Colofon SMWC de emotie... •Q-ÜP familieberichten ft Arnemuiden, 26 september 1932 Ad Mathilda Wisse lil ifenommi Wat blijft is Familieberichten (Il9nsenlinq.nl Zoveel moed getoond Zo intens gestreden Niet eens voor zichzelf Liefde was zijn reden Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en maatje, onze lieve pa^en trotse opa Marinus Cornelis van der Weel Rini Middelburg, 22 april 1946 Vlissingen, 5 juni 2010 Vlissingen: Theuny van der Weel - de Pan Middelburg: Yvonne en Edwin de Wolff Roos, Joost 's-Hertogenbosch: René en Wendy van der Weel Mees, Kaat Onze speciale dank gaat uit naar onze huisarts, dr. van Ouwerkerk. Puccinilaan 40 4384 NK Vlissingen De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op woensdag 9 juni om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Als u geen rouwkaart heeft onh'angen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Een Zoon Een Broer Een Zwager Een Oom Een mooi mens is gestorven Rinie van der Weel We zullen je heel erg missen C.M. van der Weel Ronald en Ellen van der Weel Liza en Dylan Iris Bij ieder afscheid valt een traan Omdat je iemand moet laten gaan Waar je zo aan bent gehecht Verdriet dat is een groot gevecht Intens verdrietig, maar met onuitwisbare mooie herinneringen aan zijn leven hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom Rini van der Weel in de leeftijd van 64 jaar. Jo en Hanny Dronkers John en Jacqueline Aron Glenn en Tiny Leijting Ferry en Bianca Ché Vlissingen, 5 juni 2010 maandag 7 juni 2010 Diep geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van Joëlle van Noppen oudleerling en moeder van Dana uit groep 3. Wij wensen familie, vrienden, maar in het bijzonder Dana heel veel sterkte toe bij dit verschrikkelijke verlies. Team, medezeggenschapsraad, ouderraad, Archipelschool de Branding, Raad van Bestuur Archipelscholen familieberichten 121 Lieve Dana Als tranen een trap konden vormen en herinneringen een brug dan klommen we met zijn allen naar de hemel en haalden jouw mama terug. Je klasgenootjes van groep 3 van Archipelschool de Branding: Mila, Angelika, Beatriz, Carla, Zouhaïr, Nancy, Jennifer, Ibrahim, Tim, Maaike, Ihab. Indy, Noëlle, Osman, Chrissy, Juriaan, Darryl, lulian, Haitam, Martin, Luuk. Ismigul, Berra, Rina, lamy, Damien, Kinsky Enige Algemene Kennisgeving Hierbij delen wij u mede dat plotseling van ons is heen gegaan, mijn zus, onze schoonzus en tante Johanna Onderdijk-van Belzen weduwe van IzaakOnderdijk t Arnemuiden, 5 juni 2010 Arnemuiden: Joost en Kathevan Belzen Noak en Annemarie; Britt, Sem Dien van Belzen-Verdonk Riet en Leen Mattie; Joshua Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van "Zorgstroomvoor de goede zorgen aan haar gegei>en. Correspondentieadres: Clasinastraat 33 4341 ER Arnemuiden Mijn zus is opgebaard in het Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar geen bezoek. De rouwdienst voor familie en belangstellenden wordt "gehouden donderdag 10 juni om 11.15 uur in het verenigingsgebouw "Rehoboth" van de Nederlands Hei-vormde Kerk te Arnemuiden. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Rehoboth". Geen bloemen. 7 juni 2009 éMSSSÊ MP*"*1 Uitvaartverzorging Tel. 0113-259966 www.uitvaartwisse.nl Overledenenzorg Tel. 0113-217060 www.overledenenzorg.net Iedere uitvaart uniek. Yarden Yarden Slager Uitvaartzorg Walcheren Wij zijn er voor iedereen! 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar. Voor algemene vragen 0800 1292 Voor het melden van een overlijden 0800 8192 Simon Slager Yarden Slager Uitvaartzorg Walcheren Coudorp 2 Slager Gedenkstenen 4455 Nieuwdorp (Zld) Tel. 0113 671 500 1rw.siagerg9denkstan0n.nl www.yarden.nl Vrijwillige Palliatieve Terminale Zorg Onze vrijwilligers bieden hulp in de laatste levensfase bij u thuis. Zij bieden u: tijd - aandacht - ondersteuning en praktische hulp Voor meer informatie: T 0113 - 277111 K. Kiezenberg coördinator VPTZ Aanvragen kunt u op werkdagen melden: 06 - 55 83 02 57 (08.30-17.00 uur) k.kiezenbero@smwo.nl www.smwo.nl onze hulp is gratis t'ftW é'i J amilieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar opwww.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Etienne Kreemers Geen kind is zo aanwezig dan 't kind dat wordt gemist Ik sluit mijn ogen, ik zie je voor me, ik hou je vast, wiegend in mijn armen zie ik jouw mooie gezicht, een lieve lach, een traan, een zucht..., zacht fluister ik je naam. Maar ik moet je weer laten gaan, want ik open mijn ogen en aanschouw de harde werkelijkheid. C' est la Vie, het is voorgoed voorbij. Maar ik neem je mee, met alles wat ik doe, jij bent voor altijd in mijn leven verweven. 28-10-1980 7-6-1998 Etienne, wij houden van jou Wim-Marian Raoul-Marleen 7 juni 2010 Geen dag uit onze gedachten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 23