D00 Onderwijs Hz^ M1881 instructeur Planner Aankomend Planner Uitvoerder Financieel advies voor iedereen. Dat is het idee. 48 zaterdag 5 juni 2010 O JobTrack.nl Stichting DOOR (Door Opvang en Ontmoeting Resocialisatie) is een groeiende stichting met een breed maatschappelijk draagvlak die sterk in ontwikkeling is. De Stichting heeft als doel de opvang en nazorg van ex-gedetineerden. Stichting DOOR beheert in Zeeland 2 opvanghuizen, 8 derde fase woningen en een Arbeids en Trainingscentrum voor (ex)gedetineerden in Zeeland. De Stichting wil aan haar doelgroep tijdelijk onderdak en begeleiding op maat bieden en zo bijdragen aan het verbeteren van kansen van (ex)gedetineerden om terug te keren in de samenleving en het arbeidsproces. Stichting DOOR staat voor een aantal belangrijke uitdagingen en nieuwe projecten waaronder de uitvoering van het coördinatiepunt nazorg jeugdigen en ex-gedetineerden. Hierop zal de Stichting in 2010 de organisatie verder inrichten en verbreden met diverse functies. Als eerste stap in deze ontwikkeling willen wij onze ondersteunende diensten versterken met Beleids/staf medewerker Voor 24 uur per week Administratief (financieel) medewerker Voor 32 tot 36 uur per week Secretarieel Medewerker Voor 12 uur per week Ten aanzien van de opvanghuizen zijn wij op zoek naar: Nachtwaker Voor 18 uur per week Voor uitgebreide informatie over deze sollicitatie verwijs ik u naar onze website www.stichtingdoor.nl of de website van Werken en Leren in de Zeeuwse zorg- en welzijnssector www.zz.nl De Academie Techniek en Omgeving bestaat uit 7 opleidingen, opleidingen elektrotechniek, werktuigbouwkunde en algemene ope techniek is behoefte aan een 0,8 -1,0 fte Hogeschool Zeeland is een innovatief en ondernemend kennisinstituut, dat zich richt op zowel de nationale als de internationale markt met kwalitatief hoogstaande producten. Naast de primaire rol in het HBO onderwijs kiest de organisatie ervoor om zich breder te profileren in de Zeeuwse samenleving en daarbuiten. Voor bedrijven en instellingen wil de Hogeschool Zeeland een partner zijn die op alle fronten voorziet in de innovatie- en kennisbehoeften. Binnen de hogeschool wordt intensief gewerkt aan de verdere professionalisering en ontwikkeling van het onderwijs en het verbeteren van de interne processen, producten en diensten. Hogeschool Zeeland Het profiel U heeft kennis van mechanische techniek, met name van verspanende bewerkingen en lassen en heeft affiniteit met elektrotechniek, en installatietechniek. U heeft ervaring met het opsporen en oplossen van problemen en het uitvoeren van onderhoud aan machines en werktuigen. Kennis van model maken is een pré. U hebt een prettige en open stijl van communiceren en bent in staat om studenten te inspireren en te motiveren, onder andere door uw enthousiasme voor uw eigen vakgebied en uw inlevingsvermogen. U kunt ter ondersteuning van de cursussen in samenwerking met de vakdocent praktijkoefeningen ontwikkelen en begeleiden. De studentenpopulatie bestaat uit leerlingen die van het voortgezet en middelbaar onderwijs komen alsmede volwassenen uit het bedrijfsleven die duaal doorstuderen. U ziet zowel de studenten als het bedrijfsleven als belangrijke klanten waarop u het praktijkonderwijs op aantrekkelijke wijze kunt afstemmen. Meer informatie Nadere informatie over de functie kunt u krijgen bij Edward Mouw, Hogeschooldocent Engineering, tel. 0118 - 48 97 15 of bij Monica Snoodijk, personeelsadviseur, tel. 0118 - 48 92 34. Solliciteren Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een actueel CV en onder vermelding van de betreffende vacature, kunt u voor 11 juni 2010 zenden aan de Dienst P&OO, Postbus 364, 4380 AJ Vlissingen. