roeit. irpaclc All-round Production Assistent Office Engineer (Elektro) Manager Elektrotechnicus Airpack. Laat jouw ambities stromen. Airpack is een Nederlands bedrijf dat ruim dertig jaar wereldwijd opereert binnen de gas- en olie-industrie. We zijn gevestigd tussen de twee internationale havens van Rotterdam en Antwerpen in het knusse plaatsje Zierikzee. Rust en ruimte en vooral onze werknemers zorgen er voor dat we een perfect en geavanceerd eindproduct leveren aan onze opdrachtgevers. Voor meer informatie over Airpack of bovenstaande functies, kijkje op www.airpack.nl of bel je met Carly Romeijn. Weetje nu al zeker dat een van deze functies voor jou is, stuur dan je sollicitatiebrief met CV naar Airpack Nederland B.V., Groeneweegje 25, 4301 RN, Zierikzee. Mailen kan natuurlijk ook: jobs@airpack.nl. Vermeldt wel de functie waar je voor gaat! Airpack Airpack staat namelijk voor hooggekwalificeerde kapitaalproducten. Wij ontwikkelen en bouwen complete installaties voor onze klanten. 'Tailor made' installaties die lucht, gas en stikstof leveren en aan alie strenge internationale en ISO eisen, ook die van de klant, voldoen. Installaties als 'air compressors', 'dryers', 'nitrogen generators' en 'gas compressors'. De kwaliteit van onze producten is ongeëvenaard en wordt erkend door de internationale markt. We hebben dan ook te maken met een toenemend aantal opdrachten, vooral uit Azië, Europa, Midden Oosten en Verre Oosten. Opdrachten van bestaande en nieuwe klanten. Met trots kunnen we melden dat de economische crisis volledig aan ons voorbij gaat. Kortom het gaat Airpack goed en we maken een ongekende groei door. Qua opdrachten en qua personeel. Vanzelfsprekend zijn we daar ook dankbaar voor. Maar genoeg over ons, we zijn vooral geïnteresseerd in jou! Als jij vindt dat je goed en gemotiveerd genoeg bent om een bijdrage te leveren aan de ontwikkeling en groei van Airpack, je voldoet aan een van onderstaande functieprofielen en je hebt een aantal jaren werkervaring, reageer dan snel! Na een interne training zullen, naast algemene werkzaamheden, je belangrijkste taken bestaan uit een breed scala aan elektrische werkzaamheden, voornamelijk gelieerd aan onze geavanceerde installaties. Je moet denken aan realisatie van bekabelingen, aansluitingen, 'tubing' en montages. Bedraden van elektrische kasten is voor jou een fluitje van een cent, alsmede het afstellen van o.a. druk- en beveiligingsschakelaars. Een MBO opleiding in de techniek is een must. Als je ook nog beschikt over EHBO-, VCA- en Veiligheidstraining Vorkheftruckbestuurder certificaten heb je absoluut een groot aantal pre's. Samen met de Office Manager behoor je tot het kloppend hart van de organisatie. Je bent een duizendpoot en vindt diversiteit in je takenpakket een absolute must. Je assisteert bij after sales taken, voert HR en ARBO gerelateerde werkzaamheden uit, ondersteunt de afdeling Spare Parts, 'support' de Administratieve afdeling en brengt, conform onze strakke ISO eisen, alle opmerkingen en eventuele klachten van klanten in kaart. Qua inhoud en niveau beschik je minimaal over een commerciële HBO (HEAO bachelor) opleiding. Voor je daadwerkelijk met deze functie start, volgt eerst een interne training. Binnen Airpack vallen complete technische systemen, het ontwikkelen van technische tekeningen en 'panel layouts', alsmede kwaliteitscontroles van technische goederen onder jouw supervisie. Samen met de Project Manager zorg je voor efficiënte inkoop en controle van elektrische componenten. Je reduceert problemen tot een minimum en ondersteunt Sales waar nodig. Je neemt deel aan vergaderingen, gelieerd aan de Productieplanning en werkt volgens ISO eisen. Je zorgt dat de instructiehandleiding helder en 'up to date' is. Een technische MBO opleiding is een eis. WtÊUKÊM I Netherlands MBW

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 44