Ongekende wijnstunt PZC 5 daagse autovakantie Sauerland op=op Beperkte voorraad: www.pzc.nl/webwinkel Schitterende Chablis voor spotprijs Venuehotel am Kurpark in Willingen www.pzc/webwinkel "0*7^ Geen 1-pers. kamer toeslag! woensdag 9 juni 2010 17 WIJNWINKEL categorie Wijnen We hebben een spectaculaire aanbieding voor u weten te bemachtigen die grenst aan het onvoorstelbare: de schit terende Chablis van Les Bellaudes uit 2009 voor 6,95! Witte Bourgognes staan internationaal bekend als de meest verfijnde wijnen ter wereld. Deze wijnen, gemaakt van 100% Chardonnay, brengen menig wijnliefhebber in verroering. Binnen de Bourgogne is de Chablis zonder twijfel de meest populaire wijn. Kenmerkend voor deze wijn is de frisse zuivere geur van bloemen. Les Bellaudes - Chablis AOC 2009 Een schitterende Chablis met een fris en verfijnd karakter. Typische Chardonnay-geur met nuances van bloemetjes en noten. Volle, droge en frisse smaak met duidelijke indrukken van citrus, groene appel en perzik. Lange, frisse afdronk. Let op! beperkte voorraad dus op=op. Geen verkoop aan handelaren. Alleen normale hoeveelheden voor particulier gebruik. Adviesprijs11,95 Lezersprijs €6,95 Betalen en bezorging De levertijd bij bestelling met de onderstaande bon is 10 werk- dagen.Levertijd bij bestelling via onze webwinkel is 5 werkda gen. Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. Bij vragen over uw bestelling kunt u bellen met de Klantenser vice op telefoonummer: 0900 - 2021352.(€ 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per e-mail door te geven. 1 BON CHABLIS STUNT JUNI Hierbij bestel ik: (aantal) x dozen (6 flessen) Chablis a 6.95 per fles. OmOv GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING HANDTEKENING Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Webwinkel, ovv 'Wijnen', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Het Sauerland Is niet alleen populair in de winter echter ook in de zomer is hiervan alles te doen. Op slechts 250 kilometer gelegen van Eindhoven en Arnhem dus ideaal voor een korte vakantie! Heerlijk genieten van een schitterende natuur, uitgestrek te wandelpaden, fietsroutes en nog veel meer. Liefhebbers van rust, natuur, wandelen en fietsen komen hier helemaal aan hun trekken. Speciaal voor u als lezer van deze krant hebben wij in samenwerking met Venuehotel am Kurpark Willingen een speciale aanbieding samengesteld. Venuehotel Willingen Het charmante Venuehotel am Kurpark hotel ligt zeer centraal aan het kuurpark op loopafstand van het levendige stadje Willingen. Het hotel beschikt over een gezellig restaurant, gezellige bar en prachtig gelegen zonneterras. U kunt gebruik maken van de sauna-afdeling of u kunt zich heerlijk laten verwennen in de beautyafdeling van het hotel. Het charmante hotel is de ideale uitvalbasis voor een heerlijk verblijf in deze afwisselende regio. Willingen beschikt over tal van faciliteiten, zoals een lagune-avonturenzwembad (met speciale kinder afdeling), een skate- en tennisbaan en een sprookjes- annex wildpark, allemaal op loopafstand van het hotel. Verder beschikt Willingen over gezellige winkels en kunt u heerlijk genieten op een van de vele terrassen. Tip: bezoek het avonturenpark Fort Fun in Bestwig! Een leuk dagje uit voor het hele gezin (zie ook www.fortfun.de), of Schloss Arolsen, het geboortehuis van Koningin Emma. Inhoud: 3 overnachtingen in een moderne hotelkamer 2 x uitgebreid ontbijtbuffet 2 x diner (menu) gratis gebruik sauna en stoombad 4e nacht inclusief ontbijt gratis! Aankomst dagelijks tot 30 september 2010 op basis van beschikbaarheid en op basis van eigen vervoer. Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met Future Travel 040 - 232 6112, of e-mail naar wegener@futuretravel.nl Prijs* 199,- per persoon in 2-persoons kamer Toeslag comfortkamer 20,00 per persoon Toeslag familiekamer 40,00 per persoon Kinderen tot en met 11 jaar gratis bij de ouders in familiekamer, 12-15 jaar 80,- per kind (familiekamers dus altijd met toeslag). Kinderen in eigen kamer (minimale bezetting 2 kinderen) 50% korting! categorie reizen hotelovernachtingen E

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 17