Tygo Alberti Herman Gustaaf van Haelst O (iiens0niinq.nl maandag 7 juni 2010 familieberichten 119 Geboren zoon van Robin en Carolien Alberti 4 juni 2010 Zonnebloem 10 4631 AW Hoogerheide Moeder zijn is alles geven zorgen, lijdenliefde en leven. Moeder zijn is alles derven, alles.en tevreden sterven. Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat nog vrij onverwachts is overleden onze lieve en zeer zorgzame moeder, oma en overoma Pieternella Cornelia Beenakker-Breeweg sinds 23 juli 1997 weduwe van Adriaan Beenakker in de leeftijd van 77 jaar. Yerseke: Jaap en Marjan Beenakker-Feijtel Michelle Antwerpen: Maja-en Alfons Wouters-Beenakker Ramona Yerseke: Anja Beenakker en Arie van Velzen Maikel Samantha en Michael, Jaco, jason Davy Biezelinge: Jan en Yolande Beenakker-Oudshoorn Natasja Björn en Andrea Hansweert: Peteren Jolanda Beenakker-Dekkinga Nigel en Hypatia Kevin Yerseke: Marcel en Helen Beenakker-Murre Lars )ens Yerseke: Miranda en Adrie van de Plasse-Beenakker Charnelle Brian Yerseke: André en Christina Beenakker-van Doorn Bono Vigo Yerseke, 4 juni 2010 Correspondentieadres: Oude Boogaert 22 4401 BX Yerseke De afscheidsdienst wordt donderdag 10 juni om 13.30 uur gehouden in gebouw "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze schoonzuster en tante Nellie Beenakker-Breeweg gehuwd geweest met Adrie Beenakker Kapelle: Piet Beenakker (in herinnering) Tna Beenakker-Schipper Kapelle: Maar Beenakker Lina Beenakker-Meulpolder Neven en nichten Verdrietig om zijn vertrek, maar zeer dankbaar voor alles wat hij achterlaat, nemen wij afscheid van onze pater familias voormalig huisarts te Sluiskil Zuiddorpe, 8 juli 1938 tTerneuzen, 5 juni 2010 Terneuzen: Hanneke van Haelst-van de Vijver Sneek: Paul en Pamela van Haelst-McLaughlin Ludovic, Camiel, Charlotte Loenen a/d Vecht: Mieke en Bart Lam-van Haelst Olivier, Julius, Merel Amsterdam: Michiel en Beatriz van Haelst-Pinto Morais de Carvalho Filipa, Francisco Hilversum: Martien en Joris van Lommel-van Haelst Sophie, Kiki, Emma Langs de Kreek 24 4535 CC Terneuzen De Heilige Mis wordt opgedragen op donderdag 10 juni om 13.30 uur in de Emmaüskerk, Alberdingk Thijmstraat 2, Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Terneuzen. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in de foyer van het Scheldetheater, Westkolkstraat 16, Terneuzen. Heel verdrietig zijn we bij het verlies van onze lieve schoonzoon en zwager Herman van Haelst Echtgenoot van Hanneke van Haelst-van de Vijver J.C.M. van de Vijver-Meddens Pol en Mieke van de Vijver-Hettinga Marian en Marde Hanse-van de Vijver Jan en Truus van de Vijver-Pol Herman en Anneke van de Vijver-van der Heide Karei en Bep van de Vijver-Koper Agnes van de Vijver en Piet Oosterveld Frans en Els van de Vijver-Knuvers Hun kinderen en kleinkinderen Wij wensen Hanneke, haar kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Wij zullen er voor hen zijn Zolang wij leven, leven we voorde Heer; en wanneer wij sterven, sterven we voor de Heer. Dus of we nu leven of sterven, we zijn altijd van de Heer. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, delen wij u mee dat rustig en kalm uit ons midden is heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Adriana Johanna van der Ent-Burger weduwe van Arie van der Ent V 12 december 1919 r 4 juni 2010 Zierikzee, Gerda Langerak-van der Ent Ad Langerak t Bosschenhoofd. Jan van der Ent Joke van der Ent-Evegroen Papendrecht, Cees van der Ent Lia van der Ent-Köhler kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Oude Haven 26-28 4301 CK Zierikzee Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen woensdag 9 juni van 13.00 tot 13.30 uur in het rouwcentrum, Uranusstraat 25 te Zwijndrecht. Aansluitend zal de afscheidsdienst worden gehouden in de aula op de algemene begraafplaats Jeroen Boschlaan, waarna de begrafenis zal plaatshebben. Indien u de afscheidsdienst wilt bijwonen, wordt u verzocht uiterlijk 13.30 uur in het rouwcentrum aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid elkaar te ontmoeten in het rouwcentrum. - Geen toespraken Onze dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van verpleeghuis "Cornelia"afd, Zandplaat, voor hun liefdevolle zorgen aandacht. pe van Je gaf me jeliefde, bezorgdheid en trouw, ik heb genoten van die jaren met jou. - Ik weet dat het jou ook goed heeft gedaan, maar ik zal je missen bij het verder gaan. Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het heen gaan van de heer Constant Thieleman echtgenoot van Augusta Van den Berghe Geboren te Clinge-Zeeland op 22 september 1927 en godvruchtig overleden te Gent op 3 juni 2010 Gesterkt door het ziekensacrament. pa van Andre en Agnes Thieleman-Hiel Benny en Roos Thieleman-Verhaeghe Herman Thieleman t Phara en Jos D'haen-Thieleman i Geert en Anneke Dhooge-Thieleman Zoë, Joke Wout en Mieke Van Opstal-Thieleman Sam, Bo Bart en Sarah Thieleman-De Smedt Jeroen D'haen Brenda D'haen delen eveneens in de rouw zijn zus Germaine, schoonzussen, schoonbroers, neven en nichten verwant aan de families Thieleman, Van den Berghe, Foubert en De Bruyn Rouwadressen: Truffinoweg 312 - 4561 NT Hulst Kieldrechtstraat 6 - 9170 De Klinge Acacialaan 2-9130 Kieldrecht Heerlijkheid 13 - 4564 EL Sint-Jansteen De uitvaartdienst waartoe u vriendelijk wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden in de parochiekerk van Sint-Michiel te Kieldrecht op woensdag 9 juni 2010 om 10.30 uur. Aansluitend zullen wij zijn asurne hier in Kieldrecht begraven op het kerkhof. Samenkomst en begroeting in de kerk vanaf 10.10 uur. U kunt afscheid nemen van Stantje in rouwcentrum Van de Velde, Marktplein 73 te Kieldrecht, op maandag 7 juni van 19 tot 20 uur. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21