j0 Joëlle van Noppen Joëlle van Noppen (Ilensentinq.nl zaterdag 5 juni 2010 familieberichten 139 Ze zeggen altijdzoek je zelf Maar ik weet niet wie ik ben Er wonen mensen diep in mij Die ik nog nauw'lijks ken Er leven er belach'lijk veel Onder dezelfde huid En als ik zoek naar wie ik ben Zoek ik de beste uit. Joëlle Diep verslagen en eigenlijk nog steeds niet beseffend wat ons is overkomen geven wij u hierbij kennis van het overlijden van onze mama, dochter, zus en kleindochter Middelburg, 20-01 -1980 Tripoli, 12-05-2010 Na een prachtige vakantie, bij haar hartsvriendin in Zuid-Afrika, is Joëlle helaas omgekomen bij de vliegtuigcrash van 12 mei jl. in Tripoli, Libië. Na haar dochtertje Dana, waren zingen en dansen haar passies. Vlissingen: Dana Vlissingen: Yvonne van Noppen - Lap Wim van Noppen Vlissingen: Nathalie van den Handel - van Noppen Peter van den Handel Joëlle en Nicky Georgina en Kevin Frederique en Sebastian Estelle en Daniël Felicia Fernando Boekhoute BelgiëGeorgette van Noppen Jan Wattenberghe Dante Den Haag: Tosca van Noppen Eric Broeyer Middelburg: Mevr. A.P. van Noppen - Blokpoel De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 11 juni om 16.00 uur op de Noorder begraafplaats te Vlissingen, President Rooseveltlaan 766. Voorafgaand willen we haar gedenken om 15.00 uur in Sporthal Baskensburg, President Rooseveltlaan 731 te Vlissingen, (gelegen tegenover de Noorder begraafplaats). Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Sporthal Baskensburg. Gelieve een half uur voor de plechtigheid aanwezig te zijn. - Correspondentie naar: Bloemenlaan 78,4382 SJ Vlissingen - Door een overweldigende belangstelling is het voor ons onmogelijk iedereen persoonlijk een uitnodiging te sturen. Gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. ê0 f p i* Lieve mama. Ik kijk elke dag naar de hemel, naar je mooie stralende ster. Zo kan ik je nooit vergeten. Ik mis je. Ik hou van je voor altijd. Je prinsesje, Dana Lieve Joëlle, we zullen je nooit vergeten. 20-01-1980 12-05-2010 Mijn lieve mama, moeder van mijn dochter, moeder van onze kleindochter en moeder van ons nichtje Vlissingen Dana Vincent Vlissingen Cor Emmie Cindy Vlissingen Donnie Lia Nienke Lieve Joëlle "You'ra star in heaven Kim Davidse Evy Verdrietig hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden van onze collega Joëlle van Noppen Wij wensen haar dochtertje Dana, haar ouders en verdere familie veel sterkte toe. In haar verliezen wij een zeer enthousiaste en gewaardeerde collega. We missen Joëlle enorm. Namens studenten en personeel ROC Zeeland, locatie Podium F.M J. Weisz, directeur Verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van de dochter van onze medewerker en collega. Joëlle van Noppen Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar familie. Wij wensen hen heel veel sterkte in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers Connexxion Taxi Services Goes Wij zijn diep geschokt van het bericht dat Joëlle van Noppen als inwoonster van de gemeente Vlissingen, is overleden bij de vliegtuigramp in Tripoli. Wij wensen haar nabestaanden veel sterkte om dit grote verlies te kunnen dragen. Namens burgemeester en wethouders van Vlissingen, gemeentesecretaris, burgemeester, dr. ir. J.J. van Houdt drs. W.J.A. Dijkstra Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven verdreven blijf je in onze harten leven. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en over-oma Elisabeth Windt-Antonisen weduwe van Folgert Windt 25 november 1924 t 30 mei 2010 Paul en Krina Ellen en Maarten Davey Folgert en Jessica Alisia, Lindsey Ineke en Leo Tom Maria John en Marleen Daniëlle, Daphne Blacky Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn Vol ongeloof en met intens verdriet geven wij u hierbij kennis van het omkomen bij de vliegtuigramp in Tripoli, Libië op 12 mei 2010 van ons lieve nichtje Joëlle van Noppen Mama van Dana Adelaide (Australië): Matty Flavel-van Noppen David Flavel Vlissingen: Edy van Noppen Middelburg: Ankievan Noppen Clemens van Kempen Zeewolde: Peter van Noppen Rita van Noppen-Olofsen Edwin Middelburg: Erica Wolst-van Noppen Ruud Wolst Joëlle Achter tranen van verdriet, schuilt de glimlach van herinnering. We zullen je nooit vergeten. Anneke en Sander Lieve Joëlle Amper 6 maanden geleden zijn wij onze muzikale samenwerking begonnen. De klik was er meteen en elke repetitie was het weer genieten om samen zo muziek te spelen. Ik zal hier met mooie herinneringen en weemoed op terug kijken. Rust zacht, M@rtin (BLISS) Correspondentieadres: Putwijkstraat 12, 4388 HP Oost-Souburg Zoals ze het wilde heeft de begrafenis in familiekring plaatsgevonden. Ons bereikte het droevige bericht dat op 2 juni 2010 is overleden ons zeer gewaardeerd bestuurslid Jan Wouters Zijn functie als penningmeester van onze stichting heeft hij tot het laatst met grote toewijding vervuld. Wij hebben jan leren kennen als een betrokken mens en gedreven, kundig bestuurder. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen en verdere familie alle sterkte toe met dit verlies. Bestuur en medewerkers van de Stichting Welzijn Veere Jo Korstanje, voorzitter Wim de Korte, secretaris

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 41