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Martens B.V. is een dynamisch, klantgericht milieu- en logistiekgericht bedrijf dat industriële ondernemingen, overheden en de maritieme sector een passende oplossing biedt voor ai hun problemen op het gebied van Milieu, Cleaning en Logistiek. Momenteel zijn wij op zoek naar: De functie: Deze functie bestaat uit het inplannen van personeel, voer- en vaartuigen waarbij U nauw samenwerkt met uw collega-planners. Daarnaast bent U verantwoordelijk voor de administratieve afhandeling van de hiermee samenhangende formulierenstroom. Uw profiel Wij vragen iemand met de volgende eigenschappen: Sterk organisatorisch vermogen Goede contactuele eigenschappen Stressbestendig, flexibel en gedreven Efficiënt en punctueel Geen .'9 tot 5' mentaliteit Goede vaardigheid met Word en Excel Minimaal MBO niveau Legt verantwoording af aan de directie Enkele jaren ervaring in een vergelijkbare functie/ambitieuze doorgroeiers met aansluitende ervaring heeft de voorkeur. Voor aankomend planner vragen wij uitdrukkelijk dat schoolverlaters solliciteren, een logistieke opleiding heeft hierbij de voorkeur. De functie: Deze functie bestaat uit het voorbereiden en realiseren van de uitvoering van reinigingsopdrachten, opstellen van calculaties/ kostenberamingen, zorgdragen voor naleving veiligheidsvoorschriften, uitvoeren van het beleid van de organisatie t.a.v. kwaliteit, arbo en milieu, toezien op naleven plaatselijke vergunningsbepalingen, houden van toolbox gesprekken en het voeren van tijdige en juiste opdrachtadministratie. Uw profiel Wij vragen iemand met de volgende eigenschappen: Minimaal MBO opleiding Technisch inzicht Analytisch werk- en denkvermogen Stressbestendig, flexibel en gedreven Direct toe te passen vakinhoudelijke kennis Goede vaardigheid met Word en Excel Veiligheidscertificaat VCA-2. Legt verantwoording af aan de directie Woonachtig in de provincie Zeeland Ons aanbod: Voor de vacatures geldt dat wij een passend salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden bieden. Informatie en sollicitatie U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onderstaand adres versturen, t.a.v. dhr. S. Hendrickx Directeur Martens Havenontvangstinstallatie Vlissingen B.V. Spanjeweg 2 (havennummer 8614) 4455 TW Nieuwdorp Tel: 0113-672210 info@martenscleaning.nl www.martenscleaning.nl Rabobank Walcheren/Noord-Beveland zoekt Financieel adviseur Particulieren m/v (36 uur) Rabobank. Een bank met ideeën. financiële dienstverlener te zijn. Deze ambitie is niet ingegeven door winstdoelstellingen. Wel door de coöperatieve gedachte dat lokale banken de beste garantie bieden voor ontwikkeling van de regio. De Coöperatieve Rabobank Walcheren Noord-Beveland is een krachtige, complete en zelfstandige bank, met een Triple A-rating. Voor zo'n rating moetje keihard werken en altijd meer doen dan van je wordt verwacht. Dat is ook precies de instelling die de Rabobank zoekt bij haar medewerkers. Je functie Verzekeringen, consumptieve financieringen, hypotheken, spaar- en beleggingsproducten. Dat is het productassortiment waarop jij je verkoop talenten richt. Concreet door een gedegen verkoopvoorbereiding waarbij je (mogelijke) klanten proactief en planmatig benadert, commerciële kansen in de markt signaleert en zinvolle verkoopgesprekken voert. In je klant contacten weetje klantwensen helder boven water te krijgen en te vertalen in een integraal, de klant perfect passend (cross-sell-) advies. De klant is gecharmeerd van je kennis, drive en luisterend oor en ziet je transacties, verkoopafhandeling en aftersales perfect uitgevoerd. Dat kan mede dankzij je pro-actieve samenwerking met andere collega's en teams, het delen van kennis en informatie, en je vermogen onderhandelingen breder te trekken dan alleen op prijs. Zo ontstaat er een win-win situatie voor klant en bank en boek je resultaten die terug te vinden zijn in het aantal (nieuwe) zeer tevreden klanten, in het aantal verkoopgesprekken en in de gerealiseerde cross-sell. Je expertise Je hebt HBO diploma- werk- en denkniveau, je bent minimaal SEH gecertificeerd, FFP of studerend hiervoor is een pré. Je bent flexibel en extern gericht, netwerken is je tweede natuur. Je vakkennis en ervaring, je drive en betrokkenheid vertalen zich in concrete resultaten. Zoals zeer tevreden klanten, hoge verkoopscores, maximale cross-sell en duurzame klantrelaties. Arbeidsvoorwaarden Zoals je van een bank als Rabobank mag verwachten, zijn de arbeidsvoorwaarden uitstekend. Bijzonderheden Nieuwe medewerkers worden getoetst aan onze Regeling Screening Rabobank. Interesse? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Lisanne Stokx, teamleider Particulieren, telefoon nummer (0118) 42 80 84. Als je belangstelling hebt, vragen we je voor 21 juni a.s. te solliciteren via onze site www.rabobank nl/werken (ref. WNBFA01) Rabobank

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 134