Tempo-Team organiseert speeddating Total Raffinaderij is klaar voor de toekomst 13 £tl:NDPS> Jaco Stoffels (distrtetmanager) ..Na het succes op de Open Havendag van 200$. hopen n o weer veel matches tot stand te bmngen. arbeidsproductiviteit zijn de voornaamste onderwerpen die wij bespreken met onze klanten en hier proberen we samen antwoord op te geven", aldus Jaco Stoffels, dis trictmanager Zeeland en Bergen op Zoom. Tempo-Team is marktleider in Zeeland en staat garant voor een goede selectie, prima arbeidsvoorwaarden en gedegen opleidingen en trainingen om de flexibele arbeidskrachten waar nodig te upgraden. Tempo-Team leidt flexwerkers op tot bijvoorbeeld havenwerker op de verschillende niveaus 12 en 3 of tot procesoperator Vapro a, b en c. ,,Wij vinden, ondanks de enorme vlucht van het internet, persoonlijk contact op de arbeidsmarkt erg belangrijk. We investeren veel in langdurige arbeids relaties met onze mensen. Onze klanten kiezen voor Tempo-Team vanwege onze kennis van diverse branches en sectoren. We zijn toonaangevend in logistiek, industrie, food, horeca catering, financiële dienstverlening, callcenters, gezondheidszorg en over heid. Tijdens de Open Havendag zullen we voornamelijk personeel zoeken voor vacatures bij operationele afde lingen, zoals industriële medewerkers en havenwerkers", licht Jaco Stoffels toe. Op de Open Havendag worden, na de eerste kennisma king met de Tempo-Team intercedenten, de kandidaten tijdens het speeddaten direct in contact met de betrokken werkgever gebracht. Bij een klik verzorgt Tempo-Team binnen een week de opvolging van de match. Als extra stimulans om naar de speeddating te komen, verloot Tempo-Team onder de kandidaten met een 'match', diverse aantrekkelijke 'Zeeuwse' prijzen. I Uitzendbureau Tempo-Team orga niseert (net als twee jaar geleden) op de Open Havendag bij Scheldepoort een 'speeddating', waarbij werkzoekenden in een ongedwongen sfeer kennis kun nen maken met diverse bedrijven en banen in het Zeeuwse haven gebied. Het doel van speeddaten is elkaar beter te leren kennen en het vinden van een 'klik' tussen I kandidaat en werkgever. I TERNEUZEN - ,,De economie laat een voorzichtig her stel zien. De op- en overslag in de Zeeuwse havens is in het eerste kwartaal van 2010 zelfs met vijftien procent gestegen ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar. Het bedrijfsleven investeert weer in potentieel, het juiste moment dus om een speeddating te verzorgen. Door het lichte economische herstel zie je dat veel bedrijven hun flexibele schil weer beginnen op te bouwen. Voor een intermediair als Tempo-Team liggen er dan ook nieuwe mogelijkheden. Wij adviseren onze klanten doorgaans om een bepaald percentage flexibele schil aan te hou den, om ook in economisch mindere tijden klappen op te vangen. De afgelopen jaren hebben diverse bedrijven een te kleine flexibele schil opgebouwd, wat ten koste is gegaan van de vaste schil met gedwongen ontslagen tot gevolg. Flexibilisering, kwaliteit, kostenbesparingen en Belangstellenden kunnen op de Open Havendag via een rondrit per bus een bezoek brengen aan Total Raffinaderij Nederland in Vlissingen-Oost. De raffinaderij heeft een stand in de informatie tent, waar men zich kan inschrij ven voor de rondrit. Bij Total wor den in een geavanceerd raffinage- proces uit ruwe aardolie de brand stoffen benzine, diesel, kerosine, LPG en stookolie gehaald. De raf finaderij is een joint venture van de Franse oliemaatschappij Total (55 procent) en de Russische oliemaatschappij Lukoil (45 pro cent). door Henk van de Voorde C/at/de Guoguon. algenmon diroctour van do mffinadonj in Vbssing&n NIEUWDORP - Total heeft in Zeeland een belangrijke regiofunctie. Er zijn dagelijks ongeveer 600 mensen (waaronder zo'n 200 contractors) werkzaam bij de raffi naderij. Total genereert bovendien voor een veelvoud hiervan aan indirecte werkgelegenheid. Commissaris van de Koningin Karla Peijs heeft op woensdag 21 april met het slaan van de eerste paal, het startsein gegeven voor de bouw van een nieuw controlekamergebouw en labora torium bij Total Raffinaderij Nederland in Vlissingen-Oost. De bouw en (technische) inrichting vergt een totale investering van 27 miljoen Euro. In het gebouw zal de controle, besturing en logistieke sturing van de raffinage- processen gehuisvest worden, evenals het laboratorium en een aantal kantoren. De moederbedrijven, de olie maatschappijen Total en Lukoil, geven met deze investe ring van 27 miljoen Euro het signaal af dat ze veel vertrouwen hebben in de toekomst van de raffinaderij. ,,De realisatie van het controlekamercomplex is een belangrijke stap in de voortdurende modernisering van de raffinaderij. De controle- en besturingssystemen, die in dit gebouw bediend gaan worden, zijn in de afgelopen jaren geheel gemoderniseerd en behoren tot de meest geavanceerde in de raffinagesector. Het nieuwe controle systeem voor logistieke zaken werd op dinsdag 13 april al in bedrijf genomen. Met het nieuwe gebouw en de geavanceerde besturingssystemen is de raffinaderij goed toegerust voor de komende jaren. Naar verwachting zal het gebouw begin 2012 in gebruik worden genomen", aldus algemeen directeur Claude Gueguen van de vesti ging van Total in Vlissingen-Oost. Uit het oogpunt van veiligheid komt het nieuwe complex aan de rand van het terrein naast de hoofdingang te staan. ,,Bij Total staat veiligheid voorop. Het huidige controlegebouw staat mid den op het terrein en dateert van 1974, toen de raffina derij zich in Vlissingen-Oost vestigde. Het gebouw zal geheel explosiebestendig uitgevoerd worden. Deze vei ligheidsvoorziening draagt extra bij aan de totale veilig heidsmaatregelen van de raffinaderij." In het ontwerp zijn uiteraard ook de milieuaspecten meegenomen. De watervoorziening in het gebouw is gesplitst in drinkwater en industriewater en er zullen milieuvriendelijke materia len verwerkt worden. C)?ENfy Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 93