M KOOPS RPCZ SPEK MIE STROOP "Production Officer" JLievensberg "I [ziekenhuis O JobTrack.nl ZELFSTANDIG WERKENDE KOK! Dirigent gevraagd (Inter)nationaal Chauffeurs Tankcontainers Fulltime I Sloecentrole zoekt: orthopedagoog/ psycholoog (zorg en begeleiding) Mercuri Urval Psychiatrisch verpleegkundige PAAZ i8 -n zaterdag 5 juni 2010 zeêüwse zaligfie&en NIEUWE UITDAGING!!! Voor ons nieuw te openen restaurant zoeken wij per direct naar een Dit betreft een vaste aanstelling! U kunt tel. contact met ons opnemen tel 0113 - 351717 en vragen naar Margot van Damme. omroep zeeland Bedrijf: Omroep Zeeland Standplaats: Oost-Souburg Documentalist Strategisch adviseur met visie voor het opzetten van een effectief (digitaal) archief. Zoekt, verzamelt, ordent en re gistreert documentatiemateriaal en houdt dit beschikbaar. Meer informatie op: www.omroepzeeland.nl Contact: personeelszaken@omroepzeeland.nl JobTrack.nl vacaturenr: JOB 2114726 muziekvereniging Sluiskil Muziekvereniging Sluiskil heeft als doel om op een ontspannen manier goed te kunnen musiceren en daarmee enerzijds een zinvolle vrijetijdsbesteding te hebben voor de leden en anderzijds anderen daarmee een plezier te doen. Momenteel spelen we met ongeveer 40 muzikanten en komen uit in de 5e divisie. We geven concerten en optredens bij o.a. Koninginnedag, sinterklaas, kerst, jubilea en feesten. Per 1 september zijn we voor ons orkest op zoek naar een: Enthousiaste en motiverende dirigent m/v Onze dirigent moet zowel jong als oud kunnen motiveren en gevoel hebben voor het verenigingsleven. Ervaring in het dirigeren van een harmonieorkest heeft de voorkeur. De repetitieavond is op maandag van 19.30 tot 21.30 uur. Proefdirectie kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Uw sollicitatie kunt u richten voor 30 juli aanhet secretariaat, Bosjesweg 52, 4541 AR Sluiskil. Voor meer info over de vereniging, www.muzieksluiskil.nl Koops Transport Rotterdam BV houdt zich sinds 1916 bezig met nationaal en internationaal transport. Koops Transport is inmiddels uitgegroeid tot een toonaange vend internationaal transport- en expeditiebedrijf en beschikt over een zeer modern wagenpark met 110 eenheden. Bij Koops Transport werken 140 medewerkers. Voor onze vestiging in Rotterdam (75 medewerkers), gespecialiseerd in tanktransport, zijn wij per direct op zoek naar een: De functie bestaat uit het in binnen- en buitenland vervoeren van tankcontainers. Onze klanten bevinden zich hoofdzakelijk in de Benelux, Duitsland en Frankrijk. Wij zoeken gemotiveerde chauffeurs, die ook stressbestendig zijn en zelfstandig kunnen werken. Bij voorkeur ben je in het bezit van een geldig adr-certificaat (inclusief tank). Heb je belangstelling voor deze afwisselende functie, dan kun je je sollicitatie sturen naar: Koops Transport Rotterdam BV t.a.v. de heer H. van den Berg, Columbusstraat 34, Haven 2773 3165 AD Rotterdam (Botlek) hvdbergkoopstransport.nl www.koopstransport.nl Aquisitie n.a.v. deze advertentie is niet gewenst. De voorkeur gaat uit naar iemand met een registratie GZ, NVO-generalist of NIP Team Primair Onderwijs Het team PO levert producten en diensten op het gebied van zorg en begeleiding, onderwijsinnovatie en management organisatie. De tevredenheid van onze klanten wordt voor een belangrijk deel bepaald door de uitvoerend adviseur. De adviseur levert elke keer top kwaliteit hij/zij is specialist op een terrein waarvan de school geen of onvoldoende kennis of vaardigheid in huis heeft. Gezorgd wordt dat de dienstverlening specifiek op maat wordt verzorgd. Op deze manier ondersteunen wij scholen bij het leren en ontwikkelen van hun leerlingen. Speciale aandacht in deze functie uitvoering gaat uit naar begeleiding van leerkrachten