Halt. Van Rijn installatie sur 3 6 banen HAPRO INTERNATIONAAL ACCOUNTMANAGER COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST Medewerker Halt (m/v) zaterdag 5 juni 2010 O JobTrack.nl HAPRO INTERNATIONAL 6 een toonaangevend fabrikant op de markt van zonnebanken en autodakkoffers, gevestigd in Kapelle. Inmiddels worden onze producten naar meer dan 30 landen geëxporteerd. Aan de basis van ons succe liggen de kwaliteitsproducten die gekenmerkt worden door een stijlvol design en innovatieve technieken. Hapro International maakt deel uit van de succesvolle VDL Groep. DeVDL GROEP is een internationale onderneming die zich toelegt op de ontwikkeling, produccie verkoop van halffabrikaten en eindproducten. In totaal maken ruim 77 werkmaatschappijen verspreid 14 landen met circa 6.100 medewerkers deel uit de groep. INTERESSE? Stuur dan voor 28 juni je sollicitatiebrief met CV naar Hapro International bv, antwoordnummer 5358. 4400VK Kapelle of mail naar sollicitaoe@hapro.com. Voor meer informatie over deze functies kun je bellen met de heer D. van de Linde, telefoon <0113) 362 362. www.hapro.com. We zijn op zoek naar kandidaten voor de fulltime functies van: de uitdaging Je hebt een autonome functie in een verkoopteam van vier personen waarbij je direct rapporteert aan de verkoop directeur je ben t veran twoordelijk voor relatiebeheer van het bestaande klantenbestand en.de acquisitie van nieuwe accountsVerder ontwikkel je in nauwe samenwerking met de marketingcommunicatie-afdeling de juiste verkoopondersteunende middelen. Je accounts zijn de grotere detailhandelketens voor autoaccessoires in Europa, importeurs van zonnebanken, grootwarenhuizen en individuele internetshops. Je werk-gebied is Europa, Noord Amenka met daarbij een aantal landen in Azië en Oceanië. jouw inbreng Je beschikt over goede communicatieve eigenschappen, bent open, eerlijk en enthousiast Gezien de functie zit onderhandelen je in het bloed en heb je een zeer klantgenchte instelling. Je pakt alles aan, zodat je snel het vak leertje hebt een hbo-opleiding afgerond en met je talenkennis (Engels, Duits, Frans is een pré) weet jij jezelf zowel mondeling als schriftelijk uitstekend te verwoorden. Enkele jaren ervaring als verkoper is een vereiste, bij voorkeur op het gebied van durable consumables'. Je woont binnen een straal van 75 km van Kapelle of bent bereid te verhuizen. Je bent tussen de 25 en 35 jaar BIHff WIJ BIEDEN Een leuke job in een werksfeer die open, informeel en direct is. Je krijgt de kans jezelf waar te maken in een bedrijf dat altijd in beweging is. Uiteraard staan daar een uitstekend salaris aangevuld met aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, waaronder een auto van de zaak tegenover. de uitdaging In een team van drie mensen begeleid |e een order vanaf aanname tot en met de verzending en facturatie. Door middel van intensieve en directe communicatie met de klant zorg je voor een correcte afhandeling van het ordertraject In een dynamische omgeving waarin je contact hebt met klanten uit meer dan 30 landen kom jij tot je recht. jouw inbreng Je signaleert ontwikkelingen in je vakgebied en bent initiatiefrijk. Met een enthousiaste en flexibele instelling pas jij je eenvoudig aan de wensen van je klanten en collega's aan. Met je Engelse talenkennis uitgebreid rnet Frans en eventueel Duits of Spaans, kun je je mondeling en schriftelijk prima veiwoorden. Je hebt een mbo- of hbo-opleiding, b'ij voorkeur op het gebied van internationale handel en je bent tussen de 22 en 30 jaar. WIJ BIEDEN Een leuke job in een werksfeer die open, informeel en direct is. Je krijgt de kans jezelf waar te maken in een bedrijf dat altijd in beweging is. Uiteraard staan daar een uitstekend salaris en aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden tegenover. Acquisitie wondt met op prijs gesteld welzijn Surplus is een organisatie voor zorg, wonen, welzijn en kinderopvang met dochterstichtingen in West- en Midden-Brabant. Surplus organiseert de dienstverlening kleinschalig en dichtbij de klanten. De eigen mo gelijkheden en regie van mensen en groepen vormen het uitgangspunt bij de activiteiten. Surplus Welzijn richt zich op mensen die ondersteuning wensen voor hun welzijn in relatie tot de sociale omgeving. De organisatie is ingedeeld in drie regio's: West, Breda en Oosterhout. In Breda biedt Surplus Welzijn o.a. sociaal-cultureel werk, jongerenwerk, peuterwerk