Adriaan Lepoeter 28 I familieberichten dinsdag 1 juni 2010 O Ulensenlinq.nl Ons bereikte het droeve bericht dat de heer J.C. (Jan) Koster medewerker van de voormalige gemeente Wester- schouwen, op 87-jarige leeftijd is overleden. Van 1968 tot en met 1981 was de heer Koster werkzaam bij de Dienst Gemeentewerken van Westerschouwen. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn nabestaanden. Namens het gemeentebestuur van Schouwen-Duiveland, M.K. van den Heuvel G.C.G.M. Rabelink gemeentesecretaris burgemeester Uit onze familiekring is weggenomen onze broer, zwager en oom Leendert Krijn van Lieren echtgenoot van A.P. van Lieren-Wilderom Wissenkerke: K.L. van Lieren IJmuiden: P.F. van Lieren in herinnering B. van Lieren-Snel Colijnsplaat: T. Bakker-van Lieren Neven en nichten Vroeger vogels bij het raam, nu vliederdunne vlinders zonder gerucht en van materie haast ontdaan. Het is wel tijd, wel tijd om heen te gaan. Met veel verdriet, maar ook dankbaar dat we haar zo lang bij ons hadden, geven wij kennis van het overlijden van onze zo lieve, tot het laatst zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Jannetje Lucresia Meijler-Driessens bijna 61 jaar gehuwd geweest met Lodewijk Leendert Meijler (1912-2008) 18 maart 1919 31 mei 2010 We zullen haar zo missen. Zij is voor altijd een deel van ons. Kees Meijler Helen van den Boog Liselotte Jeroen ledereen die betrokken was bij de laatste weken in Sint Jans hospice De Casembroot zijn wij diep dankbaar voor hun toewijding. Correspondentieadres: Herengracht 98 4331 PZ Middelburg De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. 28 mei overleed onze goede, meelevende buurvrouw Nelly Pleune We zullen haar vriendschap missen. We wensen de (klein)kinderen veel sterkte bij de verwerking van dit gemis. Leida Spruijt-Cevaal Ijo Wanneer ik éénmaal ben gestorven, mijn lieve kinderen, wees dan niet ontdaan. Ik mocht in het leven zoveel goeds verwemen Gods liefde heeft steeds om mij heen gestaan. Ik bid dat God mij 't afscheid licht zal maken, scheiden van jullie zal moeilijk zijn en dat ik op een morgen zal ontwaken in 't warme licht van 's hemels zonneschijn. Dankbaar voor alle liefde en zorg die wij tijdens zijn leven van hem mochten ontvangen, delen wij u mede dat is over leden onze lieve vader, groot- en overgrootvader Pieter Louwerse sinds 1994 weduwnaar van Christina Schoe ik 28 december 1916 f30 mei 2010 Wim en Ans Riet en Piet Ina en Jo Corrie en Jan Nelly en Adrie Lenie en Bart Peter en Carla Harry en Lian Paul.en Yvonne Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: P. Louwerse Zandput 21 4353 BA Serooskerke (W) De dienst van Woord en Gebed, welke geleid wordt door Ds. W. Dekker, zal worden gehouden vrijdag 4 juni om 13.00 uur in de Petruskerk, Ds. van Wouwestraat te Serooskerke (W). Voorafgaand aan de dienst is er aldaar gelegenheid tot afscheid nemen van 12.15 tot 12.45 uur. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Serooskerke (W). Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Verdrietig zijn wij omdat onze opa en oud-opa Louwerse is overleden. Marjon en Henri Merle, Mara Ellen en Eric-Jan Anne-Lotte, Sterre Francois en Arendine Marijn, Peter, Simon Christine en Hubert Michiel en Magda Tamara en Mitchell William en Patricia Nena, Melina Lennart en Ercy Viviën, Aron, Corneel Corinneen Robbert Angelique en Gilbert Ezra Richard Anne, Loeke John en Liesbeth Hessel Harm en Su feite Evert en Joyce Tom en Hadewych Anneke en Jan-Willem Linda Edwin en Esther Mariska 30 mei 2010 Bij U Heer is de levensbron Psalm 36, vers 3 berijmd) De Heer heeft tot zich genomen, onze geliefde broer, zwager en oom Piet Louwerse In de leeftijd van 93 jaar. Middelburg: S. Christiaanse-Louwerse Middelburg C.S. de Smit-Louwerse Serooskerke: W. Louwerse P. Louwerse-Louwerse Neven en nichten Op 93 jarige leeftijd is overleden onze altijd meelevende zwager en oom Pieter Louwerse Oost Souburg: C.P. Schoe-Lous Purmerend: M. Schoe-Baas Nichten en Neven Buurman Piet Jarenlang de oudste bewoner uit onze straat, is zondag morgen overleden. Lein en Diny Gilles en Leny, Martin Maarten en Maaike, furgen Wiin en Suzet, Mark, Melissa Henk en Corrie Loe en Jannie Tannie en Anja Rie Johan en Annie Het gemeentebestuur van Middelburg heeft met droefheid kennis genomen van het overlijden van de heer P. de Kam in de leeftijd van 73 jaar. De heer De Kam is op 15 mei 1970 in dienst getreden bij de voormalige Stichting Sportbelangen Middelburg. Daarna is hij van 1 januari 1975 tot zijn pensionering op 1 oktober 2001 werkzaam geweest bij de toenmalige dienst Gemeentewerken, later de dienst Stadsbeheer waar hij de functie van chef-terreinmeester sportcomplex vervulde. Wij wensen zijn echtgenote, zoon en verdere familie veel sterkte toe. Burgemeester en wethouders van Middelburg, Mr. J.M. Schouwenaar, burgemeester, Mr. A. van den Brink, secretaris - Enige en algemene kennisgeving. - Verdrietig om wat niet meer is en nooit meer zal zijn. Dankbaar voor wat was en altijd zal blijven. Na een moeilijke periode is rustig van ons heengegaan onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overopa Aijaan weduwnaar van Sara van de Linde Biezelinge, 20 juni 1920 f Kapelle, 27 mei 2010 kinderen kleinkinderen achterkleinkinderen Wij bedanken een ieder die aan zijn verzorging heeft bijgedragen. Correspondentieadres: Rooseveltlaan 67 4463 GL Goes De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 30