Geduldig wachten op tochtje 141 zeeland Vechtpartij op Grote Markt PvdA in Borsele: stop met WCT Brandweerkorps Borssele eindigt als tweede Headline Nieuws Lezersprijs 14,95* www.pzc.nl/webwinkel Ü9 ISHBSj maandag 7 juni 2010 X BON Headline Nieuws Hierbij bestel ik(sets) x 'Headline Nieuws' a 14,95* exclusief verzendkosten van 2,95. Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 5 werkdagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.gHet is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail doorte geven. VOORLETTERSVOORNAAM NAAMOM OV ADRES POSTCODEPLAATS TELEFOONi E-MAIL GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIROREKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Headline Nieuws', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens Op alle Intormatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing, in het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan HEINKENSZAND - De PvdA-fractie in Borsele wil niet meer verder met de aanleg van de Westerschel- de Container Terminal (WCT), als er voor 1 december geen keiharde afspraken zijn gemaakt met een ex ploitant. Wethouder Marga Ver- mue, lid van het dagelijks bestuur van Zeeland Seaports, vindt 1 de cember nog geen 'fatale' datum. „Dat is slechts de houdbaarheids datum van de milieu effect rappor tage. Wij gaan nu nieuwe bedrij ven benaderen." Ook de meeste partijen in Provinciale Staten heb ben twijfels over de WCT. SINT PHIUPSLAND - Het brandweer korps van Borssele is zaterdag bij een brandvaardigheidstoets in Sint Philipsland tweede geworden ach ter het team uit Middelharnis. Bei de gaan door naar de tweede ron de, op 26 juni in Kapelle. Negen ploegen streden om een kwalificatie voor de volgende ron de. Zij moesten zich zo bekwaam mogelijk tonen bij een ongeval met beknelling, waarbij hulpverle ning door tal van hindernissen werd bemoeilijkt. Kapelle werd vijfde, Ovezande zesde en Hein- kenszand zevende. Het uiteindelijke doel is een plek in de landelijke finale (september). 3 dvd-box Exclusieve box met 3 Nederlandse speelfilms over bijzondere, opzien barende misdaadzaken die destijds prominent in het nieuws waren. Skin is een film geïnspireerd op de figuur van Nico B., de moorde naar van Kerwin Duinmeijer eind jaren zeventig. De Punt vertelt het verhaal van de treinkaping bij De Punt in 1977 door negen gewapende Zuid-Molukse.jongeren. Bloedbroeders is gebaseerd op de Baarnse moordzaak uit 1961, waarbij drie tieners een 14-jarige jongen doodden. Nederlands gesproken. Speelduur 262 minuten. Adviesprijs €24,95 •exclusief verzendkosten van 2,95 door Theo Giele GOES - Op de Grote Markt in Goes zijn zaterdagnacht drie aanhoudin gen verricht bij een vechtpartij. Daarbij waren 15 tot 20 personen betrokken. Een diensthond van de politie beet een 18-jarige Goese- naar in de schouder. Een 39-jarige man-uit Goes probeerde hond van de 18-jarige af te trekken. Hij werd met pepperspray in bedwang ge houden. De man verklaarde later dat hij niet in de gaten had dat het een politiehond was. Beide man nen werden, net als een 19-jarige man uit Yerseke, aangehouden. Ondanks de hitte kwamen zaterdag weer veel mensen af op de Open Havendagen. De rondvaarten door de haven waren ooi categorie DVD's en games Warm is het zeker op de plaats waar de bezoe kers aan de Open Havendag op de pendelbusjes stappen. De hit te weerhoudt er de mensen toch niet van om met duizenden naar het havengebied van Vlissin- gen-Oost te komen. Een strategi sche plek om nog even de kiezer te bereiken, denkt CDA-Kamerlid Ad Koppejan. Strategisch, maar wel heet, en dan biedt een christende mocratisch zonneklepje maar wei nig verkoeling. Of hij niet liever naar de Walcher- se kust was gegaan? „Aan het strand denk ik pas na 9 juni", al dus Koppejan. Aanspraak heeft hij wel, want door de drukte moeten mensen even wachten voor een plaatsje in de af en aan rijdende busjes. Fianne Erkens uit het Limburgse Landgraaf is door Ad Ova meege troond naar de haven. Ova werkt bij voor Istimewa Elektrotechniek regelmatig bij bedrijven in de ha ven Erkens: „We waren bij hem op bezoek. En hij vertelt altijd zo veel over de haven. We hadden nu de kans eens te gaan kijken. Ik kon Kinderen mochten zelf even voor brandweerman spelen. me er geen voorstelling van ma ken. Bij ons heb je geen havens, maar het is indrukwekkend." In een tent presenteren tal van on dernemingen uit de haven zich. De stand van C-Port staat goed in de belangstelling, vooral vanwege de flesjes water die er worden uit gedeeld. General manager Roel La- tuheru is tevreden over de op komst. „De Open Havendagen zijn belangrijk om je als bedrijven in de haven te laten zien en zo draag vlak te creëren in de omgeving." De ondernemers willen laten zien wat in de haven gebeurt. Voor de bezoekers is de open dag een buitenkansje om een kijkje te nemen in de haven. Of aan vrouw/man en kinderen te laten zien waar je dagelijks de kost ver dient. De Moord op JNjjfcj V K,rwin Porfier De Baarnse moordzaak

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 56