Colofon Andries Franciscus Zijl in ifenuriiun QfMPM ÜBfkhiïïi DilDliiiüiüMfiM :atmlieberichteri Van der Hooft Uitvaartzorg gj de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 3 6 I familieberichten vrijdag 4 juni 2010 Met veel verdriet geven wij u kennis van het geheel onverwachte overlijden, op zijn eigen stekkie, van onze lieve opa Marinus Levinus de Witte Rinus Weduwnaar van Maatje de Witte-Wolf Vader van onze moeder Annemarie - in liefdevolle herinnering in de leeftijd van 78 jaar. Suzan Fran?ois Martin Colijnsplaat, 1 juni 2010 Correspondentieadres: Kerkstraat 22 4485 AM Kats Opa Rinus is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1Aldaar is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op zaterdag 5 juni a.s. van 12.30 tot 13.00 uur. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 13.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, lieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Toch nog onverwachts is heengegaan ons zeer gewaar deerde medebestuurslid Jan Wouters Hij was door de jaren heen de drijvende kracht achter de jaarlijkse 1 november-herdenkingen in Domburg. Wij zullen hem node missen. Namens het bestuur van het Comité "Herdenking Domburgse Oorlogslachtoffers 1940-1945" Moegestreden, maar toch nog onverwachts is van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Frans echtgenoot van Ineke van den Steen in de leeftijd van 71 jaar. O niensentiftq.nl 4-6-2009 4-6-2010 Wim Ik dacht in mijn verdriet te smoren. Dies riep ik: „HEER Gij zijt mijn God! Neem mijn smekingen ter oren, verzacht in 't eind mijn droevig lot ps. 140:6 berijmd. Jenny Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartverzorging "SCHOUWEN-DUIVELAND" rlen de bruijne johan hoekman Werckendetstraat4, Postbus 189, 4300 AD Zierikzee (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 Vraag vrijblijvend ons gratis informatiepakket aan www.uitvaartzorgcentrum.nl Verdrietig zijn wij door het onverwachte overlijden van mijn broer en onze oom Rinus de Witte Middelburg: N. van Loon-de Witte ).H.W. van Loon (in herin/viering Kats: Leen en Carla van Loon-van Bel Kats: Pim Kortgene: Robin en Mirjam Duncan O Zaaier, ga uit om te zaaien de kiem waaruit leven ontstond, zo wijd als de winden waaien en maak ons tot moedergrond! Voldaan over een rijk leven heeft waardig afscheid van ons genomen onze lieve, zorgzame vader, schoonvader en opa Johannes Hendrikus Franciscus Wouters sedert 2007 weduwnaar van Ria Wouters-Zondag Lid in de Orde van Oranje Nassau in de leeftijd van 78 jaar. Geramé Wouters en Wim Jongman Willemijn, Marinus Rik Wouters en Petra Boertien Milli Wouters Mira en Jack, Marika Rob en Monique Wouters-van der Knaap Julius, Anoushka, Emely Geert Wouters en Miriam Brooijmans Lars, Maayke Domburg, 2 juni 2010 Correspondentieadres: fan Tooropstraat 4a, 4357 AJ Domburg Jan is thuis opgebaard. De uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 7 juni om 11.00 uur in de R.K. St. Willibrordkapel, Badhuisweg 4 te Domburg. Aansluitend zal om 12.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Domburg. Gelieve te parkeren op het terrein van Schuttershof. Na afloop van de begrafenis nodigen wij u uit om samen met de familie het leven van Jan te vieren in Schuttershof, Kanonweistraat 30 te Domburg. Een bijzondere buurman is van ons heengegaan Jan Wouters Wij zullen zijn wijsheid en vriendschap erg missen. Buren en oudburen Ad en Fransje Mattijs en Suzanne Esther en Willem Ineke en Huug Mark en Kerstin C.A. Zijl - van den Steen Brigitte Monique en Adrie Denise en Erwin Kenneth en Melanie Goes, 1 juni 2010 Kastanjestraat 52 4462 VG Goes Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op maandag 7 juni van 12.30 tot 13.00 uur. Aansluitend vindt om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaats in het crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in het uitvaartcentrum van "Monuta", te Goes. Geen bezoek aan huis Zij die wij vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Maria Magdalena Coenradina Blommaert-van Wanrooij hebben velen hun blijk van medeleven en deelneming betoond. Wij willen u hiervoor langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. Tiny Gerrie en Joke Annie en Sjaak Guus kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, juni 2010 "Liefde en vriendschap zijn het waard met elkaar te leven op deze aard Hierbij willen wij u bedanken voor alle steun en mede leven tijdens de ziekte en na het overlijden van Cornelis den Dikkenboer Cees Ria den Dikkenboer-Boogerd Joost en Angela Bastiaan en Eveline Femke Nieuwerkerk, juni 2010 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl g C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkcnszandweg 8b paa» 4431 NC *s-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl Wvvww.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding 1- REQUIEM Informatiecentrum en uitvaartwinkel. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl 620. 4382 XW Vlissingen infotauzzl.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38