Groningen Schiermonnikoog PZC PZC PZC KRAS King Pepper :X Vaderdag cadeautip 38 maandag 7 juni 2010 3-/4-/5-daagse autovakantie incl. verblijf, ontbijtbuffet en dagticket Schiermonnikoog |i§§8pl uil"1--■■■■■■I Geniet nu van de prachtige omgeving van Groningen! Speciaal voor u selecteerden wij het hotel Postillion Haren, gelegen op slechts enkele minuten rijden van Groningen stad. Ontdek wat de provincie Groningen allemaal te bieden heeft: de natuurparken, de historische dorpen en steden. Bij dit arrangement is een dagticket naar Schiermonnikoog inclusief, waar u kennis kunt maken met de bijzondere natuur op dit eiland. Deze autovakantie boekt u al vanaf slechts 49,- per persoon en is exclusief voor u, als lezer van deze krant, te boeken t/m 14 juni! Groningen en omgeving In de stad Groningen is genoeg te beleven! Groningen heeft veel bezienswaardigheden, met natuurlijk als bekendste trek pleister de 97 meter hoge Martinitoren. Daarnaast heeft de stad verschillende musea, zoals het Groninger Museum, het Scheepvaartmuseum en het Natuurmuseum. Het centrum van Groningen is knus, met een uitgebreid aanbod aan winkels, terrasjes en cafés. Vergeet u niet door de kleine straatjes als 'Oude Kijk in 't Jatstraat', de Folkingestraat en de Oude Ebbingestraatte wandelen. Hier bevinden zich aparte winkeltjes. De omgeving van Groningen heeft ook genoeg te bieden, zo kunt u bijvoorbeeld een bezoek brengen aan Pieterburen met de Zeehondencrèche. In het Nationaal Park Lauwersmeer kunt u heerlijk fietsen en wandelen. Zoals-u leest, Groningen is een zeer gevarieerde provincie: er gaat dan ook niets boven Groningen! Schiermonnikoog Bij dit arrangement is een dagtocht naar Schiermonnikoog inbegrepen. DitWaddeneiland heefteen afwisselend landschap dat voor het grootste gedeelte bestaat uit natuurgebied. U vindt op Schiermonnikoog duinen, strand, bossen, wad en polder www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (hotelovernachtingen) waar vele bijzondere vogelsoorten leven. Het gebruik van auto's op Schiermonnikoog is beperkt, u kunt dan ook bij aankomst van de veerdienst direct een fiets huren. Het uitgebreide net van wandel-, fiets- en ruiterpaden op Schiermonnikoog nodigt u uit om actief van de omgeving te genieten! Postillion Haren*** - Haren Ditcomfortabele hotel ligtop enkele minuten rijden van Groningen, ideaal om het Noorden en de Wadden eens te verkennen. Het hotel beschikt o.a. over een receptie met gratis kluisjes, draad loos internet (ca. 5,95 per uur), liften, bar, restaurant en terras. Tevens zijn bij de receptie wandel- en fietskaarten te verkrijgen. Aankomstdata LR 51.349 Iedere ma., wo., vr. en za. van 12 juni t/m 29 september Lezersprijs Juni Juli Augustus September 3 dagen v.a. 59,- v.a. 59,- v.a. €49,- v.a. 69,- 4 dagen v.a. 75,- v.a. 75,- v.a. 69,- v.a. 99,- 5 dagen v.a. 139,- v.a.€ 99,- v.a. 99,- v.a. 139,- •Prijzen zijn per persoon, op basis van 2 personen. Inclusief: verblijf in het 3-sterren hotel Postillion Haren, ontbijtbuffet, dagticket voor een overtocht naar Schiermonnikoog op een dag naar keuze. Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden, reis- en annuleringsverzekering, reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht) en toeristenbelasting 1,13 p.p.p.n. (verplicht, ter plaatse te betalen). Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel met KRAS.NL tel. 0900 - 9697 0,15 pm) o.v.v. reisnummer LR 51.349 Op 11 juni start het WK. Speel mee met je eigen team en ervaar het WK voetbal als nooit tevoren! Ga snel naar de website www.pzc.nl/ wkvoetbalspel en geef je op! Schrijf je in vóór 11 juni 15.30 uur om het gehele WK mee te doen. De winnaar ontvangt een reischeque t.w.v. 400,-. Kijk voor meer informatie op www.pzc.nl/wkvoetbalspe! De King Pepper is be perfecte pepermolen voor BBQ's en tuin feesten. Deze 72 cm lange honkbalknuppel is gemaakt van 100% beukenhout, vervaardigd uit de verantwoord beheerde bossen in Denemarken. Het ideale geschenk voor vaders, echtgenoten en vrienden! U slaat een absolute homerun! Materiaal: Beukenhout Afmetingen: H 72 cm Normaal €39,05 Lezersprijs 24,95* exclusief verzendkosten van 4,50 BON KING PEPPER Hierbij bestel ik (aantal) x de King Pepper a 24,95* (26094) exclusief verzendkosten van 4,50. Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 2 werkdagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. VOORLETTERS Om OV GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Wegener Woonwinkel om eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK/GIROREKENING HANDTEKENING vw.pzc.nl/woonwinkel Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Wegener Woonwinkel, Antwoordnummer 52001,3502 VB Utrecht. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle n Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing In het colofon van de krant e treft u nadere informatie aan. Puzzel ouderwets gezellig mee en maak deze week kans op de dvd over The Legend: Pelé Forever! Kijk snel op www.lekkerpuzzelen.nl WOONWINKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 42