Colofon mm BMrtiftürmaTriu de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 28 I familieberichten dinsdag 8 juni 2010 fI1ensenlinq.nl Een verlies maar niet verloren voor altijd in gedachten een herinnering van liefde aan iemand waal-mee je lacht Nanne een laatste groet Willy Melis Jos en Anneke Staps en kinderen Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve buurvrouw en vriendin N arme Wij wensen de familie veel sterkte toe Marino en Martha Henk en Jannie Jan en Mieke Sabrina Jacqueline en Mark Huug Wouter en Anneke Mari Ad en Nico lien Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom Jaap Rentmeester echtgenoot van Clazien de Jonge in de leeftijd van 83 jaar. Uit aller naam: Familie Rentmeester Familie de Jonge Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven verdreven, blijf je in onze harten leven. Zo geschrokken, zo onwerkelijk is het plotselinge overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Petrus Bernhard Verhage Piet Groede, 22 mei 1926 t Antwerpen, 4 juni 2010 E.S. Verh age-Verst raete Els en Guido Geeraert-Verhage Suzanne, Rebecca Peter en Florentine Verhage-Sandberg Lisette, Elvira Van Steveninckstraat 31 4388 CE Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 9 juni van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst zal op donderdag 10 juni om 14.00 uur worden gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang- ruimte aldaar. Onverwacht is overleden onze zorgzame en altijd meelevende broer, zwager en oom. Piet Verhage Wij wensen Betsy, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Kees en José Bruggeman René en Carin Bruggeman Simone en Francine Leo en Sandra Bruggeman Eva, Lara en Floris Zaterdag is onverwachts overleden onze lieve vriend Rini van de Weel Wij wensen Theuni, kinderen en kleinkinderen en familie veel sterkte in het dragen van dit verschrikkelijke verlies Wij waarderen Rini om zijn trouw, hulpvaardigheid en fijne vriendschap. We hebben veel respect voor de wijze waarop hij zijn ziekte heeft gedragen Doeke en Hilde René en Jeanne Wout en Theuni Johan en'Kitty Mieke en Leo Martin en Henny Guus en Sarina Vlissingen, 5 juni 2010 Jan en Corrie Hans en Jeanet Joop en Shirley Patrick en Nina Mark Irene Ruud en Gisela De eeuwige God is u een woning, en onder u zijn eeuwige armen. Deut. 33:27a Diep bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat, na een geduldig gedragen lijden, door de HEERE tot Zich is genomen mijn innig geliefde vrouw, onze zeer zorgzame moeder en lieve oma Adriana Janna van Westen-Schrijver echtgenote van Marinus van Westen in de leeftijd van 73 jaar. Goes: M. van Westen Sliedrecht: Janny van Westen William Robert en Leoni Goes: Jan van Westen Goes: Coby en Guiljam van der Schelde-van Westen Jurrian, Adaja en Maikel Kats: René van Westen en Linda Kik 6 juni 2010 Oranjepad 14 4461 TP Goes Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op D.V. donderdag 10 juni van 19.30 tot 20.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gra venpolder. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. vrijdag 11 juni om 13.00 uur in "De Levensbron", Mansholtlaan 1 te Goes, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in "De Levensbron" nog gelegenheid tot condoleren. Op Zijn tijd nam de Heere, na een langdurig en geduldig gedragen lijden, tot onze diepe droefheid uit ons midden weg, onze zuster, schoonzuster en tante Adriana Janna Schrijver echtgenote van Marinus van Westen in de leeftijd van 73 jaar Goes Kruiningen Goes Meliskerke 's-Gravenpolder 's-Gravenpolder 's-Gravenpolder 's-Gravenpolder 's-Heer Arendskerke Ritthem 's-Gravenpolder M. C. Verschuure-Schrijver A. P. Verschuure (in herinnering) C. Schrijver J. M. Schrijver-Snoep M. M. Schrijver-Boone (in herinnering) A. Schrijver C. N. Schrijver-Versluys (in herinnering L.C. Blok-Schrijver J. Blok J. L. Schipper-Schrijver W. Schipper M. J. Moens-Schrijver J. Moens J. A. Schrijver H. Schrijver-de Korne L. M. Schrijver C. Schrijver-Dekker A. P. Schrijver A.M. Schrijver-Woutersen M. H. Ovaa-Schrijver L. Ovaa (in herinnering) P. J. Schrijver A. Schrijver-Weststrate Neven en nichten De Heere sterke Rinus, de kinderen, kleinkinderen en de verdere familie en Hij heilige deze roepstem aan ons aller hart. Goes, 6 juni 2010, Ter nagedachtenis aan Jan Wouters die jarenlang actief betrokken was bij de H. Willibrordus- kapel in Domburg. Het Kerkbestuur van de H. Maria Parochie Walcheren, kern Petrus en Paulusparochie Middelburg Hierbij danken wij iedereen voor de vele blijken van mee leven, door fijne woorden, de mooie rozen en vooral de steun die wij mochten ontvangen bij het overlijden en de begrafenis van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Cornelis Arnoldus van Wanrooij Onze dank gaat ook uit naar de huisartsen, de 24-uurs zorg en het personeel van de thuiszorg ABTZ. Zonder hun hulp had Kees niet thuis kunnen blijven tot het einde. J. van Wanrooij-Loeve Harry, Yvonne en de kleinkinderen Familie Loeve Goes, 6 juni 2010 uitvaartverzorging REQUIEM Vraag vrijblijvend ons informatiepakket aan. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl REQUIEM uitvaartverzorging Voor een persoonlijke begeleiding. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Slufttijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-1700 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 30