tweede Vestrock Salette pakken flink uit zeeland 15 1 Westdorpe, Hoek en La Hulst zaterdag tot een groot succes - Drie avonden wandelen voor hond en baas Volgepakte auto van toeristen gestolen Ruzie in verkeer Avondvierdaagse begint morgen Fietsers trappen ruim 15.000 euro bijeen Nu ook te bestellen als CAPPENDIJK TOYOTA maandag 7 juni 2010 Z AARDENBURG - Vandaag, morgen en woensdag houdt Hondenclub Aardenburg de jaarlijkse hon- den-wandeldriedaagse. Er zijn al 60 honden ingeschreven. De start is vandaag in het grensplaatsje Middelburg bij cafe de Tol, voor een grensoverschrijdende wande ling door de polders. Dinsdag is het vertrek bij EmTe in Sluis voor een stadswandeling rond de ves- tingswallen. Woensdag wordt ge start bij de kantine van de honden club voor een schelpenpad-wande ling. De start is telkens vanaf 19.00 uur. Er is een volwassen- en een puppyronde, van respectievelijk zo'n 7 en 3 kilometer. foto Mark Neeiemans CADZAND Duitse vakantiegangers zijn ernstig gedupeerd in Cadzand. Ze wilden zaterdagochtend terug naar huis rij den, maar ontdekten dat hun al vol- bepakte auto weg was. De wagen moet in de nacht van vrijdag op za terdag gestolen zijn. In de auto la gen ook rij- en kentekenbewijzen, aldus de politie. De bij een vakan tieverblijf aan De Lopinge in Cad zand gestolen wagen is een grijze Audi van het type A6 Avant met het kenteken GM-DH-353. door Edy de Witte WESTDORPE - Sport, spel en mu ziek waren dit weekend de belang rijkste ingrediënten van verschil lende festiviteiten in de regio. Dat vooral zaterdag de belangstelling overdag mede door het prachtige weer achterbleef bij de verwachtin gen kon de pret niet drukken. Zon dag gooiden een paar fikse regen buien bij een aantal activiteiten roet in het eten. De Graaf ]ansfeesten in Westdor pe kenden vrijdagavond al een swingende start met Kreekrock. Za terdag kreeg het dorpsfestijn een vervolg onder de noemer 'volks feest'. De invulling gebeurde met onder meer een rommelmarkt en braderie. Liefhebbers speelden kooivoetbal waarbij de nodige zweetdruppels vloeiden. De kids konden terecht bij een circusar tiest. 's Avonds feestte Westdorpe verder met live optreden van diver se bands. Zondag stond traditiegetrouw in het teken van kunst en cultuur. Dertig kunstenaars van diverse pluimage stalden vanwege de re gen ingepakt onder zeil hun werk uit. „Ook vorig jaar viel de tweede dag letterlijk in het water", zei Maurice de Vleeschouwer van de organisatie. „Een jammerlijke zaak. Dit kost ons natuurlijk geld. Hopelijk speelt deze inkomstender ving de voortzetting van de Graaf Jansfeesten geen parten." Activitei ten voor de kinderen werden ver plaatst naar de feesttent. Hoek vierde vanaf afgelopen don derdag al het 10-jarig bestaan van d'Oekse feesten. Jong en oud kwa men aan hun trekken. Het pro gramma bood voor elk wat wils. Het waterspel bij de zeskamp viel zaterdag zeker goed in de smaak. Op de terrasjes was het goed toe ven om ook het vochtgehalte op peil te houden. Het ritme van de slagwerkgroep Segura uit Maas tricht werkte als meedeiner aanste kelijk. Albert West zorgde zaterdag avond voor het slotakkoord. Hoeve La Salette van het Leger des Heils in Vogelwaarde pakte zater dag uit met het Hoevefeest. Naast een rommelmarkt, kinderanimatie en antieke tractoren was de vierde ronde van de Highland Games een publiekstrekker. Twaalf flink ge spierde deelnemers werkten zich in het zweet met onder meer ha mer- en kogelslingeren, boomstam werpen en steen stoten. „Ook voor onze 46 bewoners was het een genot", aldus teamleider Ange- lo de Bruijn van La Salette. Tijdens de Graafjansfeesten in Westdorpe konden kinderen zichzelf even circusartiest wanen. foto Mark Neeiemans het festival Vestrock in Hulst waren in het publiek alle 'ages' vertegenwoordigd. IJZENDIJKE De jaarlijkse avondvierdaagse in IJ- zendijke begint morgen. Deelne mers kunnen kiezen uit de afstan den vijf, tien en vijftien kilometer. De kortste afstand is ook geschikt voor rolstoelers. Het is mogelijk per dag mee te lopen. Alleen wan delaars die vier avonden meedoen, krijgen een herinneringsmedaille. Inschrijfformulieren zijn te verkrij gen door een mail te sturen naar a4daagse.ij@gmail.c0m. De start plaats is bij het Molenbolwerk. HULST Ongeveer 2500 fietsers pedaleerden zaterdag door de Oost-Zeeuws- Vlaamse polders met de Reynaert fietstocht van de Rotaryclub Hulst. De recreatieve tocht over vier af standen voor jong en oud bracht ruim 15.000 euro op. De Rotary steunt met de opbrengst sociale en humanitaire projecten. „Door het prachtige weer was de tocht een ongekend megasucces", aldus een zeer tevreden Hector Picavet van de Rotary. TERNEUZEN - Een Terneuzense bromfietser (64) is vrijdagavond in de Van Riebeeckstraat in Terneu- zen opgepakt, nadat hij een auto ruit had vernield. De automobilist (20) reed hem bijna aan, verklaar de hij, en hij zou bedreigd zijn. Bekijk de videobeelden van de eerste editie van Vestrock, zaterdagmiddag en -avond in Hulst, op de website. Executieverkoop 1. Vaart zetten achter Waterdunen 2. Volledig bepakte auto gestolen 3. Proef onkruidbestrijding stopt Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuidwest STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst TOYOTA enzine vanaf 18.350.- - Hybride vanaf 22.990,- Toyota Auns: ongeëvenaarde kwaliteit al vanaf €18.350,-. U hoeft er niet lang over na te denken. De keuze voor de Auris is een logische. Waarbij alleen het beste telt. En blijft tellen. Maak vandaag nog een proefrit. Kijk ook op toyota.nl voor meer Today informatie over de nieuwe Full Hybrid Auris. Tomorrow Toyota Gemiddeld brandstofverbruik: (EC692/2008A, 2004/3/EC) 3.8 L/100 km (26,3 km/L) t/m 6,6 L/100 km (15,2 km/L), CO^ 89 t/m 153 gr/km. TERNEUZEN Mr.F.J. Haarmanweg 58 s»ei 8" .k 4538 AS Terneuzen Tel. 0115-617751

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 49