19.000 TUIN aan de rand van Middelburg Vrijspraak zeeland j 23 ex-directeur Artemis 1EPY, WOoi UW LMPCOjjIFOM a msvv VAN ZEELAND Spinning voor goed doel Grote verkoop- en rommelmarkt in Oostkapelle Catharinakerk op woensdag open karakteristiek kantoor voor PZEM - L M: vrijdag 4 juni 2010 'Het nieuwe hoofdkantoor moet efficiënter en goedkoper worden dan de huidige panden' Mirjam van Zuilen, hoofd afdeling communicatie Delta Voor het nieuwe hoofdkantoor van Delta is een vloeroppervlakte van 19.000 vierkante meter voorzien. mooist aangelegde www.verstratenenwalhout.nl door Frank de Klerk den haag - De ex-directeur van reïntegratiebedrijf Artemis in Mid delburg is in hoger beroep door het Haagse gerechtshof vrijgespro ken van valsheid in geschrifte. De vrouw was eerder door de politie rechter in Middelburg veroordeeld tot een gevangenisstraf van vier maanden. Ze zou tussen de jaren 2000 en 2004 een onjuiste naam hebben vermeld op formulieren voor verrichtte werkzaamheden. Daardoor kreeg zij een vergoeding, waarop het reïntegratiebedrijf voor getraumatiseerde vrouwen anders geen recht zou hebben. De vrouw, die inmiddels in Equa- dor een nieuw leven is begonnen, ging in hoger beroep omdat zij niet naar de gevangenis wilde. Vol gens haar advocaat was de vrouw zelf financieel niet beter geworden van het onjuist invullen. De vrouw zou met veel idealisme hebben gewerkt voor de reïntegra tie maar te weinig kaas hebben ge geten van goed management en fi nanciële controle. De hofaanklager eiste tijdens de strafzitting twee weken geleden een gevangenisstraf van vier maan den waarvan een maand voorwaar delijk. Het huidige kantoor aan de Poelendaelesingel. foto Ruben Oreel oostkapelle - Voor de dertigste keer wordt morgen een grote ver koop- en rommelmarkt gehouden op het terrein van de Saronkerk aan de Noordweg in Oostkapelle. De markt duurt van 9.00 tot 15.30 uur. Om 10.00 uur begint een ver koop bij opbod. Voor de kinderen zijn er opnieuw spelen voor ver schillende leeftijden. De helft van de opbrengst gaat naar de Zending Gereformeerde Gemeenten en is bestemd voor training van jonge renwerkers in Irian Jaya. De ande re helft gaat naar Woord en Daad. Dit jaar is dit deel van de op brengst voor wederopbouwprojec- ten in Haïti. zoutelande - De Catharinakerk aan het Willibrordusplein in Zou- telande is vanaf deze week weer el ke woensdag open voor publiek. De i3e-eeuwse kerk is steeds van 11.00 tot 15.00 uur geopend. De openstelling duurt tot en met 8 september. ,»w- foto Ruben Oreel Artist impression van het het nieuwe Deltakantoor en omgeving, gezien in de richting van Veere. illustratie Delta Nieuwe hoofdkantoor voor Delta Het nieuwe hoofdkantoor van Dellta komt naast de nieuwe N57. Half klaverblad vooraansli" ting Veerseweg op N57. Nieuwe N57 Ramsburg vlissingen - Bij Fitness Fitaal aan de Dynamoweg in Vlissingen wordt morgen tussen 9.00 en 12.00 uur weer een spinningmara- thon door en voor ms-patiënten gehouden. Wie wil meefietsen, kan zich opgeven bij Jolanda Schip per (schipperj@zeelandnet.nl of 0118-410030). Havendijk/De Punt Felix Binicewicz, Donja Odijjc

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 25