Supervoordelig de zomer vieren op Terschelling y PZC Spectaculaire cruise Fjorden en Steden PZC Vanaf 120,- p.p te||Ps WEBWINKEL 3 dagen logeren in het gezelligste hotel van het eiland! www.pzc.nl/webwinkel 9-daagse cruise Duitsland - Denemarken - Noorwegen CRUISE www.pzc.nl/webwinkel Volpension! WEBWINKEL zaterdag 5 juni 2010 Uw vakantie begint al tijdens de oversteek naar Terschel ling. De zomer is hier werkelijk heerlijk! Fietsen, wandelen of een huifkartocht. Over schelpenpaadjes of door het bos. Warm zand op het strand tussen je tenen. De geur van het Wad en het groene gras. Even in het zonnetje op een terrasje. Lekker eten en lange luie avonden.,.. Da's pas genieten! U verblijft in het gezelligste hotel van het eiland; Hotel de Walvisvaarder. En het enige hotel waar ook echte Terschellingers werken en dat merkt u! Gezellig en gastvrij! Supertrots zijn ze op hun Terschelling: omgeven worden door zoveel natuur, wind en zee blijft een beleve nis. Terwijl de kinderen schelpen zoeken en zandkastelen bouwen op het strand, neemt u de tijd om eens ouderwets te jutten. Moe maar voldaan geniet u na in het strandpavil joen. En dan snel weer in de benen want er is nog veel meer te zien; vuurtoren de Brandaris, het cranberrybedrijf, de kaasboerderij, musea, galerieën en natuurlijk de boetiek jes in de gezellige dorpjes! Familiehotel De Walvisvaarder Midden op het eiland, op een steenworp afstand van de natuurgebieden De Koegelwieck en De Boschplaat, staat fami liehotel De Walvisvaarder. Er zijn o.a. een sauna en schoon heidssalon. Het restaurant en de gezellige bar met open haard passen helemaal in de sfeer van de karakteristieke Terschellinger boerderij. Achter de boerderij vindt u 70 ruime kamers die van alle gemakken zijn voorzien. In de tuin liggen ook de gloednieuwe luxe tuinsuites voorzien een bubbelbad, stoomcabine en een flatscreen tv met dvd speler in zowel de woon-als slaapkamer Inhoud: 2 of 4 x overnachting op een luxe kamer met balkon of terras 2 of4x ontbijtbuffet lx diner op aankomstdag (en bij 4 nachten extra diner op avond na keuze) Fiets tijdens het gehele verblijf Koffie met gebak bij het Wrakkenmuseum Informatiekrant de Sjouw Adviesprijs* Lezersprijs* 3-daags 145,- 120,- 5-daags 290,- 220,- prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Toeslag tuinsuite 18,50 p.p.p.n. Eenpersoonstoeslag op aanvraag. Toeristenbelasting 0,80 p.p.p.n. Geen reserveringskosten. Overige voorwaarden zie website. V j Kinderprijs: kinderen t/m 2: 8,00 p.n. 3 t/m 11:50 korting mits bij 2 volwassenen op de kamer. Dit arrangement is geldig tot en met 30 november 2010, m.u.v. 11 t/m 20 juni. Informatie Reserveringen Ga naar onze webwinkel of u kunt tevens telefonisch boeken bij Marrea Hotelarrangementen tijdens kantooruren op 0571-27 77 44. categorie reizen hotelovernachtingen Vaar mee op deze prachtige cruise naar de Noorse Fjorden. Laat u tijdens deze bijzondere reis overweldigen door de prachtige natuur, bijzondere hoofdsteden, en imposante fjorden. Ervaar de midzomernacht in Noorwegen en geniet van de luxe faciliteiten van uw cruiseschip: MSC Orchestra van rederij MSC Cruises. Verkorte reisbeschrijving: Dag 1: vertrek naar Kopenhagen alwaar u op eigen gelegen heid de stad kunt verkennen. Dag 2: inscheping aan boord van de MSC Orchestra. Afvaart om 18.00 uur. Dag 3: aankomst in Kiel. Tijd om te winkelen of de oude bin nenstad te bezoeken. Dag 4: heerlijke dag op zee. Geniet van de uitgebreide facili teiten van uw schip. Dag 5: het wereldberoemde Geirangerfjord is werkelijk een unicum. Het uitzicht vanaf het water is prachtig en een schit terende ervaring. Dag 6: aankomst in Flam, hét uitgangspunt voor een prach tige excursie met de beroemde Flamtrein. Ervaar Midzomer nacht dat vandaag in Noorwegen wordt gevierd! Dag 7: Stavanger; ervaar de mix van moderne architectuur en een oude Binnenstad. Dag 8: de mooie stad Oslo, gelegen aan de Oslofjord, biedt vele bezienswaardigheden. Dag 9: na de ontscheping vliegt u terug naar Amsterdam. Voor de voetballiefhebbers: Alle WK-wedstrijden zullen in de gemeenschappelijke ruimtes live worden uitgezonden! MSC Cruises MSC cruises is de meest moderne, dynamische cruisemaat schappij ter wereld en staat bekend om de vooruitstrevende architectuur van zijn schepen. Het vriendelijke personeel, de verschillende smaken van de internationale keuken en hef buitengewone comfort aan boord zorgen ervoor dat MSC Crui ses synoniem is voor gastvrijheid. Alle schepen zijn uitgerust met een ruim aanbod aan faciliteiten voor jong en oud. MSC cruises heet u graag welkom aan boord! MSC Orchestra Eén van de nieuwste schepen van MSC Cruises met een perfecte combinatie van design, comfort en veiligheid met Ita liaanse invloeden. Aan boord van dit 18-dekken-tellende schip zal het u aan niets ontbreken. De uiteenlopende restaurants, bars, shops, wellnesscentrum, fitness, diverse sportfaciliteiten, casino en niet te vergeten het theater zullen u verbazen. Inbegrepen: Retourvlucht Amsterdam - Kopenhagen met KLM incl. lucht havenbelasting, (heen 18-06-2010 -10.20 uur -11.40 uur en retour 26-06-2010 -13.50 uur -15.20 uur). 1 overnachting in Kopenhagen in een 2-persoonskamer in een middenklasse hotel op basis van logies ontbijt 7 nachten cruise aan boord van MSC Orchestra (incl. haven gelden), op basis van volpension. Verblijf in een binnenhut met uitgebreide faciliteiten. Routecruise: Kopenhagen - Kiel - Hellesylt Geiranger - Flam - Stavanger - Oslo - Kopenhagen Calamiteitenfonds Vertrekdatum: 18 juni Lezersprijs 1249,-p.p. (o.b.v. 2 personen) Vol=Vol Meer informatie en boekingen: Ga naar onze webwinkel of bel cruisetip via T. 088 - 735 45 35 o.v.v. lezersreis Wegener. Informeer naar single- en/of kinder toeslag. TIP categorie reizen hotelovernachtingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 105