Jiiblluni DyarJsdaii Hans Haak Gerrit van Sighem 38 familieberichten zaterdag 5 juni 2010 Q mensentinq.nl "Het bereiken van de leeftijd der zeer sterken, laat ik graag aan geïnteresseerden merken. U treft de kleine taaie krijger op zondag 13 juni in Veere 's Blauwe Reiger" 13 juni word ik 80 Gelegenheid tot feliciteren is er die dag van 15:00 tot 17:00 uur in de 'Blauwe Reiger', Zanddijkseweg 14A in Veere Bram de Rijke Gefeliciteerd! Frans en Lies zijn 40 jaar getrouwd! Liefs kinderen en kleinkinderen Zoveel woorden van verdriet Ik noem ze niet. Maar éénhet afstand doen en scheiden. En niet het snijden doet zo 'n pijn. Maar het afgesneden zijn. Verdrietig delen wij u mede dat onze lieve, altijd optimistische moeder, schoonmoeder en oma is overleden Adriana Blazina Castel-Wisse Annie weduwe van Jaap Gastel t 31 mei 2010 *6 april 1935 Chris -in liefdevolle herinnering CH Ellize Ruby Brigitte en Michiel Ronny Spike £- Van Kleffenslaan 61 4334 HB Middelburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met droefheid delen wij U mee dat is overleden onze geliefde broer, zwager, oom en neef Levenspartner van Eva Kühnel Zaamslag, 4 januari 1959 Wenen(Oostenrijk), 1 juni 2010 Woerden: Marjan Haak-Griffioen en kinderen Hoek: Hoek Zaamslag: Ko en Corrie Haak-de Visser Henk en Willy Haak-van der Lelie en kinderen Han de Jonge en kinderen Plotseling is van ons heengegaan onze geliefde zuster en tante Sien M. de Ridder-Siereveld C. Cosijn-Siereveld Neven en nichten Arnemuiden, 3 juni 2010 Onverwacht is overleden onze Buurvrouw Sien Wij wensen Willem en verdere familie veel sterkte toe. Familie Adriaanse Vader en Moeke zijn weer samen. In zijn 90-tigste levensjaar is, niet onverwachts maar toch nog plotseling, overleden onze vader, schoonvader en (over)grootvader Johannes Hogenbirk -Joop- In leven hoofd-onderwijzer van de lagere school. Hij was: Echtgenoot van: Margaretha Sophia Posthumus f 24 maart 1999 (Schoon)vader van: Bert en Willy Marianne en René Grootvader van: Martijn t Mieke Remco Marcel Eric Vincent Wilco Pascal Miriam Serge Overgrootvader van: Eric-Martijn 3 juni 2010 Oosterland, De Saele 38 Correspondentie-adres: Molenstraat 6, 4311 EC Bruinisse Vader is thuis. Wilt u afscheid nemen, bel dan 0111-482405 voor een afspraak. Wij willen op dinsdag 8 juni 2010 om 13.30 uur bijeenkomen in het Dorpshuus, Molenstraat 52 te Bruinisse, waarna wij hem om 14.30 uur bij Moeke zullen begraven. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Vader hield van bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ont\>angen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar dat aan zijn lijden een einde is gekomen, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Hendrik Schipperijn Henk Soerabaja, 11 oktober 1941 Vlissingen, 1 juni 2010 P.S. Schipperijn - de Winne Roland en Sandra Robin Marco en Mariene Brayan Keucheniusstraat 13 4384 BS Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze buurman Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen, veel sterkte toe. Jan Hengst Jane Lievense Netty Westerbeke Leunis en Janneke Edward en Tina, Lisanne en Jennifer Ramon en Renée Richard en Lenny Westkapelle, 2 juni 2010 'Er is een land van louter licht waar heiligen heersers zijn. Nooit gaat de gouden dag daar dicht in duisternis of pijn' Verdrietig, maar tevens opgelucht dat zij na een moeilijke laatste weg eindelijk mag rusten, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Wilhelmina Sonke-Weststrate - sinds 1 april 2002 weduwe van Willem Gerardus Sonke in de leeftijd van bijna 89 jaar. Kapelle: Piet en Elly Natasja Angelien en Colin Isabella Jennifer Patrick en Daniëlle jazlynn Lars Goes: Hans en Jeanine Marinka Erwin en Moniek Jessica V? en Vincent 's-Heer Abtskerke: Liesbeth en Wim Menno en Femke 9? Bryan Martje en Ronald Jeroen en Linda Middelburg, 3 juni 2010 Correspondentieadres: van de Plasschestraat 12 4444 AG 's-Heer Abtskerke Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 7 juni van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op dinsdag" 8 juni om 10.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Wilhelminadorp. Aansluitend zal om 12.00 uur de afscheidsbijeenkomst plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffieruimte van bovengenoemd crematorium. Na een dappere strijd tegen een ernstige ziekte die ook hij niet kon winnen is van ons heengegaan onze zwager en oom Henk Schipperijn Vlissingen: Sjaak de Winne Corrie de Winne-Jacobse Middelburg: Suus Sturm-de Winne Rinus Sturm neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 40