Üysrladafi 0 Hlensenlinq.nl vrijdag 4 juni 2010 familieberichten 135 Na een lange periode van lijden is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en oudtante Neeltje van Driel-van der Weele weduwe van Jan Egbert van Driel In de leeftijd van 84 jaar. Namens de familie: Steur Hoveijn van der Weele-van Koeveringen Wiskerke-van der Weele Metsenaire-Pladdet van der Weele Neven en nichten Wissenkerke, 1 juni 2010 ENIGE ALGEMENE KENNISGEVING Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is plotseling van ons heengegaan mijn lievevrouw, onze moeder en oma Clasina Hoebeke-Siereveld in de leeftijd van 87 jaar. Arnemuiden: W.P. Hoebeke Nw. en St. Joosland: N. Koopman-Hoebeke Rudy en Linda; Amy, Clenn Marcel en Wilma; Enrique Domburg: L. Labrujere-Hoebeke I. Labrujere Ingrid en Peter Chantal en Leo; Giovanni, Stan Nw. en St. Joosland: G. Heijt-Hoebeke L.H. Heijt Edwin en Monica; Lisa, Davy 4341 AB Arnemuiden, 3 juni 2010 Schuttershof 22 Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 8 juni van 19.30 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 in Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag-9 juni om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Enige en algemene kennisgeving Gesteund door ons allen, ging van ons heen onze moeder, schoonmoeder en lieve oma, opoe en opoe-mina Wilhelmina Elizabeth Jongman - Schepens 1 gehuwd geweest met Jannis Pieter Jongman I I 20 maart 1918 t 3 juni 2010 Breskens: Mieke Jansen-Jongman Cor Jansen Vrouwenpolder: Mario en Monique Laura Koen t Breskens: Mariëlle en Peter Jasper Breskens: Rita Huigh-Jongman Jo Huigh Breskens: Gwendo en Vicky Suzan Pieter Breskens: Arienda en Marco I Marijn Joris Correspondentieadres: I Banckertlaan 4 4511 XJ Breskens I I Het afscheid zal in familiekring plaatsvinden. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom Piet Joosse echtgenoot van Catrien Pieterse in de leeftijd van 90 jaar. Uit aller naam: familie Joosse Lieve (ome) Piet Rust zacht Schore: Truus André Burgh Haamstede: Leo en Arjanne Niels en Lise Diep getroffen zijn wij door het overlijden van Dhr. J. Paauwe Hij was als vrijwilliger vele jaren actief in de bezorging van Tafeltje-dek-je maaltijden aan inwoners van de gemeente Kapelle. Wij herinneren hem als een trouw en dienstbaar medemens. Wij wensen de familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Cliënten, vrijwilligers, medewerkers, directie en bestuur Stichting Ouderenzorg Kapelle „O He ere, wees Gij mij tot een rots ter woning, waarheen ik bestendig kan gaan. Psalm 71: 3 a. Voor ons onverwacht heeft dë Heere thuisgehaald mijn dierbare en zorgzame man, onze vader en opa Gerrit van Sighem 17 november 1932 - 2 juni 2010 Westkapelle A. van Sighem - Minderhoud Piet van Sighem Diana M ariëlle Gertjan Willem en Margriet van Sighem Gemin en Karine Matia en Richard Matty en Adri Peene Lauren Kristof Levi Aamoud van Sighem Ellen en Gerrit Hansma Noordkerkepad 73, 4361 CJ Westkapelle De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op dinsdag 8 juni om 11:00 uur in het kerkgebouw "Moria" aan de Markt te Westkapelle. Daar is gelegenheid tot afscheid nemen van 10:15 tot 10:45 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatsvinden om 12:00 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in - eerdergenoemd kerkgebouw. Geen bloemen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van het oud-bestuurslid en oud-scheidsrechter van onze vereniging Gerrit van Sighem Zijn inzet en betrokkenheid bij onze vereniging zullen wij ons blijven herinneren. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden van de Korfbalvereniging "Stormvogels" Westkapelle Mijn genade is u genoeg, 2 kor. 12:9b Heden werd op zijn tijd door de Heere thuisgehaald Gerrit van Sighem Dankbaar zijn we voor de vele arbeid en betrokkenheid bij de gemeente. Namens de Vrije Evangelische Gemeente "Maranatha" Westkapelle Bedroefd, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Adriana Toerse - Koole Sjaan weduwe van Gerrit Toerse in de leeftijd van 74 jaar. Wissenkerke: Vlaardingen: Dordrecht: Middelburg: Riek Bart, Anne Ella en Hans Yenthe, Ezy Eric en Carina Edith en Marcel Mandy, Michael Goes, 1 juni 2010 Correspondentieadres: Eduard Flipsepad 40, 4491 GT Wissenkerke Wij nodigen u uit samen met ons haar leven te gedenken op maandag 7 juni om 13.45 uur in de aula van uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar de Noorder begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen waar de begrafenis omstreeks 14.30 uur zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in voornoemd uitvaartcentrum. Nog onverwachts is overleden onze altijd optimistische zus, schoonzus en tante Adriana Toerse-Koole Sjaan weduwe van Gerrit Toerse Middelburg: Almere: Vlissingen: Oost-Souburg: Middelburg: Oost-Souburg: Haamstede: Goes: A.M. Cijsouw J. Koole E. Koole-Kuil M.P. Koole M. de Vrieze-Koole M.C. de Vrieze (in herinnering) P.M. Dellebeke-Koole A.M. Dellebeke S. Koole G. Koole-Wevers W.S. Koole (in herinnering) I. Knolle Neven en nichten 1 juni 2010 Tijdens onze vakantie in Italië kregen we het droevige bericht van het overlijden van onze lieve zus en schoonzus Sjaan Toerse-Koole We zullen haar in liefdevolle herinnering blijven gedenken en wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Middelburg: Nel en Ad Dellebeke Italië, Tuoro sul Trasimeno, 1 juni 2010 Verdrietig om het overlijden van onze lieve vriend Gerard Wattel Nooit meer kletsen, lachen, huilen. Nooit meer chinees halen, nooit meer kit-kat voor de kinderen. Nooit meer Gerard bedankt voor alles! we zullen je missen. Winette, Nout, Danny en Daisy Heden bereikte ons het bericht dat is overleden onze oud voorzitter en lid en mede oprichter van de B.V.O. Gerard Wattel Namens de leden en bestuur van de Biljart Vereniging Oostkapelle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 37