middels Handelings gerichte Proces Diagnostiek en individuele diagnostiek bij leerlingen. Kijk op onze website www.rpcz.nl voor de taakomschrij ving, functievereisten en sollicitatierichtlijnen. Sloe Centrale BV is een joint venture van het Zeeuwse Delta Energy BV en het Franse Electricité de France (EDF), de grootste energieproducent van Europa. De bouw van deze gasgestookte energiecen trale in Vlissingen-Oost werd gestart in 2007. Inmiddels is de Centrale volledig operationeel en levert zij een capaciteit van ca. 870 megawatt, goed voor de elektriciteitsvoorziening van ruim 2 miljoen huishou dens. Onder leiding van de General Manager functioneren o.a. een Manager Operations, een Manager Maintenance en een Manager Engineering. Om de interne samenwerking tussen deze (en overige) disciplines te coördineren en in termen van resultaten verder te optimaliseren zoeken we een (m/v) breed inzetbare wtb'er met managementervaring in de energie- en/of procesindustrie Uw functie Als "rechterhand" van de General Manager wordt u verantwoordelijk voor de dage lijkse ondersteuning, coördinatie en onderlinge afstemming van alle bedrijfsactiviteiten, met nadruk op Operations, Maintenance en Engineering. Dat alles conform strikte kwaliteitseisen, veiligheidsvoorschriften en werkprocedures. U creëert optimale synergie binnen het totale bedrijfsproces. U vervangt de managers bij afwezigheid en bent eenmaal per 4 weken stand by als "Site Emergency Director". Extern speelt u een ondersteunende rol in contacten met klanten, leveranciers, overheden, toezichthoudende autoriteiten en de media. U rapporteert aan de General Manager. Uw profiel Een opleiding op minimaal HBO niveau, bij voorkeur werktuigbouwkunde. Engelse taalvaardigheid. Tenminste enkele jaren succesvolle ervaring als (operationeel) manager binnen de energie- en/of procesindustrie. Praktisch bekend met multidisciplinaire samenwerking tussen lijn- en staffuncties. Uw autoriteit is gebaseerd op "natuurlijk" leiderschap en een brede kennis van bedrijfsprocessen. U bent zelfstandig en pro actief. Veeleisend in het realiseren van een optimale balans tussen perfectie en performance. Sterk in planning en organisatie, overtui gend in communicatie en helder in rapportage, zowel mondeling als schriftelijk. Geboden De mogelijkheid om een succesbepalende sleutelrol te vervullen in één van de modernste energiecentrales ter wereld. Deskundigen binnen de sector spreken niet voor niets over een "uniek project met premium effect". De zeer afwisselende werkzaamheden in deze zelfstandige functie doen een beroep op uw brede technische deskundigheid, uw multidisciplinair samenwer kingsvermogen en op uw kwaliteiten om strategie, tactiek en operatie met elkaar te verbinden. Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, in lijn met de zwaarte van de functie. Interesse in deze functie? Solliciteer dan nu met een Engelstalig cv via www.mercuriurval.nl. De vacature is te vinden met referentienummer '04162' of via zoekterm 'officer'. Neem voor meer informatie contact op met Hans van Heesch, consultant Mercuri Urval, op tel. 040 - 266 9800. Wij ontvangen uw sollicitatie graag voor 20 juni. Zie ook www.sloecentrale.nl. Edisonweg 2 Postbus 351 4380 AJ Vlissingen T (0118)480800 F (0118)480900: E rpcz@rpcz.nl I www.rpcz.nl RPCZ bestaat uit de teams Bazalt, Primair Onderwijs, Voortgezet Onderwijs/MBO/HBO,Voor- en Vroegschool- se Educatie en TAO. We werken vooral in Zeeland, maar ook steeds meer buiten deze regio. Alle teams maken deel uit van RPCZ, experts in leren en ontwikkelen. Het Lievensberg ziekenhuis te Bergen op Zoom zoekt een 32-36 uur per week Zie voor nadere info onze website: Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 126