plus, speelprojecten, buurthuiswerk, opbouwwerk, facilitaire dienstverlening en Samen naar Werk. Halt MWB maakt organisatorisch onderdeel uit van Surplus Welzijn en zal per I juli 2010 samengaan met Halt Zeeland. Halt stelt zich ten doel een bijdrage te leveren aan het terugdringen en waar mogelijk voorkomen van vor men van veelvoorkomende jeugdcriminaliteit. Halt Zeeland is een kleine organisatie met vijf medewerkers. Kerntaken zijn het organiseren en begeleiden van alternatieve straffen voor minderjarigen en het organise ren en uitvoeren van preventie- en voorlichtingsactiviteiten in Zeeland. Wij zoeken per zo spoedig mogelijk kandidaten voor de functie 24 - 36 uur per week gemiddeld Ten behoeve van de regio Zeeland Korte beschrijving van de functie De Halt-medewerker heeft overleg met politie en openbaar ministerie over te verwijzen zaken. Tijdens de Halt-afdoening heeft de medewerker gesprekken met ouders, jongeren, benadeelden en werkbegeleiders. In overleg met o.a. gemeenten en scholen worden activiteiten ontwikkeld en uitgevoerd ter voorkoming van kleine criminaliteit onder jongeren. Wij zoeken een collega met HBO werk- en denkniveau (gerichte HBO-opleiding) rijbewijs en auto is noodzakelijk; sterke communicatieve vaardigheden (mondeling, schriftelijk); didactische vaardigheden; zelfstandig kunnen werken; empathisch vermogen; flexibel en creatief omgaan met situaties. Wij bieden Een uitdagende functie. Een betrokken team van waaruit u zelfstandig werkt. De functie wordt gesalarieerd op basis van de CAO-welzijn, salarisregeling volgens schaal 7 van de CAO-WMD, per I mei 2010 minimaal 2164,- en maximaal 2973,- bruto per maand (op basis van een 36-urig dienstverband) exclusief vakantietoeslag en een eindejaarsuit kering van 8,3 De vacature geldt voor een tijdelijk dienstverband van I jaar, met, afhankelijk van op dracht en goed functioneren, de mogelijkheid van verlenging. Bent u geïnteresseerd? Meer informatie is te vinden op de website van Halt Zeeland: www.haltzeeland.nl, telefonisch kan informatie worden ingewonnen bij Halt Zeeland, mevrouw Nynke Zijda, via telefoon-nummer 0113 273377. Je schriftelijke sollicitatie dient uiterlijk maandag 14 juni 2010 09.00 uur binnen te zijn bij Halt Zeeland, Albert Joachimikade 3,4461 BG Goes of via email: halt@haltzeeland.nl, met in de onderwerpregel de vermelding'sollicitatie medewerker Halt'. Acquisitie naar aanleiding van deze melding stellen wij niet op prijs. Gebrs. Van Rijn, een installatiebedrijf wat sinds 1878 gevestigd is in Axel, en sinds 2009 in Oostburg. Van Rijn Installatie is hoofdzakelijk werkzaam op de particuliere markt. In ons bedrijf zijn 30 personeelsleden constant bezig om een zo hoog mogelijke kwaliteit en klant tevredenheid te realiseren. Onze werkzaamheden bestaan uit Gas, Water, Sanitair, Centrale verwarming, Elektrotechniek, Dakbedekking en de traditionele Zinkwerken. Wij zijn in verband met uitbreiding van onze activiteiten op zoek naar een nieuwe collega. Wij willen in contact komen met kandidaten voor de functie van Tekenaar werkvoorbereider! Tekenaar werkvoorbereider woningbouw Het kwalitatief goed ontwerpen, uittekenen en voorbereiden van installatiesystemen voor gas, water, riolering, cv, mv en elektrotechniek. Functie inhoud: verantwoordelijk voor het voorbereiden, ontwerpen en aanpassen van installatietechnische systemen, volgens de daarvoor geldende normen en richtlijnen; verkrijgen en vastleggen van de benodigde projectgegevens; regelmatig aanspreekpunt voor klanten; Gevraagd wordt voor de functie: opleiding op minimaal mbo-niveau (bijvoorbeeld MIT); aantoonbare kennis van de installatiebranche binnen de vakgebieden Sanitair, MV, CV en eventueel E; een klantgerichte persoon met een zekere mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid praktijkervaring in de bouw is een pré Geboden wordt: een stabiele functie in een groeiende organisatie; goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden uitgebreide opleidingsmogelijkheden en groeikansen. Reacties: Uw schriftelijke of telefonische vragen en reacties kunt U richten aan: Gebrs van Rijn bv, t.a.v. J Allewijn Koestraat 9 4571 GK Axel, telefoon: 0115-561717, fax 0115-564644. Internet: www.Gebrsvanrijn.nl Email: vacature@gebrsvanrijn.nl Werken bij van Rijn Installatie houdt in, mee bouwen met een enthousiast team aan het steeds weer verbeteren van onze kwaliteit.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 120