Reuzendoder Söderling klopt i6\sw Dikke bandenraces voor de jeugd Surfer Davy Scheffers pakt de eerste plaats Mark van Haneghem naar Arnemuiden v' André Maas gaat aan de slag bij SC Gastel ROLAND GARROS Roger Federer is in de kwartfinale van Roland Garros uit geschakeld. De Zwitserse nummer één van de wereld Tomas Berdyck de nummer viiftien van verloor in vier sets van Robm Söderling: 6-3 3-6 5-7 4-6. van mhaii Youzhny: 6-3 6-16-2. woensdag 2 juni 2010 LEWEDORP In Lewedorp worden vrijdag Delta dikke bandenraces voor de jeugd gehouden. Deelname aan deze wed- - strijdjes is mogelijk voor jongens en meisjes van drie tot en met der tien jaar. De kinderen moeten zelf voor een fiets zorgen, terwijl de or ganisatie helmen beschikbaar stelt. Alle kinderen ontvangen een T-shirt en een medaille. Voor de eerste drie is er een beker. De aan vang is 19.00 uur en de inschrij ving is bij dorpshuis De Zandloo- per aan de Zandkreekstraat. Roger Federer, ontgoocheld na zijn nederlaag. SARDINIË Tijdens de Sardinië Freestyle Grand Prix surfen heeft Davy Schef fers uitstekend gepresteerd. De sur fer uit Zierikzee moest het in de halve finale opnemen tegen rege rend Europees kampioen Steven van Broeckhoven. Na een spannen de heat wees de jury Scheffers als winnaar aan. Hierna moest hij in de finale tegen de Fransman Nico las Akazakyzan, de nummer 3 over all van vorig jaar. Ook deze heat trok hij naar zich toe. Vandaag is de laatste dag van het toernooi. ARNEMUIDEN Arnemuiden heeft er voor komend voetbalseizoen een nieuwe speler bij. Mark van Haneghem komt over van Borssele. Hij speelde eer der voor Patrijzen en Goes. Arnemuiden legde in een eerder stadium doelman Bennie de LoofF (afkomstig van FC Dauwendaele), Patrick Siereveld (Kloetinge) en Frank Leeman (Zeelandia Middel burg) al vast. Verder is Marinus Baas na proble men met zijn overschrijving weer speelgerechtigd. MIDDELBURG 1RCS huilt met opgeheven hoofd r 2. Salim Ben Sellam naar Zeelandia 3. Henin mentaal leeggezogen STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl de plaatsingslijst, won in de kwartfinale Robin Söderling. foto's Christophe Ena/AP UITSLAGEN SCHIETINGEN Heinkenszand: 1e en 2e hoofdvogel W. Voet (Gilze Rijen), 3e hoofdvogel C. de Jonge (Sora- nus), 1e zijvogel C. Jeremiasse (Zorgvlied), 2e zijvogel R.Govers (Victoria), 3e zijvogel W. Voet (Gilze Rijen), 4e zijvogel C.Boonman (Vrije Schutters), 5e zijvogel B. Glerum (Diana), 1e kal R. Govers (Victoria), 2e kal W. Voet (Gilze Rijen), 3e kal C. Boonman (Vrije Schutters), 4e kal L. van Dij- ke (A.D.L.M.). Wemeldinge: 1e en 2e hoofdvogel E. Maat Zorgvlied: 3e hoofdvogel B. Goedegebuure (Jac.v.Beieren), 1e zijvogel P. Proost Doel naar Hoger (Doel naar Hoger), 2e en 3e zijvogel J. Rentmeester (Willem Teil), 4e P. Brouwer (st.Andries), 5e zijvogel B. Vermeulen (Zorgvlied), 6e zijvo gel C. de Jonge (Soranusll), 1e kal E. Maat (Zorgvlied), 2e kal P. Proost (Doel naar Hoger), 3e kal R. van Oosten (Sint.Andries), 4e kal H. Franse (Willem Teil), 5e kal K. Schouten (Sint .Andries), 6e kal A.Tissink (Sint .Andries). Ovezande: Wip 1:1e hoofdvogel J. Rentmees ter 2e hoofdvogel P. de Jonge (beiden Willem Teil), 1e zijvogel M. Goeree (Zorgvlied), 2e zij vogel W. Voet (Gilze Rijen), 3e zijvogel J. Ver- bart (Willem Teil), 1e kal P. Verbart (Willem Teil), 2e kal P. Repkes (Victoria), 3e kal A. Rijk (Spes Nostra). Wip 2: 1e hoofdvogel J. Boonman, 1e zijvogel J. Boonman, 2e en 3e zijvogel D. Boonman, 1e, 2e en 3e kal L.Rentmeester (allen Willem Teil). TENNIS Parijs. Roland Garros. Mannen, kwartfinales: Söderling (Zwe/5) - Federer (Zwi/1) 3-6 6-3 7-5 6-4, Berdych (Tsj/15) - Joezjni (Rus/11) 6-3 6-1 6-2. Vrou wen Kwartfinales: Schiavone (lta/17) - Woz- niacki (Den/3) 6-2 6-3. Dubbel, kwartfinales: Llagoestera/Martinez (Spa/2) - Niculescu/Peer (Roe//lsr) 6-2 6-4. Mannen. Dubbel, kwartfinales: Knowle/Ram (Oos/lsr) - Melo/Soares (Bra) 6-7 (3) 6-2 6-0, Dlouhy/Paes (Tsj/lna/3) Fyrstenberg/Matkowski (Pol/8) 6-1 6-3, Dlouhy/Paes (Tsj/lna/3) -Fyrstenberg/Matkowski (Pol/8) 6-1 6-3. Gemengd dubbel, kwartfinales: King/Kas; (VSt/Dui) - Garbin/Matkowski (Ita/Pol) 6-4 3-^ 10-7, Sjvedova/Knowle (Kaz/Oos) - Black/PaJ (Zim/lna/2) 6-3 6-7 (2) 10-7. ,x André Maas heeft een nieuwe club gevonden. De oefenmeester uit Wouw gaat volgend voetbalseizoen aan de slag bij SC Gastel. De Brabantse formatie komt uit in de derde klasse. André Maas was tot enkele weken geleden werk zaam bij GPC Vlissingen. Bij die Walcherse formatie werd hij ech ter kort voor het begin van de na- competitie op non-actief gezet. GPC Vlissingen stelde afgelopen za terdag het eersteklasserschap veilig door een 3-0-overwinning op Slied- recht. Op 11 juni start het WK. Speel mee met je eigen team en ervaar het WK voetbal als nooit tevoren! Ga snel naar de website www.pzc.nl/ wkvoetbaispel en geef je op! Schrijf je in vóór 11 juni 15.30 uur om het gehele WK mee te doen. De winnaar ontvangt een reischeque t.w.v. 400,-. Kijk voor meer informatie op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 84