WÊKË Mmê w 8 Open Havendag Trots op onze haven Gratis vervoer Werken in de haven? Roadshow Parkeerplaats bussen Tent !Demo Kids Kleine schepen Haven 1010 Ritthemsestraat 500 Hoofdingang I c CU en *05 Rondrit Scheldepoort Zaterdag 5 juni 10.00 - 16.00 uur Scheldepoort Reparatiewerf in Vlissingen-Oost, Havennummer 1010 Ervaar de belangrijke bijdrage van de haven aan de Zeeuwse economie. Zie wat er te doen is en maak kennis met de bedrijven uit het havengebied. Deuren en poorten die normaal gesloten zijn staan wijd open! Kom er achter dat je in de haven misschien wel de baan vindt waarvan je al jaren droomde of geniet gewoon van bijvoorbeeld de Roadshow van de Koninklijke Marine. Info: www.zppc.nl 5 Juni a.s is het weer tijd voor de Open Havendag van Zeeland Port Promotion Council en het havenbedrijf Zeeland Seaports. Centraal ontmoetingspunt van de Open Havendag is het terrein van Scheldepoort Reparatiewerf aan de Ritthemsestraat 500 in Vlissingen-Oost, havennummer 1010. Spil van de activiteiten is de tent, waarin (haven) bedrijven uitleg geven over hun ver schillende bedrijfsactiviteiten. Op de kade staat het tussen 10.00 en 16.00 uur bol van activiteiten, presentaties en demonstraties. Dit jaar met als speciale attractie de Roadshow Koninklijke Marine. Daar kunt u als bezoeker kennis maken met diverse onderdelen van de Koninklijke Marine en het Korps Mariniers. De promotietrailer met brugsimulator, de expositietent en de klimwand zijn echte publiekstrekkers. Verder zijn er twee marineschepen en enkele "ribs" (snelle motorboten) waarop je kunt meevaren. Alles is ook vanaf het water te bekijken tijdens een havenrondvaart. Aan de kinderen is ook gedacht en voor een vrolijke noot wordt gezorgd. Tevens is er de unieke gelegenheid om voor 30,00 p/p een rondvlucht met een helikopter te maken: te boeken via www.prince-helicopters.nl Koninklijke Marine j (air<9 Verder openen Verbrugge Terminals, de Sloecentrale en Total die dag hun poorten. Meld je bij aankomst bij het infopunt op het terrein van Scheldepoort in de tent en ontvang, naast informatie een consumptiebon! Er zijn voldoende parkeerplaatsen beschikbaar. Volg voor de locatie de wegbewijzering. - Gratis pendelbussen vanaf het busstation in Terneuzen naar Vlissingen vanaf 09.30 ieder uur op het halve uur. Retour vanaf 10.00 ieder uur op het hele uur, laatste bus naar Terneuzen 16.00 uur. - Gratis pendelbus vanaf station Vlissingen naar terrein Scheldepoort, heen vanaf 10.00 uur ieder half uur op het hele en het halve uur en retour vanaf 10.30 ieder half uur op het hele en halve uur. Laatste bus naar station Vlissingen om 16.00 uur. - Gratis pendelbussen vanaf infopunt naar opengestelde bedrijven, vanaf 10.30 uur. p in Geen sollicitatiebrief, maar je op een informele manier oriënteren op een baan in de haven. Dat kan tijdens de Speeddate van Tempo-Team op de Open Havendag. Werkgevers én intercedenten zitten klaar om te 'speed- daten'. Op deze dag kun je kennismaken met diverse banen en bedrijven. Is er een 'klik'? Dan kan het snel gaan! De Tempo-Team Speeddate vindt plaats op zaterdag 5 juni van 11.00 tot 15.00 uur tijdens de Open Havendag. Als je werk zoekt ben je van harte uitgenodigd om ken nis te maken met mogelijke toekomstige werkgevers. Aanmelden: Bij Tempo-Team via www.tempo-team.nl of telefonisch, 0118 - 41 26 20. Vr&Si*. "W™ 1 v L_ J

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 104