irma Omringd door allen die haar lief waren is, na een kortstondige ziekte toch onverwachts van ons heengegaan - Magda - 14 september 1943 3 juni 2010 Irma en Jan van Haneghem Patricia en Robbert Mare en Sanne Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van "Zuidwester", afdeling Tulp voor de liefdevolle verzorging en begeleiding. Correspondentieadres: Irma van Haneghem Noordstraat 6, 4454 AP Borssele Magda is in bijzijn van haar dierbaren in besloten kring begraven. Diep bedroefd om het grote verlies, maar vervuld met dankbaarheid voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een leven van moeite en zorg door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve moeder en oma Johanna de Bruine-Stouten sinds 24 mei 1992 weduwe van Johannes de Bruine in de leeftijd van 75 jaar. Oosterland: Adry de Bruine-de Bruine in liefdevolle herinnering Jolanda en Marcel Yornn, Remy Eline Johan en Dirja Ina Stouten-de Bruine Wim Stouten Anneke en Mark Johan de Bruine Sandra de Bruine-Verwijs Marije en Michel Milan Angela Sjanie Otte-de Bruine Kees Otte Janita Peter Jos Arjan 'Zwaar valt ons dit verlies' 6 juni 2010 Groenepoort 9 4307 AA Oosterland Onze moeder en oma is thuis opgebaard, waar gelegenheid is tot condoleren D.V. woensdag 9 juni van 19.00 tot 21.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrijdag 11 juni om 10.00 uur in dorpshuis "Oosterhof", St. Joostdijk 27 te Oosterland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Oosterland. Na de begrafenis is er tevens gelegenheid de familie te condoleren in "Oosterhof". Mochten wij u vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 37